Споделена история от Семейство

Искам жена и живот според моите представи...
Здравейте,

Пише ви Р. на 31 години. Прочетох че е добре да отправиш желание към Вселената и тя ще откликне на него. Ако това е вярно нека моите искания да бъдат чути от когото трябва. Дори исканията ми са вече в писмен вид и се надявам вселенския сървър, отговарящ за това, да ги обработи по бързо и акуратно.
(ха - ха това се получи добре, все пак за първи път пиша нещо подобно )
Така започвам... Здрава жена от 18 до 31 години... без деца, но да иска да ми роди 1 или 2 и да няма репродуктивни проблеми.
Без настоящи и минали венерически заболявания и гъбички. Вагината на моята жена трябва да е в перфектна форма и тъй като възнамерявам да я облизвам редовно това е много важно.
Блестящ поглед, здрава коса, тънка талия с широк ханш и плътни бедра и сочно дупе. Жена тип латинска америка или арабския свят.
Ако ставам много нахален в желанията си моля вселената да ме спре сега... изчаках 10 секунди нищо не се случи значи продължавам. :)
Без настоящи и минали психически заболявания ( Депресията я изключвам. Не вярвам да има интелигентен човек на тази планета, който не е преминал през някаква форма на депресия в живота си. )
Характер противоположен на моя. Аз съм по скоро интроверт, но с задоволително и странно чувство за хумор. Да, много важно условие - задължително да ми разбира хумора. Това умее ли го значи няма да имаме големи проблеми.
Бъдещата ми жена трябва да умира от желание да й построя една уникална самодостатъчна, пасивна къща с голям двор в малко населено място с добри жители и със здравословен климат. В нашия двор ще отглеждаме зеленчуци, плодове, маслодайни култури, кокошки, козички и пр., защото ние и нашите деца ще се храним здравословно.
И в огромния ни двор, ако вселената ме дари с гореописаната съпруга, ще има освен скромна работилница за мен, но и един своеобразен Тадж Махал за Нея. Собсвеноръчно построен от мен. Защото по дяволите тя ще го заслужава.
И не на последно място, жената трябва с радост и неприкрит ентусиазъм да ме придружи до някоя държава от Западна европа за период от 3-4 години. В този период възнамерявам да работим и спестим около 50 000 евро, което един идеален старт за нашите бъдещи планове.
Амии.. май това е от мен. Виждаш, Уважаеми Вселенски Сървър, исканията ми се прости и конкретни. Надявам се, че ще бъдат изпълнени в най кратък срок.

С уважение,

Р.

