Споделена история от Здраве

Това нормално ли е ?
Здравейте аз съм на 27 години от Варна .Вчера детето ме накара да отидем до Mc Donalds не бяхме ходили от доста време и реших да го заведа.На касите имаше едно момче пред нас на около 1 години доста пълничко с майка му тя не беше дебела то си поръча 8 пилешки бургери и 1 картофки в началото реших , че е и майка ми ще яде също въпреки , че 8 бургера пак са много.Седнаха на една маса и детето изяде всичко и после майка му го пита искаш ли още нещо и той каза още два доната и тях ги изяде после може да е ял още, но ние си тръгнахме Аз бях потресена какви родители има това дете.Вие какво мислите за постъпката на детето и майката.

Коментари

1.   не е норманло да яде толко много

4.   Ужас :Х Родители, вземете в ръце здравето на децата си, вашето също! Макдоналдс са сигурно най-големите боклуци на света, разгледайте в нета клипове с проби с хамбургери от там какво става и вие това го ядете! И не се оправдавайте с това, че да се храниш здравословно било скъпо.. по-добре да дам 1 лв за 2 банана например отколкото за един такъв боклук от Макдоналдс. Пълно е с евтини или поне на същата цена като тези боклучави храни, здравословни храни, които ще са по-вкусни, по-здравословни и по-добри за вас и вашите деца. Сега някои от вас може да кажат - Ти какво говориш така все едно не ядеш от там.. Ами да, не ям, от години не си взимам от там като видях какво представляват, вижте и вие. Спрете с тези боклуци..

5.   Оле ужас! Как може да има такива родители. После защо в България и изобщо в целия свят иматолкова затлъстели хора... Такива вериги като макдоналдс трябва да се забранят със закон! На това дете му е разширено стомахчето, затова изяждя толкова. Ама за всичко родителите са виновни. После като на 20 умре от инфаркт, пак родителите ще са виновни. То и аз хубаво говоря, но и моите хранителни навици не са съвършени, но както и да е.

6.   Не се разбира на колко години е въпросното дете, но и възрастен не би изял толкова храна наведнъж.
Все пак аз не ходя на такива места и нямам представа, колко големи са тези бургери, ама бройката....

7.   тези хора убиват детето си. Това е тъжната истина.

8.   Прилича ми на измислена история...
Иначе ако не е... не е нормално да тъпчеш детето си с боклуци.

9.   Значи малко смешно ми стана, ако не бях в подобна ситуация преди. Мъж съм, но ме връщаш няколко години назад с едно мое бивше гадже :). Тя имаше малко братче, едно мъничко кюфтенце на около 10 г. и веднъж се наложи да го вземем с нас. Логично е като стане време за обяд да предложа да хапнем нещо и да го почерпя, нали? Принципно ми се повръща от МакОтровалс и не ходя там, но това като почна там там там, склоних. Отиваме, аз не си взех нищо, спазвам спортен режим), но на това лапе взех - 5 сандвича не знам как се казват, едни пържени крилца от които олиото чак течеше, големи картофки и 2 колеми коли, десерти - 2 пая и 1 сладолед! Ебаси стомаха викам си, де го събра това нещо, то ясно, че не мисли какво яде, ама къде го събра бе да го е*а :). Само за неговото ядене платих над 20 лв. Това диване нагълта поне 2500 калории без да му мигне окото, аз го гледам и си викам - ако изям всичко туй 100% ще умра :D. Както и да е, просто се сетих. Личното ми мнение е, че МакОтровалс трябва да бъдат забранени на територията на България, също и Бургер Кинг и КФС, те са същите. СубУей става.