Споделена история от Семейство

Мъжка вечер удома. За или против?
Въпросът ми е насочен към жените, защото отговорът на мъжете е ясен. А именно позволявате ли на мъжете си да се събират у дома с приятели? Аз се съгласих няколко пъти и резултата беше скарване. Вечерта започва от сутринта с основно почистване, пазаруване и приготовления за гостите и завършва на другия ден на обяд с чистене и миене. Моя нервничи, защото иска да се представи добре пред тях. Имаме и 2 деца, едното е кърмаче. Децата остават изцяло на мен, къпане, хранене, приспиване на фона на високото говорене и сръбската музика от гостите. Те не могат и да заспят. За финал събирането откарва до късно, защото гостите не се сещат да си тръгнат, а моя не им и казва, защото нямали семейства и ако си тръгнат нямало какво да правят. След тях остават купища чаши, опикана тоалетна и огромни количества боклуци. Да не говорим, че никой не се съобразява че сме с деца и идват и болни и кашлящи. Аз пък вечерта заспивам до смардящия ми и хъркащ мъж. Смятам да въведа някакви правила за тези събирания, но не ми се иска да съм твърде крайна и за това се чудя как е в другите семейства. А при нас веднъж моя не го поканиха някъде, все той кани в нас, а и приятелите му живеят все в някакви квартири в една стая и са общо взето развей прах.

Коментари

101-113 от 113

118.   110, ти добре ли си? Я си премери температурата, да не те е хванал и корона вирус, защото съдейки по коментара ти отдавна си заразена с вируса на феминизма? Аз да съм завиждал на жените, тези мръсни и гнусни същества според схващанията на 3/4 от населението на планетата???!? Че и да съм си сменял пола?!? Чуваш ли се какви ги дрънкаш? В цял свят мъжете благославят Господ, че са се родили мъже, а не жени. Разни недъгави, белязани от Господ дето са нито мъже нито жени (мъЖЕНСТВЕНИ мъже) си сменят пола предпочитайки женския, за да ползват повечето женски права и привилегии, предоставени им от законите. Такива подобия на човешки същества, Господ е наказал да не се размножават и нямат нямат поколение, пък нека си сменят пола или да са представители на всичките над 36 пола, според феминистичната джендър-псевдо наука. Предразсъдъци, стереотипи, език на омразата и прочее са все феминистични похвати, чрез които жените се опитват да озлочестят мъжете, като им завиждат заради пениса и топките. До сега не съм чул истински здрав физически силен мъж, да иска да стане жена! Знаеш ли поговорката "видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак"? Видяла жената на мъжа топките да висят под пениса му и решила, че и на нея ще и пораснат топки между клитора, ако по закон стане равна с мъжа! 110, твоя "ценен" съвет си го задръж за себе си. Аз съм много доволен от живота и съм взел от него достатъчно. Постигнал съм хармония между душа и тяло, каквато доста други не са постигнали, и мъжкото АЗ у мен винаги ще е над всичко, с което се гордея.

119.   Ами, ако поради естеството на работа ми се налага да се храня по ресторанти? Тогава на какво основание? Само заради вагината ли? Че вагина може да ми даде всяка. Аре бегай от тука! Явно тука повечето са успяли да смачкат самочуствието на мъжленцата до тях ,до степен да си мислят, че няма шанс друга да му върже, и така са ги дресира ли като домашно любимци. От там е тръгнал и унизиттелния лаф за мъжете. ,,Мъж и куче както ги научиш...,,

120.   116, явно според теб хората спират да имат гости вкъщи докато децата им станат на 18 години или се изнесат. Смешна логика!

121.   Никой мъж с два грама сивак няма да докара пиянки идиоти( поне аз нямам такива приятели в социялни си кръг) с маанета до дупка и гюронтии да притесняват съпругата ми и децата ми. Ако ги докарам на гости, значи предварително съм се погрижил всичко да е нормално без гюронтии. Ама да взема да я питам като малко дете майка си да ли мога да си докарам приятелчетата в къщи? Тя пък и понякога да ми забранява??? Аз глава на семейството ли съм или полов женски орган? Баща ми никога не е питал, нито вуйчо ми, нито чичо ми, нито всичките мъже в родата ми. Мъж жена не пита.

122.   Чичо, номер 110 си е много добре, що да е зле? Защото е абсолютно права и се припознаваш в казаното за тебе и от това те хваща още повече яд и се опитваш да я изкараш с температура и с корона вирус? ! Играта свърши чичка, всички знаем малката ти мръсна тайна. Ти завиждаш на жените за женското превъзходство и искаш да бъдеш жена още откакто си се родил, а всички тези сексистки женомразки глупости ги дрънкаш, за да ти олекне като лисицата с гроздето. Като те е яд че не си жена, отрежи си пишката и хоп - проблемът ти е вече решен! Не е нужно повече да злобееш към жените и да ги обвиняваш за всичките твои провали в живота ти, за които си си виновен самия ти.

124.   122, ти луда ли си? Как така да си отрежа пишката? Че то това е мъжката ми гордост и достойнство. Ако мъжете си отрежем пишките, кой тогава ще ви надръсти сливите, миризливите? Я по-добре си признай, че завиждаш на пишката ми, защото ти нямаш такова нещо! Пардон......имаш, ама микроскопично пишле дето се надяваш да му пораснат и топки, щото жените били социален продукт (според феминистките) и ако се отнасят с тях като мъже, щели да станат и те мъже...... с топки! За това днес вече жените са равноправни с мъжете, ама още не са им пораснали топки между микроскопичното им пишле! Е, ха дано, ама надали!

