Споделена история от Семейство

Търся жена, която да ми роди дете!
Интересно ми е има ли жени, които не искат да се женят и да имаме съвместно съжителство, но искат да имат дете? Аз самия не искам да създавам истинско семейство по патриархалните стандарти, не искам да живея с жена, но много искам да си имам дете.
Интересно ми е да чуя мнения, не упреци.

Коментари

1.   Ако си топ мъж с брутална физика, татуси, брада и лош поглед със сигурност куп жени ще са навити да ги забремениш и да не поемаш никаква отговорност към детето след това.

2.   Отвори си банка за сперма и раздавай. Вече има много случаи на жени, които решават да забременеят от донор и да си гледат детето сами. Може да помогнеш на една или повече, при условие, че ще виждаш децата от време-навреме. Децата какво мислят и чувстват няма значение. Тяхната роля е да съществуват, за да сте доволни ти и майките.

3.   Не съм така.

5.   На години си вече и вашите те притискат за дете? Нали!?

А, детето кой ще го гледа, след като не желаеш да живееш с майката?
При теб ли ще е? Как въобще я мислиш така?

Не вярвам, че ще се навие някоя да ти роди при тези условия.
Искаш дете, ама не искаш в същото време да имаш други отговорности. А, при едно дете, отговорностите са много.

Не си готов за това!

7.   Хах, "не 'ща обидни мнения, искам само да чуя онова, което искам да чуя". С извинение, но това казваш буквално.

Защо не си напишеш сам отговора, който искаш да ти кажем? И просто да ни го пратиш за подпис?

Иначе, брат, потрисам се колко незрели индивиди ражда обществото ни в момента. Не само в България. Че нали тъкмо желанието за поколение те кара да потърсиш контакт с "другият полюс" на света, другият пол, че нали именно този контакт те учи на неща, кара те да се промениш, да се научиш на жертва? Ако не беше това, ако можеше да създадеш роботче от нищото, сам, без жертва, защо поколения и поколения мъже са се бъхтели да разбират жените и поколения жени - търпят мъжете?

Изглежда ти си оставил настрана оеланието да се научаваш, идеята че смисълът на живота е да се учиш и да променяш възгледите си, понеже ни казваш - това са възгледите ми, защо никой не ги приема? Не се питай с думи, ами с дела. "Има ли жена, който да МИ роди дете"- вече проблемно изказване - и която после да няма ангажимент към него - ами, я забременей и пробвай самия ти дали ще успееш да нямаш ангажимент, след като си го износил и си се измъчил при раждането. Един вид киндер-сюрприз, в който жената е просто шоколадовото яйце, а в случая за теб - по-скоро тя е станиола около шоколадовото яйце.

Не искам детето да е по "Патриархалните стандарти" - значи, искаш да си живееш с мъж, но да си имате дете. Пробвай. Виж после дали детето няма да ти изкара това ти желание през носа и по този начин да те научи на урока, който сам не искаш да научиш, понеже не е по вкуса ти. А вкуса се развива от средата, нали знаеш...

8.   Зависи--на каква възраст си? Фенотип (физически данни)? Финансовата отговорност към детето ( горните 2 са основни приоритети, но и това може да е важно)?
Заболявания в семейството, склонен ли си първо да си направиш ДНК анализ за заболявания и възможни такива?
И разбира се законен договор относно отглеждане, възпитание на детето и всичко свързано?
Отговори на тези въпроси!

9.   Някоя стара леля може и да се навие.
После как си представяш отглеждането на детето?

Аз ще ти кажа. Майка съм на две деца. Едното е в първи клас, другото бебе на 9 месеца.

Живея в патриархално семейство. Т. е. разбирай в момента съм в майчинство, което е 980 лв. Втората година става 780.
Храната за недоносеното бебе струва 600 лв на месец.
Лекарствата 200 защото имат клапа на стомаха, която се затваря към годината. Дотогава повръщат и не могат да бъдат хранени и не наддават на тегло добре, което е жизненоважно за такива бебета.

Докато гледам бебето таткото се занимава с каката, води я на училище, взима я, води я по разните школи.

Една жена за да бъде майка, означава да зачеркне 3 години от живота си и основно да се занимава с бебето. През това време тя няма да може да печели пари.

Ти как си го представяш по точно с 300 лева издръжка например?

След третата година споделено росителство две седмици при теб, две при жената?

