Споделена история от Здраве

Максимално бърз разтеж на косата
Здравейте! Ужасно много искам косата ми да порасне... Какво ще кажете за " тривитаминол" и " хининова вода" ако използвам и 2-те дали ще расте по-бързо?

Коментари

1.   Здравей, имам голям опит в използването на всякакви продукти, косата ми е доста дълга и гъста, до опашната кост, косъма ми е около 60 и няколко см. като го меря откъснат. Това го постигнат с неизползване на сешоари и преси, оставяне на косата да изсъхне сама, изпозлване на качествени шампоани и най - важното добра храна - зеленчуци, плодове. Като цяло грижи се за тялото си най - напред иза скалпа, защото косъма се храни от него.
ежедневно овлажнявай по дължината с масла.
Това правя аз, а тривитаминола е добра инвестиция, но не и хининовата вода. Аз си слагам около 4 с. л. тривитаминол, зехтин 1 с. л., жълтък, и това върху косата.

2.   И двете ги използвам и ще ти кажа, че си до ген. Всеки ден се мажа с тези неща, упорита и постоянна съм, но не е станала кой знае колко дълга. Принпицпо косата расте по 1 см на месец, на мен ми расте по 2см, но на родителите ми също е така, това съм го наследила, така че и с тези продукти и без тях всичко зависи от родителите.

3.   Пише се "раСтеж" и да, ще стане, ако спреш и с пресата (най-вероятно ползваш) и вредните неща, които правиш за нея и се храниш с правилните храни.

4.   Аз използвам хининова вода и има някакъв ефект. Чух, че олиото (стимуланта) за коса на Икаров дейсва затова смятам утре да отида и да си го взема. Чувам само добри отзиви от него затова може и ти да го изпробваш :)

5.   Стимулант за коса на Икаров или можеш да си вземеш апмули за коса.

6.   Аз също много искам да ми порасне косата. От скоро започнах да и обръщам повече внимание - например аз си взимам хининова вода и скоро си взех шапоан с кофейн за по-бърз растеж. Мисля да си взема някакъв стимулант за коса, но не знам какъв точно. Но все пак, ако ти цъфти много косата отиди да ти я пострижат иначе става зле :)

7.   Да ще расте по-бързо.

8.   Колко ти е дълга косата?

9.   С тривитаминол изведнъж като, че ли става по-буйна-първия път-но после отново си е същия растеж. Не си струва с тривитаминол.

10.   Вземи си хининовата вода на "Милва" определено действа! След всяко къпане впръсквай в корените... и така 2..3.. месеца и повярвай ми резултата няма да закъснее! А колкото до тривитаминола косата става здрава, лъскава, гъста- може би... но да расте и то забележимо - НЕ ! Също така ти препоръчвам шампоана на " Милва " !

11.   Потърси " inversion method" в youtube.
Направих го веднъж и мисля, че имам лек напредък само за седмица.

12.   един приятел използваше хининова вода и косата му порастна за едно лято. В момента се радва на дълга коса :)

13.   http://www.zajenata.bg/косата-започва-да-расте-веднага-по-следния-начин-news23385.html Пробвай това!

14.   Коментари 4 , 5 , 6 , 7 , 8 са от един и същ човек. Хахаха :Д

15.   До номер 14- аз съм писала коментар 8 и не съм писала никакви други.. Нещо се бъркаш.

16.   Номер 11- това наистина действа! Пробвай авторке