Споделена история от Здраве

Безсъние.
Здравейте искам да ви разкажа за моя проблем. Значи страдам от безсъние. Момче на 11 години съм
Ходя на даскало връщам се и така. След даскало на компа и сутринта си пиша домашните. 2-ра смяна съм. Отличник съм. Не винаги не мога да заспя, като има някой друг в стаята като не мога да заспя не се притеснявам а и заспивам по лесно като има някой друг в стаята. Обаче като съм сам и не мога да заспя започвам да се притеснявам въртя се затварям си и какво ли не, но не мога да заспя. Понякога дори дочаквам сутринта. Проблемът ми не е винаги, а на моменти. Ще се надявам да дадете съвети и да помогнете

Коментари

1.   ''Значи страдам от безсъние. ''

-------

''Проблемът ми не е винаги, а НА МОМЕНТИ. ''
-------

Нищо ти няма щом се случва рядко, на всеки се случва, ако пътуваш до даскало, върви пеш, за да изразходиш енергия, пий по една чаша вечер чай от лайка.

2.   Не е никакъв проблем, просто още си дете което трябва да си ляга в 8...