Ами ако имаш момиче, или близначета?

Според мен ако толкова много искаш да си оставиш генетичния материал, стани донор иначе ще нанесеш огромни психически щети на детенцето.

Не виждам и как би могъл да осигуриш адекватна грижа за детето, ако не съжителстваш заедно с него и жената?

Разбира се след третата година става по-лесно и жената може да се върне в обществения живот. Но с работата пак е трудно. Трудно наемат жени с малки деца на работа.

Та не знам какво искаш по точно да си го изтръскаш някъде ли?

10.   Tи хубаво не искаш, но мислиш ли детето как и като какво ще израсте. Децата не са като хубавата въдица за най- големи риби, не са вещи, които просто да си ги имаш /някъде/. Предостатъчно деца са отглеждани само от майки и баби заради иначе великите мъже.
Има и много жени, които искат бебчи, след това наритват бащата, за да си го гледат с маминка. Откачена работа.

11.   А, ще се грижиш ли за това дете? Или само ще се роди, ще го признаеш и после ще изтърсиш "доведи ми го като стане на 18" и ще оставиш жената да си се оправя сама и ще чакаш образован младеж/девойка да ти цъфне в офиса за да можеш тогава официално да го въведеш в живота си и да го представяш като свой наследник. Ако случая е такъв, тогава си завършен егоист!
Не искаш да се жениш, добре, обаче не искаш и да живееш с майката, т. е. няма да живееш и с детето, най-вероятно. Или си мислиш, че ще намериш жена, която ще роди и ще се откаже от детето си и ще ти го даде? А ти ще си го гледаш сам. И това не звучи никак добре, особено по отношение на детето.
Май ти пишеш само какво искаш ти, но не съобразяваш, че след раждането на дете, неговите/нейните нужда за на първо място и са по-важни от егоистичните желания на родителите му.
Така, че преди да създадеш дете, което няма да има семейство с двама родители, помисли, което е най-добре за него. Едва ли е да живее само с един родител.

12.   Да имаш дете и да имаш семейство идват ръка за ръка. Ако не ставаш за едното, не ставаш и за другото.

Опитваш се да изкривиш истината, чрез "съвместно съжителство" и "не искам да живея с жена", противоречайки си, като реално казваш, че искаш семейство, защото си самотен, ама ти е срамно да си го признаеш.

Събуди се.

13.   Има в Укрйана за около 25000 евро става номера.

14.   Намери си някоя ромка, ако искаш да ти роди дете по този начин.

15.   9, дъртата леля няма да може даже да роди, на 35-40 им изветряват яйцеклетките и вече не стават за оплождане. Най-много да роди някой урод със синдром на Даун и малформации, който ще обрече на страдание и нещастно съществуване цял живот. И без заучената простотия "О, чудо, ами аз как така родих на 99? ", това не е никакъв аргумент!

16.   Т. е. искаш да направиш дете и да го захвърлиш при някоя да го гледа, а ти евентуално от време на време само да се виждаш с него за половин час.

17.   Жена на 39 г съм, с добра работа, осигурена, като цяло. Не ми липсва мъжко внимание, но достигнах до подобен житейски избор като автора. Аз съм женският вариант на автора, искам дете, но така и не срещнах мъжа, с когото да създам класическо семейство. Все повече се замислям за забременяване от непознат донор, но това, което ме спира най-вече е, че ако нещо се случи с мен, детето ще остане буквално на произвола на съдбата. Бих искала детето да има и да познава баща си, макар и да не е стандартно семейство. Така че, да, авторе, има такива жени, но аз не знам къде да срещна мъже, които търсят такъв вариант. Темата е деликатна, а мъжете, които срещам са или тежко обременени от провалени бракове или изобщо живеят ден за ден.