Коментари

51-72 от 72

56.   Драга №52! След като видях, че си ме нарекла Мили Чичо, мед ми капна от сърцето! :) С нищо не съм опетнил нейно величество Вагината! И никъде не съм казвал, че след като се разболее нейно Величество Вагината, си остава заразена до живот. При правилно и навреме лечение, проблемите се решават, но опасността от ново заразяване си остава. За това (както си подчертала) жените често ходят на гинеколог. Самата ти твърдиш, че си била възпалена много пъти, и си успявала да решиш проблема. Много ми е интересно, как разбираш какъв е вкусът ти там долу, освен ако не си го пробваш често? :))) Но щом като ме уверяваш, че не миришеш лошо и вкусът ти е както когато си била девствена, длъжен съм да ти повярвам, а и няма как да проверя твърдението ти нали? То е ясно, че поддържаната жена ще е с поддържана вагина и хубава външност, но на мен специално никога няма да ми се прииска да ощастливя орално жена, макар и поддържана, защото правя асоциация с отпадни (фекални) течности и за да правя такъв секс ще е възможно само по принуда, но първо ще трябва да си купя хапчета Деган от аптеката! За отпуснатата кожа, увисналите гърди, стриите и т. н. при жените можем да поспорим, но не съм убеден, че модераторите ще разрешат аргументите ми, защото много добре знаеш, че величаенето на женския пол и анти-мъжката политика са характерни за този сайт. Мога само да кажа, че мъжът след 30-35 се чувства в разцвета на силите си, а жената след 35-40 вече увяхва и остаряла е меко казано, защото едва ли остават и 15% жени свежи след тази възраст, които да палят мъжете и да ги побъркват, както жени на 20-25! А за жените над 60 просто забрави! Ще трябва да е милионерка или много богата, за да си купи мъжко внимание, а да не говорим за секс! И въобще не отчайвам автора, а само споделям убежденията му. Той е точно във възрастта, където тестостероновата буря, връхлита при ясен повод и възможност за реализация. Ти казваш че си и работодател, а и си постигнала много за възрастта си! Не е учтиво жена да бъде питана за възрастта и (помисли си защо? ), но казваш, че си постигнала всичко сама в един мъжки свят. Съмнявам се в този самостоятелен успех, но щом го казваш, ще трябва да го приемем за вярно. Факта че казваш, "в един мъжки свят" е доказателство за устройството на света, и че съревнованието на жените с мъжете няма как да е равнопоставено. Човекът е уникално създание, измъчвано от вечния въпрос - "Ами ако? "Ето това е правилната философия! "Ако!! Ако това "ако" не съществуваше, тогава всяка женска мечта щеше да е реалност. Само че "ако" си съществува! След като си си избрала прякор "НУРС " ми стана много симпатична. Върна ме във времето, когато служих в армията! Тогава имаше и управляеми противотанкови реактивни снаряди. Днешните ЗРК (зенитно ракетни комплекси) са страшилище за агресорите, дето ръсят бомби от небето, когато и по когото им скимне. ЗРК С-500 прометей не прощава на раптор -22 стелт, или каквото и да е там натовско или американско уж невидимо хвърчило. И дано лудите се спрат на време, защото ако някой се прави много на страшен и велик, може да не можем след време с теб да пишем и обсъждаме теми като тази!
С уважение: Чичо!

57.   Автора,

Скъпа НУРС, много мъдрост и истина има в твоя коментар. Радвам се че има хора в България с успешен бизнес и с подобно отношение към себе си и към живота.
С удоволствие бих работил за теб, когато се върна в България :)
Целувки,
Р.

59.   Чичо ти си в пълното право да отказваш да правиш оралната любов, щом ти изглежда неприятно и нехигиенично. Все пак всеки има своите сексуални предпочитания и задръжки, и никой няма право да ги оспорва. Колко жени тук се изказват, че не обичат или никога няма да правят орална любов на партньора си. И дали им е приятно когато мъжът дискретно побутва главата на партньорката си, за да я насочи ТАМ, пък дано тя изведнъж преглътне своите задръжки и вземе да го лапне. Така, че аз няма да те убеждавам колко хубава и приятна е срещата с вагиналните течности. Поздравления, че винаги държиш на позицията си. Не винаги съм съгласна, но понякога има доста истина в твоите коментари.
vivi

61.   Здравей vivi, благодаря за разбирането. Аз съм от старото поколение, между 45-50 години и имам друго виждане относно сексуалните практики. За секса мъжът си има природно даден инструмент, чрез който осъществява половия контакт. Не разбирам, какво по-голямо удоволствие може да получи жената от езика на мъжа, вместо той да проникне в нея максимално с интрумента си? Хайде да речем, че мъжът не е гнуслив като мен, и не му пречат вагиналните секрети. За мъжа фелациото е по приемливо, защото устната кухина наподобява вагина, а сексът освен за удоволствие и репродукция на човечеството, символизира и върховенство между половете. cavum oris proprium (директно в устната кухина). Физическата сила на мъжа, предопределя подчиненото положение на жената, и за това фелацио може да се приеме за нормално, но кунилингуса предполага подчинено положение на мъжа от жената. Това е модерният фрагмент от сексуалния живот, след еманципацията и равноправието, прокламирано от феминизма. Ето това не мога да разбера, защо мъжете го правят? Намирам го за унижение на мъжа, или болест при мъжа (мазохизъм)! Практикували са го само господарките на времето, със слугите си подчинени- мъже, като вид наказание! Моите уважения vivi, но аз лично не съм съгласен с това, обаче ако мъжете желаят да го правят лошо няма. Не разбирам обаче жените дето го желаят? ! Наистина ли изпитват удоволствие, или удоволствието да унижат (подчинят) мъжа по този начин е по-голямо от традиционния секс?

