Споделена история от Семейство

Спешно е помощ!!!!
Понеже е много сложно, ще премина към същинският въпрос. Търся гинеколог в Бургас или Слънчев бряг, които срещу сума пари да каже на придружаващия ме човек. Някой има ли идея кой би могъл да се съгласи. Наистина е много важно и става дума за нещо много сериозно. Благодаря предварително

Коментари

2.   какво трябва да каже?

3.   Престанете да лъжете и мажете!! Като сте забременяли ще си биете сами главите! Спешно не спешнооо има си интернет никой ен ти е длъжен да ти препоръчва хора за да ги подкупваш понеже си забременяла или пак някаква глупост

4.   Предполагам, че искаш гинеколога да убеди партньора ти, че бебето е от него, защото чисто математически сметката не излиза. Съответно гинеколога да излъже за гестационната седмица и после като се роди по-рано, да го изкара седмаче.

Правилно ли предполагам?

5.   Имай предвид, че истината рано или късно ще лъсне, а и животът в лъжа ще те съсипе.

6.   Нямам живот в лъжа. Въпроса е съвсем друг. Просто ако някой има идея за доктор моля да ми каже

7.   Има си ДНК тестове и гаджето ти ако не е идиот ще си направи един. А там вече е невъзможно да се излъже.

8.   6, добре, ако не е лъжа, кажи какъв е проблема. Така как да ти помогнат хората, като вероятно ги молиш да те съветват как да мамиш? Хем искаш съвет, хем не даваш инфо и остава едно съмнение.

9.   Не е лъжа, а е престъпление по служба и нарушаване на лекарската тайна. :)

10.   Не лъжа гаджето ми мили мои. Дори нямам гадже. Просто ни трябва първичната реакция на някой като чуе, че уж съм бременна от въпросен човек. Просто търссих съвет дали накой знае, такъв лекар евентуално

11.   Авторке, от коментара ти - психиатър ти трябва. Лекарите не са за първични реакции, а за оказване на помощ на хора, които имат нужда от нея.

12.   авторке, няма как лекар да каже от кого си бременна, за целта трябва ДНК тест. Не знам какво разбираш под "първична реакция", може би "аууу, бременна си, честито", но ще е дотам. Невъзможно е лекар да каже, че си бременна от Х

13.   Ее колко по-лесно беше едно време с маргаритките.... Обича ме, не ме обича..... Хахахахаха

15.   Аз нещо не ти схванах идеата. Защо подаволите ти трябва лекар, за да чуе от кой си бременна? ! Наистина не схващам хаха някой известен бос ли е какво. Доста тъпо. А и щом казваш, че нямаш гадже значи съм в правилна насока

16.   А така! Значи! Спешно е помощ!!! Да си направя майтап с познат.
Това ли ти е спешното за което искаш помощ?

17.   Наеми актьор.

18.   Абе вие нормални ли сте бе?! Ще занимавате лекър с детски игрички: “аууу какво ли ще каже момчето което харесвам ако докторката му каже че съм бременна?!” Дано си 14-15г защото за възрастен човек майко!
И как може да пишеш че е спешно, ти не си в ред нещо??

19.   Ако това беше единственоя начин да разберете кой е баща ви, как щяхте да постъпите???? Ако. 8години без успех търсите???

20.   Абе 18, скрий се и ти с този "лекЪр"! Не те ли е срам бе, неграмотнико!

21.   абе авторке, нещо много филми си гледала! Единственият начин да разбереш кой е баща ти (ако приемем, че майка ти не знае или не би ти казала) е ДНК тест, ако имаш съмнения за конкретен човек. Какви сценарии пишеш, какви първични реакции планираш, какви лекари търсиш... здраво си се филмирала :-)

22.   Леле на ккави коментари попадам . Да авторката може да е за психиатър ама вие не четете историята за това тръгнахте да говорите глупости