18.   По принцип има доста жени които биха били съгласни, но повярвай не е това мястото и не е този начина да ги търсиш.
Много мъже по света го правят баламосват някоя да се влюби, да роди, после й поясняват че няма да има брак и съжителство, и й обясняват как ще се грижат за нея и детето.
На мой близък приятел синът му е вече на 7г майката живее с детето при родителите си той ходи взема детето три пъти в седмицата след работа да го извежда. Номера е че майката е бедна безработна и той й подхвърля 300-400лв на седмица уж да има за детето, но добре знае че са за да има за кафетата за нея, като отделно купува всичко нужно за детето. Ограничил е жената че ако си намери мъж ще й спре кранчето и ще остане на законната издръжка за детето, тя е майка иска детето й да раполага затова се ограничава от мъже. А самия той живее както си иска, барове, кръчми, леки женички.
Риска обаче е доста голям, такава проста жена може да придаде гена си на детето, а и възпитанието което ще му даде няма да е качествено, да не говорим че едно дете за да чете трябва да вижда около себе си четящи хора, а такава жена, надали ще хване книга.
Хубаво е да искаш наличие на дете, а качество няма ли да искаш? Това дете за да стане качествен човек трябва да расте сред качествени хора, трябва някой да му даде възпитание, да му даде пример с поведението си.

19.   15 - И после ще го изнудва цялата рода, че може и бой да яде.

20.   Много упреци към автора. И аз бих го упрекнал, но действителността е друга. Маса жени съзнателно са забременяли от някой с хубави гени, без да искат отговорност от бащата. Дори често това върви като пропаганда в този сайт именно от жени.

21.   Трябва да има някакъв минимален ценз, под който да е забранено на хората да се размножават, и ти си живото доказателство за това.

22.   Егоизмът убива! Справка - чалгароновобългарите, независимо от пола им, пишещи такива и тем подобни теми... Напрактика посяването на цялата тая гнус отпреди 89-та ни убива и затрива поголовно в най-буквалният смисъл на думата...

23.   Автора:
Радвам се, че съм предизвикал толкова много разсъждения и мнения на различни хора. Прави ми впечатление, че майките най-много се палят, но аз не случайно търся жена, която да не се пали от това, че ще се грижи главно тя за детето. От моите наблюдения има такива жени, на които мъж не им трябва. Дори имам и такива познати, които умишлено живеят разделени, защото жената не иска да е с мъжа си нон стоп. Разбира се не говорим за финансовата част на нещата, там всичко е уредено, няма липса на средства. Колкото до грижата за детето на чисто човешко ниво, смятам, че и двамата родители можем да се грижим еднакво добре за детето и не мисля, че би му липсвал баща, при положение, че бащата няма да отсъства от живота му.
Аз разбирам всички гледни точки и различните ситуации. Но както има жени, които са се отдали на 100% на гледането на дете, 3 години спират да се развиват, трудно им е финансово в семейството, борят се и т. н, има и другата страна - жената не се налага да работи, може да има време и за себе си, финансово е подсигурена и тя самата иска да се грижи за дете, но не иска да има мъж до себе си за да се грижи и за него например.

Иначе след като някои се интересувате - не знам дали съм топ мъж, но съм спортуващ, 190см, черна коса, черна брада, без татуси и на 39 години.

24.   Ти луд ли си бе човек, кой ще ти позволи да отделиш дете от майка му! Те с животни не го правят. И ти гарантирам, че за дете не можеш да се грижиш, то не е кукла

25.   Аз пък няма да ти дам мнение, а упрек, щото така ме кефи. Спри да гледаш филми!

26.   17, кажи на автора с коя песен в ютуб ще го поздравиш в коментар там... А после може да си говорите евентуално.

27.   Тия жени се казват сурогатни майки. Всяка друга няма да си дели правата с теб, ако не те иска за партньор. Вече има инвитро така че нямаме нужда от мъж за да имаме деца.
Така, че няма такава жена. Ще трябва по любов да я излъжеш.

28.   Номер 17, мъжете са обременени от жени като цяло, включително тези от вас с "добра работа", но лош характер. Ти, като жена, би ли проявила вярност до гроб, че да очакваш от мъж да поеме отговорността да стане баща?

29.   Ако не си мъж с много пари и много свободно време да търсиш разумна жена, няма как да стане. Елементарно е да се сетиш защо. Почти всяка жена, дори и да е дебела и грозна, може да отиде в някой бар, и да забърше загорял пич който изглежда по-добре от нея. Ясно ми е, че един мъж с малко повече акъл ще започне да спори...

1) Ама тая жена няма ли да помисли как ще го гледа това дете. Затова има държава, да принуди един мъж с много тестотерон и малко акъл да си плати като поп за дете което нито е искал, нито ще види и да иска. Също тая жена си има мама и тате, които обикновено оправдават всяко действие на принцесата и "мъжете са виновни". Затова 99% от жените ще постъпят като куче от женски пол...