Поздрави от Чичо!

63.   От НУРС
Бях писала и преди, но не е удобрено. Както и да е.
На последното от Чичо не мога да устоя. Оралната любов се практикува от векове. Няма такова нещо, като подчиненост на мъжа в тази ситуация. Практики за орална любов има в кама сутра, в древните индийски, гръцки и тн. Ръкописи по темата относно секса. При всички видове секс, жената е уязвимата и подчинената, като изключим някой форми на БДСМ. Няма нищо унизително в секса межуд двама души, които се желаят и обичат. Както знаеш, единствено при човека, клитора е извън влагалището, при животните е вътре, което от своя страна предполага стимулация с друг по вид инструмент. За нас удоволствието от клиторната стимулация е достатъчно вълнуващо, за да го желаем от любимите ни мъже. Аз не смятам, че мъжа ми ми е подчинен, когато ми прави кунилингус. Изживявам удоволствието, което ми доставя и му се отдавам напълно, давайки му достъп до най-нежното и чувствително място в тялото ми. Имала съм много доминантен партньор, на който това му беше любимата форма на контрол над мен и тялото ми в частност. Знаеше, че може да владее моите емоции, начина по-който ще се гърча и ме докарваше до степен на възбуда да трябва да се моля, да ме обладае, а той можешеда продължи с мъчението си докато му е кеф. Е всичко завършваше с разтърсващ оргазъм за мен, който повличаше и него. И да, този мъж не се чувстваше подчинен, напротив, властваше над мен както, колкото и когато си пожелаеше!
Оралната любов е форма на интимност, която аз лично не бих позволила на всеки партньор, тя изисква близост на ментално, емоционално и сексуално ниво.
С обич НУРС

64.   Развълнувах се и ще напиша още нещо.
Сексуалните препочитания на човек се сформират във възрастта межуд 0 и 5 години. Ролята на родителя е много важна тогава. Всички комплекси и задръжки идват от този период. Ако в орално садистичния период, когато детето лапа всичко, някоя стриктна баба го удря през ръцете, като вземе нещо от земята, кара му се, вади му от устата грубо неща, които не са за там и тн., се стига до гнусливост. Едно време ни учеха, че трябва да ни е срам, особено от половите ни органи и сега има теми във форума от притеснени млади момичета, че срамните им устнинеса нормални и от жени, които не могат да изпитат удоволствие, защото не могат да се отпуснат.
Също така при стриктно и прекалено строго приучаване към тоалетна с караници и наказания, че нещо е свършено в гащите, се стига до желание за контрол над тази част от тялото на партньора и силно влечение към аналния секс.
Когато децата се докосват и опознават телата си трябва просто да им бъде казано да са по-дискретни. Абе такива неща.
Пак НУРС

68.   Автора
Здравейте всички,

От няколко месеца се преместих на ново място, остров близо до Франция и днес случайно на плажа срещнах прекрасна жена с почти идентични желания като моите! За съжаление вече е срещнала Мъжът( с който вече са събрали почти 50 000 евро и който ще й построи еко къщата :) Все пак получих покана да участвам в строежа на къщата им.