125.   "Ти добре ли си? Ти луда ли си? Ти еди кво ли си? Ти еди що ли си?" Чичка,какво ти става? Нещо май пак халюцинираш ми се струва?:))) Само такива еднообразни тъпи въпроси ли знаеш да питаш? Аз не съм луда ама ти си 200% луд и си за въдворяване в лудница. Я по-добре ти си признай,че завиждаш на путката ми и искаш да я имаш, и стига си обиждал това свято,прекрасно,превъзходно място-Вагината,от която си излязъл ти! Всички мъже завиждате на женската вагина и утроба и на способността на жените да раждат и да създават живот и искате да ги притежавате! Вътрешно много добре знаеш,че това е вярно и няма как да излъжеш себе си! Женското превъзходство си е женско превъзходство,на жените не са им притрябвали нито мръсните ви гнусни пишки,нито кирливите ви миризливи топки,вонящи на застояла мръсотия,кир,пот и лайна,за да са превъзходни! И "микроскопичното пишле",дето го наричаш всъщност се казва КЛИТОР,за твое усведомение!

126.   116, прочете ли думата НЕВРЪСТНИ, умнико с "логика"!?
Жената има КЪРМАЧЕ, к. е. ен!

127.   "Чичка,какво ти става? Нещо май пак халюцинираш ми се струва?:)))........Я по-добре ти си признай,че завиждаш на путката ми и искаш да я имаш, и стига си обиждал това свято,прекрасно,превъзходно място-Вагината,от която си излязъл ти! Всички мъже завиждате на женската вагина и утроба и на способността на жените да раждат и да създават живот............Женското превъзходство си е женско превъзходство,на жените не са им притрябвали нито мръсните ви гнусни пишки,нито кирливите ви миризливи топки,вонящи на застояла мръсотия,кир,пот и лайна,за да са превъзходни! И "микроскопичното пишле",дето го наричаш всъщност се казва КЛИТОР,за твое усведомение!"

Край! Сразен съм! Такова ужасно красноречие Чича ти не е срещал до сега. Ти сигурно си се чифтосвала с някой циганин ... пардон ром, дето не се е къпал цяла година. Познавах един такъв, дето каза, че се е изкъпал веднъж през 2018 г. и взел че настинал, и решил да не се къпе повече, и докато ми обясняваше взе, че се изряза (пръдна) жестоко, след което с гордост каза: - "чист човек, мръсен въздух не държи!" Колкото до вагината ти пак си помисли! Дали не смърди ужасно, по-ужасно и от миризлив ром, особено ако е с бяло, розово, червено или пембено течение, и особено ако не се е подмила два дни. И, благодаря за уведомлението, "не знаех", че микроскопичното женско пишле се наричало клитор. След феминистичната отрова, вагините все по-рядко раждат, защото доста жени станали и те мъже, само че без топки. а, мъжете не искат да ги заплождат, не си пускат семето в миризлива вагина. А ти спри да се зъбиш, сигурен съм, че вагината ти няма зъби. По добре щеше да е баща ти да изхвърли семето си в тоалетната, вместо във вагината на майка ти, за да не си придаваш такава голяма важност, за дето си с миризлива вагина. И се научи на пишеш правилно, когато ще злобееш заради мъжкото превъзходство над жените.

129.   Разбира се, че против. Всеки човек ще разбере, че спокойствието на съпругата и детето е по-важно от всичко.

Много е интересно това, номер 1.

Иначе не мисля, че е грозно жената да отсъства от мъжката вечер. Ако има семейно събиране тогава вече е грозно.

130.   Домът ми няма как да стане аврамов дом. Първоначално помислих, че си поредната обсебваща жена, но дочетох до края и съм??? мъжа ти ок ли е? и имате две малки деца? има барове, кръчми, които работят на шано, това е недопустимо поведение и тия "приятели" нямат ли малко чувство на срам? аз го позволявам, но доста рядко, а и ние нямаме деца още. По принцип съм интровертна личност и някой път няма лошо да разпусне, но тва негово нахалство не е нормално

131.   Допълвам коментара си от другата страна. Преди имах една приятелка, голяма купонджийка. Постоянно бяхме по дискотеки и кръчми с нея, аз по това време живеех в приятеля ми, У ТЯХ, бяхме по-малки и майка му също живееше там. Госпожицата искаше точно така в 2ч през нощта да се натресем у тях, да пием и да врещим и да слушаме чалга??? Аз разбира се, излъгах че съм питала и са ми отказали, а в действителност изобщо не попитах защото ще умра от срам. И тя моля ви се, ми се разсърди.. от тогава й бих шута, тва са егоисти, които мислят само и единствено за собствения си г*з и собственото си забавление и никой друг не ги интересува. А за нахалството няма да коментирам. Ако приятелите му са толкова тъпи и несъобразителни МОЖЕ БИ е време да си ходят и/или да не те принуждава и ти да ги виждаш, ТА И ДА ИМ ПРАВИШ манджи и тн

132.   58, моят мъж е точно такъв. Не пие алкохол, има двама приятели само и те са в чужбина и двамата. Честно казано малко ми е мъчно за него, защото вярвам, че всеки човек трябва да си има собствена компания и да разпуска от време на време. Те си идват веднъж годишно и се събират, разбира се, но през другото време си е вкъщи на компютъра или с мен. Така че, това, което описваш е далеч от "мечтите" на повечето жени.

101-113 от 113