2) Ама тоя мъж няма ли да се предпази. Повечето - не. А дори да се опита, всички знаем, че жените въртят номера. Ще му каже - аз съм на хапче. Или ще отиде в кошчето и ще изрови презерватива. Ако една жена иска да забременее, ще намери начин...

3) Ама няма ли тая жена да се замисли, дори и да не живее заедно с мъж, все пак и за нея, и за детето е по-добре да има баща наоколо на който да може да разчита. НЕ, на жените не им пука за децата им за съжаление и в техните представи само те са родителят от който детето се нуждае.

Въпреки че това което казваш е разумно, просто много малко жени са разумни. Може би ако вече има едно дете, начесала е... не и стигат парите, харесва и да е майка. Естествено, разбери и в какво време живеем, много малко жени искат да са майки.

30.   Да искаш да имаш дете без другия родител, донякъде го разбирам. Ама да го искаш, просто така да ти се води някакво дете и едва ли не да го захвърлиш при другия родител и ти уж да помагаш финансово и от време на да го виждаш, не го разбирам. Това за мен граничи с психично разстройство или някаква психологическа травма. При всички положения не е нормално и не е типично за човек с всичкия си. Замисли се дали нямаш нужда от психотерапия, преди да си намерил някоя откачалка като теб и да създадете поредното нещастно дете. Още малко ще кажеш, че искаш да имаш дете и да го захвърлиш в дом, просто така да те топки мисълта, че някъде там имаш дете.

32.   По-скоро не. Ако ще имам дете от непознат предпочитам да отида в клиника. Така никой няма да ми се меси за нищо и сама ще взимам решения напр. къде да живеем и т. н. Ако си готов да платиш някое милионче ще намериш 18 годишна, млада и здрава - мечтата на всеки мъж. Безплатно никоя няма да се навие.

33.   От 17 до 28. Проблем с лоялността или вярността нямам, не съм изневерявала. Проблемът е, че не срещам мъж, с когото да искам да бъда повече от 2-3 години. За себе си установих, че живея по-щастливо без връзка, без драми, без чужди комплекси, с пълна свобода на решенията си, както и последствията, разбира се. Но пък майчински инстинкт имам, ценности също, грижа се за по-млади и неопитни хора. Искам дете, но от човек, който е готов и осъзнава какво би било да си родител, но без семейни отношения между мъжа и жената. Та по темата на автора, много е трудно да намериш себеподобен човек, но не е невъзможно, просто трябва напълно да осъзнаваш дали го искаш и до колко можеш да се справиш с последствията, а такива ще има.

34.   От Автора.
Попитах дали има жени, които искат да имате дете от мъж, като не искат същият мъж да живее под един покрив с тях. Какви са тия филми, че съм искал дете без отговорности, без обезпечение и още повече без да го гледам.
Аз съм толкова грижовен, че няма как да не си отгледам детето. Общо взето единственото, което не мога да направя е да забрвменея. Всичко друго от момента на раждането на детето мога да свърша на 100%. Да не говоря, че познавам доста жени, които и не кърмят. Ми то друга роля не мисля, че имат, която да не може да бъде заместена от бащата. Имам познати бащи с по 4 деца, които ги отглеждат без майката постоянно, защото тя се е отказала от двцата си. Има и такива жени.
Дамите - успокойте се и по-леко с обвиненията.

35.   От Автора:
Някой каза, че ще създавам поредното нещастно дете.
Не виждам нито една причина детето ми да е нещастно, само защото ненвижда майка му и баща му да се целуват пред него..
След като мога да му осигуря дом, роднини, грижа, обич, обезпеченост, наследство, образование и какво ли още не, а и майка му винаги ще е част от всичко, не виждам как това дете ще е нещастно.
А вие семействата дето и двамата сте родители и се карате, надвиквате и зъбите пред детето, много ли щастливо го правите?

36.   Третата фаза на пиянството: "Жена, детето не е от тебе!!!! "

37.   До автора, а можеш ли да осигуриш присъствие в живота му? Постави си този въпрос. Защото отглеждането на дете не е само материалното. Дано си ме разбрал. От майката с двете деца с патриархалното семейство. За това и те попитах, как по точно си го представяш? Две седмици живее при теб, две при майка си? Виждате се само уикендите? Или два пъти в месеца за по три часа.
Познавам много хора, които в младините си са си играли на семейства и вече имат пораснали деца. И да на по 35 години и да ти кажа ли какво нямат? Нямат внуци. Това че ти не можеш да разбереш една жена, да споделиш времето си с нея, да се откажеш от всичките си забавления ти е по проблема. За това ти казах по-добре стани донор.

