Споделена история от Семейство

Разочарована и объркана
Здравейте, пише ви едно 20 годишно, объркано момиче. Ще се опитам да бъда кратка в моята история, но и ще помоля да бъде качена, предварително благодаря. всичко започна преди 3 години когато се запознах с момчето с което живея в момента преместих се при него преди да завърша, семейството ми го одобри и всичко беше наред до момента в който не завърших, така й не записах заради обстоятелствата с него сме на квартира в малко градче и финансово сме нормално стабилни, искам да кажа, че нищо не ни липсва но.. работи само той аз не успях да си намеря работа и така до днес, скоро се запознах със семейството му, те са далеч и не ги виждаме често но общуваме по телефона, те не са много разбрани хора и доста проблеми си имаме с тях. Объркана съм защото от както се запознах с тях, с приятеля ми започнахме да имаме проблеми й родителите му започнаха все повече да се мешат в нашите отношения, не съм сигурна дали искам да бъда вече с него, но проблема ее там, че не мога да се върна при родителите ми, нямам финансова подкрепа, нямам и къде да отида, аа вече не мога да издържа родителите му. Моля за съвети, ще бъда благодарна да не ме критикувате.

Коментари

1.   Здравей. Значи ти си с момчето само заради това, че те издържа. Така го виждам аз. И защо да не можеш да се върнеш при вашите? Те са ти семейство би трябвало винаги да са до теб и винаги да имаш място при тях. И ще си търсиш нов спонсор, щото вашите няма да те издържат? Вариантите са два: или търпиш, или си намираш работа, квартира и се изнасяш. Май и не ти се работи много ми се струва.

2.   от авторката : разбрали сте ме погрешно, аз искам да си намеря работа, но няма къде и приятеля ми не ми позволява и аз адски много го обичам но родителите му найстина ме побъркват.

3.   Поговори с него и му кажи, че не ти е комфортно неговите родители да се месят.

4.   Момиче, намери си работа някъде. И аз бях в същото положение - преместих се при едно момче преди време, за разлика от теб, моите родители не го одобряваха, и след като започнахме да се караме всеки ден, започна и да ми посяга. Междувременно не работех, той ме издържаше, и така година. Накрая реших, че семейството ми е в правото си и просто се преместих при тях, бях си намерила друга работа преди това. Никой не ми каза да се махам или да се връщам при него. Намери си работа, събери си някакви пари и отивай при вашите или на квартира. Не чакай момента, в който вербалната агресия ще се превърне във физическа. С най-добри пожелания!