И още нещо заменям изискването за "перфектна вагина" с кърмене на бъдещите ми деца поне до 6 месеца :)

Поздрави.
Автора

69.   Тази история истински ме разсмя. Не от онзи смях, който е за присмиване. Добра идея е да напишем какво искаме. Всеки си има своите фантазии. Авторе... ако още искаш същото... не спирай да търсиш, може да откриеш нещо много различно и пак да си доволен. Може и човекът когото срещнеш да ти даде много повече или по малко от това, което искаш. Успех

70.   Математикът
Авторе, колкото повече зададени критерии, толкова по-малък шанс за резултат. Така както си описал своите, казвам ти - дълго време ще стоиш сам и ще ти опада косата от мислене ЗАЩО. Ти са на 31, не си и ти първа младост. Ти искаш, но дали ще те искат същите, които ти смяташ, че трябва? Категорично не.
До НУРС - ти хубаво си "образована и с бизнес", с перфектно тяло че и с три деца, ама научи малко правописа на българския език. От тия дълги постове, чудя се кога се поддържаш, кога къща въртиш, бизнес, че и три деца? Не ми се връзва математически. И ти май си от някой научно-фантастичен филм, като Автора. или от друга Вселена. Объркал си вселената, а чакаш отговор от нея. Провери пощенския код :-)

71.   До № 70! Математико, нещо си объркал сметките. Не винаги 2 2 е = на 4! Когато мислиш абстрактно, стигаш до различен резултат, ако обаче можеш да мислиш. 2 2 круши са четири бройки, но да речем, че са 600 грама като тегло. Други 2 2 круши може да тежат 500 или 700 грама, което не е равно на 600! На автора може да му опада косата, а може и да не му опада. Но, дори и да опада, пак ще намери подходящо решение, като си обръсне главата, а и сега е много модерно мъжете да са с бръснати глави. Колкото до правописа на НУРС, отново значението е такова, че в случая няма значение. По важно е какво иска да каже и всичко и се разбира, а това че има три деца е похвално, което не е характерно за кариеристките-феминистки, които продължават да се напъват изнемогвайки наравно с мъжете, за да изглеждат равностойни, защото били равноправни, и трябвало да бъдат равнопоставени! :D За това авторът е поставил условия, и критериите му за перфектната жена, не се вписват в днешната действителност, за богат избор на такива жени. На него не му трябва жената-мъж, дето е нито жена, нито мъж, за спътница в живота. За това иска истинска жена, а не много "знаеща" феминистка, дето не вижда по-далеч от носа си, грозна, целулитна, с големи претенции за качества без покритие, и на всяка забележка от мъжа, да го обвинява с сексизъм, тъй като всеки мъж по презумпция е виновен, щом жена го обвини за каквото и хрумне! За това и днешните мъже, мислещи като автора не искат да се женят и оставят жените да си живеят с феминизма и да са си самодостатъчни. Женската простотия е безгранична! Нови джендър-проучвания установили!!! Жената избирала мъжа. Само че са пропуснали да споменат в откритието си, че за да може да избира една жена мъж, първо нея трябва няколко мъже да са я избрали, и чак тогава тя може да избира из между тях. А, ако никой мъж не я избере, много има да си избира мъже само във фантазиите си, и да си живее самодостатъчно, както се получи след еманципацията на жените! Като се има предвид, че броят на мъжете е по-малък от този на жените, ясно е кой какъв избор ще има! Когато говориш за фантастика, имай предвид различните възможности на двата пола. Щом няма еднаквост, няма как да има и равенство. Така че, равенството между половете, ще си остане само научна-фантастика в друга вселена, а за нея пощенски код няма! :D

72.   Здравей, авторе!
Аз съм жена, която донякъде отговаря на твоите изисквания за възраст, желание за събиране на пари и още по-голямо желание за къща на село. С този си коментар искам да ти кажа, че има и такива жени. Можеш да намериш своята половинка и да сбъденете мечтата си. Но бъди склонен и на компромиси. Аз също като теб мечтаех за своя принц и всички ми казваха, че съм луда, че ще си остана сама и т. н. Но аз го намерих. И сме щастливо семейство от доста години насам. Е, не всичко е перфектно. Засега живеем в апартамент, но работим по въпроса за преместване в къща и водене на здравословен начин на живот. Има и хора като нас. Останалите се примиряват с каквото има и затова са нещастни и злобни. Не им обръщай внимание. Мечтите се сбъдват!

