Споделена история от Семейство

Никога, не съм получавала подкрепата на родители и близки!
Здравейте хора!
Никога не съм писала тема, но често следя.
Та моят проблем е следният, никога не съм получавала подкрепата, от която съм имала нужда, дори от собствената си майка, сега от скоро време се запознах със едно момче от Индия, а майка ми и нейният приятел, който благодарение, на мен се запознаха, само ми се подиграват, момчето ме кани в Индия да се опознаем, а този Таньо, нейният приятел, страшно много ме дразни, като ме нарича със прякора "" Студио фантастик "" а майка ми се подхилква подигравателно, вместо да ми даде кураж, тя какво прави.. и не само за това, а този Таньо само ме гледа, все едно ме харесва, ох не знам много съм объркана!
Казвам им, оставете ме искам да си намеря работа, и да си изкарвам пари, а те да ще работиш, какво е това? Да не съм на 10?

Коментари

1.   Ха ха прав е човекът, няма по добро определение за такива идеи от неговото-"Студио фантастик". Да идеш до Индия значи, за да се опознаете с индиец, а? Е как може да поискаш подкрепа за такава фантасмагория от родителите си? Да идеш на 6000км през авганистан и ирак, ей така, защото си се запознала с някой в интернет и той ти е казал че си хубава.

2.   Таньо е прост

3.   Ние се запознахме, тук в България, но той си замина, не сме се запознали в Интернет!

5.   Ние се запознахме, тук в България, но той си замина, не сме се запознали в Интернет!

7.   Намери си работа, стани самостоятелна и ако можеш се изнеси на квартира, най-добре в друг град. Или ако имаш баба отиди да живееш при нея. Хич не е хубаво това, че приятелят на майка ти те гледа с интерес, да не вземе да ти посегне в някакъв момент.
А колото до момчето от Индия, те там драпат за паспорти на Европейския съюз, та не се знае какъв е той. Изобщо се хващай да работиш и да учиш и си гради собствения си живот, по възможност далеч от майка ти и приятеля й. И не ходи в Индия. Там жените са малко и стават масови изнасилвания-прочети в интернет. Ако иска той да дойде в БГ.

8.   Таньо може да е прост, но в случая съм склонна да се съглася с него :-) Авторке, може да не си на 10, но не ти давам повече от 16, поне по начина на разсъждаване (за стила на писане няма да коментирам).
Всъщност кой те е спрял да си намериш работа? Щом искаш, действай. Това, че ти се подиграват, вероятно е защото от теб са видели повече приказки, а по-малко действия. Като си толкова оправна, намери си работа, изкарвай си пари и им докажи, че не са прави.
За индиеца - ти сериозно ли искаш да се метнеш на другия край на света само защото някой ти е написал, че те харесва???

9.   Като искаш да си намериш работа какво чакаш, да не искаш майка ти да ти намери. А и щом те дразнят винаги можеш да се изнесеш. Като гледам какво пишеш трябва да си над 18 години.

10.   Да нямаш нищо общо с цветнокожи, още по-малко да ходиш в Индия. Изобщо това е абсурдно откъдето и да го погледнеш.

11.   Ами не ги слушай тогава. Кой те кара? Но това момче добре ли го познаваш? Да не вземе да стане беля.

12.   Не знам дали ще ми повярвате, но той ме кара да танцувам, целува ме по бузата, един път чакахме майка ми от работа, и той започна да ме гали по косата, по лицето, това споделих, само със наш общ приятел Мишо, и той каза, че се е бъзикал, не смея да кажа на майка ми, защото знам, че няма да ми повярва, но гледам да го отбягвам този човек, той е на 43 години, а възможно ли да е педофил, тъй като го гледам май има такива наклонности!
Авторката!

13.   С момчето от Индия се познаваме между другото, като казвам, колко го обичам на майка си, и смятам да отида при него да живея, този Таньо започва, да казва, че е циганин, изказва се, айде този циганин писа ли ти, говори, че съм щяла да се къпя в река Ганг, ако отида в арабските страни или Индия, щяли да ме убият, ужас, и всякакви такива неща, а пък аз наистина имам чувства, виждахме се цял месец, но той си замина, защото там има много хубава работа, учи, от Мумбай е, на 23, аз съм на 20, аз също си намерих работа, смятам до лятото да си събера пари и да замина за Индия, но ще видя, нищо не се знае!

14.   Таньо не просто е прост, а Е КРАЙНО ПРОСТ!
Защото с поведението и отношението си към авторката само я надъхва още повече за индийци и кой знае още какви глупости...
Като не е работила досега момичето - ами нормално да се притеснява - а простия Таньо и майка ѝ определено и влияят отрицателно и в това отношение. Вместо да ѝ говорят надъхващи неща за да ѝ вдигнат малко самочувствието - да си повиши малко самооценката си, те правят точно обратното - комплексират я чрез подигравателно отношение.
Така като гледам някои от коментиращите са точно на нивото на Таньо.