Споделена история от Здраве

Болки в сърцето
Чувал съм че сърце не боляло, но не знам дали е така. Аз чувствам някаква лека болка в сърцето от около 3 дена. Случвало ми се е и друг път от 2 години някъде. Съветвал съм се с други приятели и те казват че и при тях се е случвало и че било от развитието през пубертета и било нормално. Иначе аз съм на 16г. И така моля някой да даде някакво мнение по въпроса дали е нормално това и дали и при вас се е случвало.

Коментари

1.   Здравей, аз съм на 21 години и от около може би 3 години имам подобни оплаквания. От време на време усещам пробождания в областта на сърцето, понякога прескача и то по много странен начин. Изключително много ме притеснява и откакто разбрах какви са симптомите на инфаркта, се улавям как може би си втълпявам, че ще получа удар всеки момент. Едва ли не усещам изтръпването на лявата половина на тялото... Споделях на нашите, на приятели, ходих на лекар, никой не ми обърна особено внимание, нищо ми нямало. Не знам какво да те посъветвам, може би е нормално, може би е внушение!

2.   Когато боли в областта на сърцето, това не значи, че е от сърцето. От там минава хранопровода- може примерно от там да е, също така там се получават неврологични болки, в някое ребро. Може и това да е.

3.   Здравей, аз съм момиче на 15 години. На мен също последно време доста често ми се случва. Както си стоя, за около 3 секунди получавам остра болка в сърцето и след това минава. И аз не знам какво е, нито пък съм търсила лекарска помощ. Не мисля, че е внушение, защото като гледам не се е случвало само на теб и мен.
Успех!

4.   Вижте това.... http://www. scribd. com/doc/29267921/Anahata-Chakra-Bg

иначе на 21 години много рядко може да получиш инфаркт и да умреш от него. :) Трябва да е нещо наследствено и да употребяваш наркотици или да си с наднормено тегло, по -скоро е на психическа основа.

Bitchy