Споделена история от Здраве

Сърбеж, парене, зачервяване и пъпки по интимните части
От няколко дни имам този проблем! Пьрво имаше пьпки след един ден се появи зачервяване с сьрбеж. Сьщо така малко ми се бели кожата. Не знам какво да правя, с какво да се мажа. Не искам да ходя на генеколаг, ще умра от срам.

Коментари

1.   Оф.. ТИ си жена, да не мислиш, че си единствената на света? По-хубаво е да посещаваш гинеколог независимо дали водиш полов живот. Като не ти се ходи на гинеколог стой с пъпчасала.

2.   Как няма да отидеш, тии луда ли си или каква?!??! Може да е нещо сериозно отивай докато е време че да не плачеш после. Няма от какво да се срамуваш,спокойно!!! На вс мойе да се случи...

3.   Здраве. Трябва да отидеш на гинеколог защото може да стане по-зле; може да са гъбички; нормално е да се ходи на гинеколог-даже на всеки шест месеца;

4.   Прави си промивки 2 пъти на ден с клиев перманганат, имах твоят проблем и така се оправих.

5.   Хм. Ако тук търсиш лекарска диагноза - грешиш. Според описанията много неща може да са. Донякъде симптомите които описваш, приличат на интимен херпес. Не не е диагноза, но върви на лекар! И не ги пипай че ако е това или е заразно ще се обринеш и по лицето.

6.   Най-добре е да идеш на лекар или питай приятелки
обаче съм чувала, че тва с калиевия перманганат помага.
Аз досега не съм имала подобни проблеми, но само като
чуя гинеколог и ми става некомфортно. Напълно те разбирам на твое място и мен щеше да ме е срам.

7.   Момиче, отивай на гинеколог. Това може и да помогне с калиевия перманганат, но може и само да потуши признаците и да стане нещо хронично.
Няма нищо срамно.

8.   Ще ти дам един съвет. Иди на гинеколог защото наистина може да стане по зле не се срамувай това е нещо нормално. Затова са станали лекари за да ни помагат отиди докато не е станало късно

9.   не ги бръсни на контра. Заради това ти излизат. Бръсни ги по-посока на косъма и ще си решиш проблема

10.   Оххххх аз какво да кажа като имах интимен контакт със една българска циганка чистоплътна ама ме хвана краста от нея и 2 години едва с оттървах после майка ми я хвана баша ми също незнам как стана това откачих да се ядосвам и се изнервих и се оправих,но трудно:(

11.   от един два дни имам лек сърбеж по интимните части. А днес забелязах че имам и бели малки парцалчета. Преди това имах бяло жълтеникаво течение! МОЛЯ ДА МИ ДАДАТ СЪВЕТ САМО ХОРА КОИТО СА ГО ПРЕЖИВЯЛИ ИЛИ СА ДОБРЕ ЗАПОЗНАТИ!!!