Споделена история от Семейство

Как да открия биологичните си родители
Здравейте как да открия биологичните си родители?
Като бях малък разбрах че съм осиновен.
Към кого трябва да се обърна?
Знам само знам домът където съм бил оставен.

Коментари

1.   Доколкото знам е забранено да се дава информация за биологични родители, при осиновяване, което за мен е странна и лоша практика... , но жалките закони са такива. Осиновителите ти, лошо ли се държат с теб? Погледни го и от тази страна -за какво ти е да търсиш онези, които са те изоставили и захвърли в сиропиталище? Нима ще им простиш?

2.   Здравей, дай малко повече информация. Бил / била ли сте осиновен/а? От хората които са те осиновили, ако сте били осиновен. В смисъл те могат да подадат молба за това нещо в съда, в града където сте роден/а. Моя съвет е да не търсите нищо, аз бях така, много исках да разбера и останах разочарована, съжалих, че съм ровила и търсила. С помощта на майка ми, която ме е осиновила, подадохме молба в съда, за да разбера коя е биологичната ми майка, дадоха ми имената и, ЕГН то и, от къде е разбрах и т н Разбрах коя е, намерих я във фейсбук, открих също личния и лекар и разбрах, че има и други деца и е в чужбина. Още съжалявам, че съм искала да знам коя е. Излишни нерви, и негативни емоции са това, но успех!

3.   Търси епизода на Ничия земя за осиновяване, там жената ги е намерила, тъкмо днес го гледат, общо-взето казват, че с подкупване на чиновници, позволени и непозволени начини. Не искам да ти се бъркам, но не знам за какво ти е да откриваш хора, които са те изоставили, аз ако бях така никога нямаше да ги потърся, не го заслужават, но ти си знаеш

4.   Фейсбук Търси се, Номер 2 това, че твоя опит е лош, не значи, че на всички е такъв. Няма нищо лошо да научиш кой си, не пишеш повече за причините, но има потресавящи истории и жени, които всяка нощ мисля за детето което са родили, особено някога натискът е бил брутален нямаш избор. Не е нужна да се обичате, да се виждате щом нещата не са станали, не пасват има нерелиастични очаквания.

5.   И за какво са ти? Твои родители са хората, които са се грижили за теб и са те отгледали. И какво ще направиш, дори и да ги намериш? Ще бъдеш разочарован, това е сигурно, братя и сестри, ако имаш такива ще те посрещнат на нож, ще мислят, че искаш да се намесиш за наследството. Те не са живели с теб, за тях ти си съвършено чужд човек, грижите са тия които сплотяват и привързват. Бъди благодарен на хората, които са те отгледали и възпитали, те са твоите истински родители.

7.   Да така е но просто ми е любопитно като бях на 7 го разбрах сега съм на 23
И искам просто да разбера що за хора са дори на снимка да ги видя това ми стига

8.   4, някога натискът е бил брутален и разведена жена да гледа само дете и какво, всички разведени с деца на по годинка ли е трябвало да си дадат децата за осиновяване? Тези сълзливи истории, които оставките пробутват на отгледаните деца, които идват на прага им: да, няма как да не им е гадно, ама как пък все принудени, времената били такива, други истории не чух, тези псевдо-майки все били принудени, те глава на раменете да нямали. Времената са били тежки са всички, който е искал дете и в лишения ще си го гледа и никога, никога няма да го даде в дом, където не знае добре ли ще е, нямали да е добре, някой ще го осинови ли или ще седи в дом до 18. Стига сте ги оправдавали