Споделена история от Здраве

Потене
Темата е неприятна, но налага се да пиша тук, защото ме е срам да споделя, с който и да е. Винаги съм се изпотявала, никога е имало миризма, но фактът, че лятото не мога да нося цветни дрехи, заради грозните петна, които се получават ме тормозеше, докато не попаднах на един продукт, който за 10 дни спира изпотяването - родих се, цяло лято няма изпотяване, нося всякакви цветни дрехи, трябваше да се направи почивка от въпросния продукт, но на мен така ми хареса да не се изпотявам, че го ползвах постоянно до този момент - спря да действа, напръскала съм се и въпреки това се изпотявам и сега за бонус ми се появи ужасна миризма. Къпя се всеки ден, излизам от банята, обличам се, започвам да се изпотявам и мирише ужасно. Много съм тъжна наистина. Какво да правя сега, след като вече не ми действа този продукт. Защо е тази гадна миризма, как да я премахна, като луда постоянно се пръскам с дезодоранти, но закърпвам положението, не е както преди изобщо без пот и мирис.. Моля ви за съвет!

Коментари

1.   Явно този продукт е разбутал нещо в организма ти. Спирай да го пиеш! И има вероятност нещата с течение на времето да се нормализират и да се върнеш в старото положение.

Иначе и аз много се изпотявам. Дори тази година още повече, и си вземам вече дрехи на работа, да се преобличам - защото докато стигна до работа, вече съм се изпотил.

А за лятото - навън носи дрехи от изкуствена материя - на тях изпотеното не си личи! Аз примерно, когато е много топло, навън нося само ризи - от изкуствена материя - и нямам проблем, ако се изпотя! _ нито се виждат петна, нито нищо!

А в къщи ходя с тениски, но постоянно се преобличам.

2.   Имаш инфекция о организмът отделя токсини.
Провери сливиците за постоянни налепи или проблем със зъбите - възпалени венци или неврв, ако не са те - пълни изследвания за черен дроб, бъбреци или стомашни инфекции като хеликобактер.

3.   Какво ползваш за потене?
Слагай Рол но, всеки мирише като се изпоти. Не се вманияцавсй.

4.   Мисля, че се сещам за кой продукт става дума. Не го използвай известно време, след това пак ще действа. От личен опит го пиша

5.   Посети специалист, обясни му каквото пишеш тук, ще ти помогне, това е решението.

6.   Състоянието ти се нарича хиперхидроза. На мен ми се потят ръцете. Единствено ще ти помогне ботокс, който се инжектира в подмишниците.

7.   Някой ще каже ли за кой продукт става въпрос че не се сещам, а бих искал да го пробвам за да видя дали ще ми помогне с изпотяването. Благодаря предварително.

9.   Изследвай си бъбреците, щом потта ти мирише ужасно следователно чрез нея изхвърляш неща които бъбреците не могат да изхвърлят. Ако бъбреците са здрави, тогава смени диетата с нещо по здравословно и пии много вода, за да накараш бъбреците те да пречистват миризливите вещества, а не потните жлези.