Споделена история от Здраве

Инфаркт по време на секс?
Здравейте момче на 20 години съм с тегло 123 килограма. Наскоро ми предстои да правя секс и искам да попитам има ли опастност да получа инфаркт (по-голямата част от времето ще ползваме поза ездачката където партньорката ще е отгоре ). До сега не съм имал проблеми със сърцето. Моля ви дайте ми мнението си?

Коментари

1.   Няма да имаш проблеми, ако си здрав. Натоварването не е по-голямо от при самозадоволяване.
Друг е въпросът, че трябва сериозно да намериш начин да свалиш поне едни 20 кг.
Има и други пози, които са подходящи за мъже с наднормено тегло - „лъжичка“ например, но като цяло това те ограничава много не само в леглото, а колкото и да те обича една жена, то тя също ще иска разнообразие в леглото и извън него и ще имате проблеми.
Консултирай се с лекар-диетолог, но и с лекари, които слагат балони в стомаха, защото сега си 120 кг., но след 10 г. си 220 кг.
Бързо и лесно ще отслабнеш с нисковъглехидратни диети. Най-ефективната е „Японската диета“, защото чрез нея се изхвърля и много натрупана вода. При твоето тегло поне едни 10 кг. са излишно натрупани течности, които можеш да изхвърлиш за 1 до 2 седмици с Японската диета, което ще ти щади сърцето не само при секс, а и при всякакви други физически дейности. Използвай, че си все още млад и здрав, за да отслабнеш без особени последици не само за по-качествен секс, но и за по-качествен живот като цяло.
Без всякаква диета чрез спиране на всякакво сладко, хляб, картофи, зърнени храни, СОЛ, АЛКОХОЛ, ти ще отслабнеш 20 кг. без да се усетиш.
Ако искаш да намалиш още рискът от инфаркт, спри цигарите, ако си пушач - никотинът стеснява изведнъж кръвоносните съдове и е причина номер 1 за инфарктите

Успех

2.   Абе ако досега не си правил секс, и въобще някаква физическа, спортна дейност - ами си шанс да се претовариш. Но чак до инфаркт да стигнеш - едва ли. Редовният секс действа точно в обратната посока - създава някаква тренираност на тялото и те отдалечава от инфаркта.
Успех с момичето!
Послушай и №1.

3.   Уау, доста е планирано... особено позите. Ако не си старец нищо няма да ти стане. Споко.

4.   Благодаря ви - всъщност не ми е за първи път секса, но притеснението ми идва от това, че бавно свършвам (последният път близо 50 минути правих секс беше преди около година) та за това питам.