Споделена история от Семейство

Брат ми посегна на майка ни, баща ми го изгони
Здравейте, аз съм момиче на 14, имам полубрат на 17 години. Живеем с майка ни и баща ми. От малък брат ми винаги е бил по-особен, заядлив, арогантен и никога не слуша какво му се казва. Постоянно обижда майка ни без грам да го интересува, че я засяга. Последният път когато се скараха той й посегна без изобщо да трепне. Тогава баща ми го издърпа, притисна го до стената и го хвана за ръцете. Брат ми му каза да го пусне, но той не го направи, започна да му вика. Каза му, да не си позволява повече да я докосва и да й говори така, защото следващия път в който й посегне ще му счупи ръцете. Брат ми му повтори да го пусне, каза му, че не му е никакъв и, че това си е неговата майка и ще си прави каквото си поиска. Тогава баща ми му каза, че докато той е с майка ми няма да му позволи да се отнася така с нея, но брат ми започна да ги псува и двамата, започна да обижда майка ни и когато тя се опита да го прегърне той я бутна, тогава баща ми му каза да се маха от къщата му. Майка ми започна да го моли, започна да го убеждава, че повече няма да се повтори, но баща ми не искаше и да чуе. Каза, че не го иска повече в къщата си, майка ми се разплака, но баща ми остана непреклонен. Каза, че ако брат ми остане да живее с нас, някой път ще го принуди с държанието си да му тегли един здрав бой. Брат ми излезе и повече не се върна, не е говорил с нас, нямам представа какво се случва с него.

Коментари

1.   От колко време го няма бтат ти? Майка ви не го ли търси, ходила ли е в полицията?

2.   Извини ме, ама точно такива пикльовци като брат ти не трябва да съществуват, виждал съм ги безброй.
Няма оправия.

4.   Вие го смятяте за брат, а той вас?

5.   Е какво да направи баща ти. Да чака един ден да го премиера ли. Ще псува майка си. Родила го е, гледала го е. Всъщност всичко е от семейство и средата. Явно майка ги много го лиготила и сега дано осъзнава резултата.

6.   Отървали сте се значи, такива като него не заслужават да живеят

7.   Не отговаряйте, това е същия автор, който е случил на мамино синче и чието "гадже" цяла година не правил секс с нея/него и куп други измислени теми.

8.   Прав е баща ти един хубав бой ще му дойде добре! Я го виж келешчето на майка си ще посяга! Като иска да живее при вас ще се научи да се държи добре ако ли не да си ходи при баща си! Не стига, че го е отгледал като свое дете без да го дели с теб ами и неблагодарен!

10.   Вече имаше две-три абсолютно идентични теми, с разликата, че възрастта на авторката е различна, веднъж на 14, на 16 и т.н. Деца, по-добре си седнете на д-то и прочетете някоя книга, вместо да си измисляте тъпи истории и да си губите времето.