73.   Автора,

до 71 Благодаря за коментара, съмишленико, обичам да чета интелигентни работи рано сутрин :)

Здравей, 72 Радвам се за вас, успех с начинанията. Да знам, че съществуват подобни жени, дано да си намеря някоя с широко отворено сърце само за мен, че отдавна не съм бил обичан :)

Иначе Автора е добре, наслаждава се на лятото, продължава да трупа пари по банковата сметка и се наслаждава на прохладното лято на островчето.
Поздрави на всички,
Р.
Поздрави на всички

75.   Малко стара темичка, но мисля да се кандидатирам за сърцето на автора. Има ли координати?

77.   Като събереш парите, пиши да идвам.

Пена

78.   Р. като Ричард - Маданския юнак, Мисър СФ, легендата на ВБ 2018 ;)

Стискам ти палци да ти се случи всичко, но при условия, че ми стискаш на мен да ми се падне същото, но ПО ДВЕ ;)

79.   Автора съм,

Р. е като Росен, не съм от Мадан, нищо общо нямам с помаците.
Какво е означава " Мисър СФ, легендата на ВБ 2018"?

81.   Здравейте и от мен. Не дочетох всички коментари, защото ми се спи вече, но така ме разсмя авторът, че не се сдържах!!
Аз съм Диана, на 26, българка, нищо общо с латинките, но иначе относно визията мисля че горе долу отговарям.... ха ха
Едно нещо много ме подразни от страна на коментиращите и бих искала да питам всички жени тук- какво си мислите? ! Че вие понеже сте жени, ще седите вкъщи и само ще харчите, а мъжа ще изкарва пари? Или ооо, разбира се- как ще го придружите в друга държава, и ще работите, като е по- лесно да го пратите сам, и да изисквате всеки месец да праща всичките си пари, докато вие се ч*кате със съседа или колегата? ! Повечето от вас или това правят, или всъщност се трепят от работа, и парите къде отиват- не е ли пак в къщи? Но автора обвинявате, че иска да работите? Ми, че сега какво правите? Той не иска къща само за себе си. Напълно логично е, че и двете страни трябва да работят за общия дом.... нямам думи за коментарите и образованието ви.... Аз съм с операция на кръста и проблеми със ставите, но работя по 10-12 часа без почивен ден (все още съм в Гърция) и дори не си представям живота без да работяработя или да внасям по малко от мъжа в къщи. Моля ви се, щом се молим за равноправие с. мъжете, то и ще работим равноправно!
Иначе ме развесели темата. В коя държава си, авторе? Всъщност е писано преди доста време... намери ли тази, която желаеш? Работи ли „тайната”? Защото и аз имам едно подобно на твоето желание... Да си кажа честно, съм и много по- претенциозна. Но не се сърди, моят идеал за мъж го виждах в сънищата си години наред... И още го търся. Атлетично (или поне стегнато) тяло, за предпочитане висок, чистоплътен, искрен, с чувство за хумор, с желание за развитие, нежен, грижовен, но и твърд, държащ на думата си. Без брада, но с повечко коса ( да не я стриже или бръсне твърде късо), за предпочитане не рус, общителен, със силни ръце и гърди. Уверен в себе си, работлив, със силно самосъзнание. Да ме кара да се смея и да се чувствам желана. Да обича много секс и да поема инициативата, както казват гърците- мъжа трябва да е ловец. Това не значи да ловува различни, а да се бори за тази която иска или има винаги. Да печели жената всеки ден, да е нахален. Да отдава внимание, нямам в предвид на детайлите, а на моментите, да цени и показва духовната връзка. И да- още към желанията- да се стреми към духовно израстване. Опитвам се да се отърся от многото очаквания, защото, разбира се, когато очакваш, оставаш разочарован, но... мечтата ми бе да изградим живота ми с мъжа ми според „Тайната”- да се научим да я използваме. Та... айде да спра с изискванията, че вече се разочаровах.... ( макар че списъка ми с мъжа мечта беше дори по дълъг... казах ли да обича да гледа научно- фантастични филми? И да Не ме лиже, само да ме гали... ) Мога да продължа още... Но излишно е, Авторе, Тайната казва - пожелай и забрави. Ако не пуснеш желанието и все там зацикляш, вкопчваш се- показваш недоверие към Вселената, и забавяш изпълнението. Тъй че аз пуснах моите желания, доверявам се на Вселената. Ако има това, което искам и то е в моя житейски път, тя ще го прати. Ако ли не, то поне няма да остана разочарована, а ще се науча да приемам и обичам това. Което ми се дава :) Пиши дали си намерил твоята „поръчка”...