Защото родителството е свързано с това да поставиш някой друг пред егото си. Да се откажеш от разсейващите ти ш хобита и това ще ти го каже всеки родител. Представяш ли си вечер вместо да си на кръчма, да играеш шах с пет годишно дете? Или да му държиш ръчичката и търпеливо да пишете буквички, защото не всичко се усвоява в училище? Да играете на плейстейшън, или на футбол.

Да му бършеш сополите, ако се разболее докато е при теб, да му ги вадиш пет пъти на ден с прахосмукачка, или да го слагаш по час на гърне, докато се научи самостоятелно на тоалетната. Кажи как по-точно си представяш родителството?
Не какво образование ще платиш. Това е едната страна на нещата. Опиши го ама много подробно.
Попитай и баща си какво мисли по темата как се отглеждат деца. И най-вече емоционално здрави деца.

38.   Авторе, стига си се обяснявал, а поздрави н 17 с коментар в някоя песен в ютуб. Мисли, де! Едва ли ще имаш друга такава възможност!

39.   Авторе, не се сърди, че болшинството коментари са негативни. Хората коментират инстинктивно.
Честно казано и аз в първия момент си помислих що за глупост, но веднага след това си дадох сметка, че около мен има толкова много примери за двойки, които се запознават и буквално на втория-третия месец от връзката си правят бебе. Желано или случайно, факт е. И съвсем резонно с появата му и отговорността, която води със себе си, отношенията между мъжа и жената се обтягат, влошават и стигат до раздяла. Повечето ми такива познати разделени общуват много по-добре отколкото, когато са били заедно. Децата са си при майките, но бащите имат постоянен контакт, грижат се за тях и някак си това вече се приема за почти нормално. Разбира се има и такива, при които нещата не вървят по мед и масло, но по моите лични наблюдения това е заради нежеланието на бащата да участва пълноценно като такъв. Обаче описаните примери са се случили в последствие, не с уговорката да стане така.
Иначе конкретно на питането ти - съмнявам се да намериш лесно такава жена, с която ще си имате "уговорка", най-малкото, защото на думи всеки може да обещае много неща. Да, ти за себе си може да отговаряш, но истината е, че по време на бременността и непосредствено след раждането жената преминава през редица промени, физически и психически. Да, тя може да се е съгласила на това, което искаш, но като я удари следродилната депресия и задълбае над това, ситуацията може да придобие дори опасни последствия. Помисли си освен материално, готов ли си да си до нея и морално и всякак?
На разположение ли ще си във всяка безсънна нощ, в която силите на майката ще са на ръба и ще има нужда да я отмениш? Във всеки един момент, когато детето трябва да се води на прегледи, да му се правят изследвания, да обикаляш града по нощите в търсене на лекарства? И това е само в началото, Вероятно без да се замислиш ще отговориш с положителност, но аз като майка дълбоко се съмнявам, че осъзнаваш ролята на бащата.

40.   35, това ти да виждаш причината и да я няма, са две различни неща.

41.   39, това, че напоследък повечето хора са изтрещели и не могат една връзка да подкарат, не означава, че е нормално.

42.   37. Не съм автора, но като чета:

"Защото родителството е свързано с това да поставиш някой друг пред егото си. Да се откажеш от разсейващите ти ш хобита и това ще ти го каже всеки родител. Представяш ли си вечер вместо да си на кръчма, да играеш шах с пет годишно дете? Или да му държиш ръчичката и търпеливо да пишете буквички, защото не всичко се усвоява в училище? Да играете на плейстейшън, или на футбол.

Да му бършеш сополите, ако се разболее докато е при теб, да му ги вадиш пет пъти на ден с прахосмукачка, или да го слагаш по час на гърне, докато се научи самостоятелно на тоалетната. Кажи как по-точно си представяш родителството? "

Което и сам знам, мога само да попитам - къде е подходящата жена за такова нещо и кога започваме?

43.   Някоя циганка или майка героиня раждала от всички мъже, с които е била. Само такава ще се навие. Това го казвам бе з капчица сарказъм.

