Споделена история от Семейство

Най-нещастната
Здравейте, предпочитам години и град да останат в тайна. Само ще кажа, че имам 18+. От много малка живях с баба си и майка си, но майка ми си намери мъж и изнесе в моя град, добър човек е майка ми, но слуша за всичко баба ми. Най-лошото нещо в нея е, че тя звъни само да ме чуе 1 на ден дори не се виждаме нямаме тази връзка майка и дъщера. Това мен ме наранява, защото аз нямам на кой друг да споделя. Никога не сме сядали да обсъждаме мой неща, толкова съм прикривала за да не я притеснявам. А за баба ми тя ме контролира постоянно в моя град е трудно да се намери работа има само за сервитьори, за камиони и на английски. Търся всеки ден работа пускам свта на смешни места само и само някой да ми звъне. Желая работа много, защото баба ми не спира постоянно. Натоварва ме нека вметна, че аз правя всичко в нас пера, готвя, чистя и кво ли не. От 1-2 седмици нямам приятели показаха се колко са фалшиви аз и с тях не споделям да не говорят зад гърба ми и да клюкарстват. Много съм си патила и не се доверявам на никой, страх ме е дори да изляза от нас за да не ме съдят. Имам проблем с теглото, с емоциите лягам късно вечер ставам в 1, всяка нощ премислям живота си. Цял живот съм била тормозена, обиждана и третирана като животно... Не можах да се насладя на тинейджърството си само ваканциите в които моето утешение беше храната. Не желая съдници, желая просто да споделя на някой. Цял живот сама се справям с всичко това вечер рева сутрин ставам като пребита и върша ежедневното. Тази година мислех, че ще е по различна, но уви... Мина толкова време а аз съм все самотна, депресирана, отритната и нежелана от никой. Искам да живея така както аз искам, а не по желание на родителите ми, но те не могат да го осъзнаят.

Коментари

2.   Потърси си работа в София или друг областен град. Трябва да смениш средата.

4.   2, извинявай за двойката, механична грешка, напълно те подкрепям! Авторке, ако го послушаш, ще си решиш дори проблема с теглото. Това е емоционално хранене. Успех!