82.   Автора
Получих емейл че някой е писал по темата и хоп ето ме и мен.
Здравей Диана, как по дяволите намери тази тема ми е интересно? :) Хареса ми как разсъждаваш.
За съжаление или ме все още нямам знак от Големия Сървър че ще ме ми прати скоро моята жена.

Иначе миналата година беше доста тежка за мен. Вселената нещо ме наказа с гадни тумори ( за щастие доброкачествени ) по цялата ми глава. Освен че не работих и бях доста нелицеприятна гледка за околните, пръснах сериозна част от спестяванията за безполезни изследвания и операции. В края на краищата чрез здравословно хранене и гладолечение организма ми успя да изчисти почти всичко и сега изглеждам по-добре от всякога хаха :)
От няколко месеца вече съм в Англия. В красиво малко градче в графство Девън на брега на океана. Роден съм край морето и досега в чужбина винаги съм живял край море или океан :)
Продължавам си по плана, нвма къде да мърдам :)
Относно твоите изисквания май само откъм научно-фантастичните филми го докарвам хаха. Иначе се старая да тренирам редовно ама по-висок от тия 175 см няма как да стана :)

Поздрави,
Р

86.   Р., ще получиш тази жена, но ще трябва да те изпратя в психиатрична клиника, там ще се запознаете.

С уважение
От Вселената

88.   "..... и един своеобразен Тадж Махал за Нея. Собсвеноръчно построен от мен. Защото по дяволите тя ще го заслужава".

Ето това ме разсмя от сърце! Момко, Тадж Махал е ГРОБНИЦА. Построява я Шах Джахан за любимата си съпруга Мумтаз Махал, след като тя умира при раждането на 14-о им дете.
Т.е. ти си мечтаеш собственоръчно да построиш на жена си гробница, защото го заслужавала. Ами да - след като се съсипе от доене на кози, копане на царевица, гурбетчийство и слугинаж, женицата наистина ще си е заслужила поне хубав вечен дом насред двора.

89.   Интересна история. А аз си мислех че имам невероятните изисквания. Даже съм се карала с познати, че съм била много претенциозна и за това си седя сама. Това малко ми напомня за една книжка Поръчки до Вселената / не си спомням Аврора о аче/. Та точно там се говореше за желан партньор/ ка по точки. Било то физически характеристики, било черти на характера. Интересното при мен е че преди три години срещнах един мъж и разбрах какво точно търся в сексуално отношение и като мъжки характер. За съжаление нещата между нас не се получихаПо точно той не пожела да направим една спи сериозна стъпка. От тогава си мечтая за мъж със същите физически характеристики и доста от неговите черти на характера. Даже списък от 9 точки имам. Обаче все още нищо

90.   Авторът искрено ме разсмя.
Вярвам, че искаш ли, то ще ти бъде дадено.
Истината е, че има жени, които биха харесали този начин на живот, макар аз да не съм от тях със сигурност.
Светът е по-шарен, отколкото си мислим.
И щом има един луд, значи някъде има поне още един.
И примерите не са един и два. Колко души си дойдоха в България и си накупиха къщи в обезлюдени села и живеят там - и българи, и чужденци.
Възхищавам им се, но съм достатъчно мързелива за работа в къща, която е много и достатъчно общителна, за да живея в малко населено място. И обичам вафли и торта... И ги ям, което автоматично изключва перфектните мерки.
И все пак ... Светът е шарен.

51-72 от 72