Споделена история от Здраве

За витамините
Здравейте. Бременна съм в 4 месец и пия пренатални витамини, но ми се струват с много изкуствени съставки вътре. Интересно ми е, защо не се пият мултивитамини, а точно пренатални. Мултивитамините съдържат повече полезни вещества всъщност. Пия тези на Прегнакеър, бихте ли ми казали вие какви сте пили? Защото усещам, че не искам точно тях да пия. Благодаря предварително

Коментари

1.   Това е бизнес ниша - има витамини за мъже, витамини за жени, витамини за културисти (големи буркани с думи от рода гига, ултра, макс, монстър и т. н. ), витамини за спортисти. С една дума има витамини за всеки човек. Сега и с минералната вода се почна - изворна, минерална, трапезна, вода с витамини, вода с аромати, светена вода, сребърна вода - за всеки има вода :)

2.   От авторката : на мен ми е ясно това, знам и за Биг Фарма, че много обичат да си бутат продуктите. Заради това и не искам тези точно да пия. Някакви по-незнайни и с естествени съставки … просто не знам откъде да започна … объркана съм

3.   Съветвай се с наблюдаващия лекар.

4.   Коментарът от 1 е в категория "опасно тъп". Продължавай да си взимаш витамините. Умните хора са го измислили, а на мен не ми се обяснява, защото знам, че тъпотията е неличима.

6.   Мултивитамините са плацебо. Ако наистина искаш добавки, трябва да определиш къде са ти дефицитите (кръвно изследване) и да пиеш точно определени единични добавки. Например - фолиева киселина, магнезий, калий, цинк и т. н. на ОТДЕЛНИ хапчета. С едно хапче на ден не става.

7.   Номер 1, коментар топ.