44.   А защо детето трябва да живее нещастно без двама родители, А да може ти, егоистът да си живееш необезпокояван?
Не може ли просто да си живееш сам? Каква полза от това, че ще сеь размножиш като животно?

45.   42 не знам. Аз бях много млада като срещнах мъжа си.
Нямах очаквания от него да ме води на малдиви, или да ме вози в Ролс Ройс, просто момче с което тръгнахме заедно през живота.

Бързо забивахме заедно без да имаме очаквания за връзката си, просто се пуснахме по течението на живота.

Роди ни се първото дете годините се нижеха, дойде и второто и да ти кажа не съм очаквала, че някой друг ще взема решения за живота ми. След раждането съм изпаднала в кома, интубирали са ме, била съм 10 дни между живите и мъртвите. Мъжът ми е подписал разрешение за някаква операция с която са ми спасили живота.

Та за автора, не знам коя ще се навие да му ражда... Като понякога при раждане настъпва и смърт на родилката.

И тъй изписаха ме от болницата, два месеца ме е раздвижвал и сменял превръзки, купувал лекарства... Обикалял две болнични легла, моето и на бебето, като междувременно записа голямата ни дъщеря в първи клас...

На това му викам да поставиш другото над егото си. Ако някога срещнеш някоя жена която да си заслужава просто и кажи не съм наследник на Рокфелер, но готова ли си да тръгнеш с мен през живота... В радост и скръб в болест и бедност дори...
Много често мъжете не правите първата крачка и стоите в дълги връзки без развитие...

Къде ще я срещнеш ли? Може да е момичето в цветарския магазин, или в куриерската служба, оглеждай се за знаци и усмивки, понякога любовта е точно под носа ти.

И не спирай да вярваш, че Господ ще ти изпрати подходящите за тебе хора.

46.   42, аз исках семейство и деца. Години наред мечтаех за стабилна връзка и хармонично семейство, години наред се пазих от безразборни сексченца (все още са нула), алкохолища и дискотеки в името на това да имам семейство. И само веднъж за моите 26 години, и то като тинйейджйрка, се влюбих в "лошо момче". Казвам това, понеже веднага ще цъфне мъжище в коментарите, което да ми обясни, как си падам по "лоши момчета". Ами, не е така. Винаги съм харесвала по- затворени мъже, по- различни и даже невзрачни в очите на повечето жени. Но какво получих от мъжете като цяло? - лошо отношение, подигравки и обиди, защото съм "различна". Различна, защото не въргалям чаршафите с мъже, с които не съм във връзка, различна, защото не харесвам дискотечки, различна, защото не понасям цигарища и алкохолища. Не, това отношение не е от "батките", понеже с такива не само не общувам, ами и на улицата ги заобикалям, а ако такъв ме заговори, му показвам, че не го харесам. Идва и от много от така наречените "нормални" и "добри" мъже. Та, да, подходящи жени има, просто сме ви "различни" и "странни" и в най- добрият случай не ни отразявате, а в най- лошият ни подигравате.

Black Sabbath

47.   Автора: най- съчувствам на Блек Сабът!
Иначе верни неща казва дамата с децата, доста е преживяла и е хубаво, че е попаднала на такъв свестен мъж. В наши дни е трудно някой да е толкова отдаден! Няма значение пола. На теория съм склонен за много неща, на практика очаквам, като се появи детето да съм склонен на всичко. От друга страна едно време в семейството ми бащата като фигура не е присъствал особено, майка ми се е справяла с всичко, вкл и работа на смени и поддържане на къща.
Та малко и с еманципацията жената се измести от мястото, където е била преди 30 години.
Сега да станеш майка стана голяма работа, щото се ражда, пък се гледат деца, възпитават и т. н. Ми, то природата така го е измислила, да си майка си е задължение, да си жена също. Почти няма същества при които мъжкия пол да ражда и да се грижи за децата. Бащи много- майката е една. Мъжкия пол има главно задължение да опложда. Малко животни са моногамни. Хвърля се семето - колкото е задължително за жемата да забременее, толкова и з мъжа да остави поколение. И така е от край време. Никъде не съм чел за мъж, който седи вкъщи и върши домакинска работа до жена си или бърше сополи. Мъжете са посещавали кръчми и барове, били са сред обществото, докато жената е седяла. сама в дома и е чакала мъжа да си дойде.

48.   46, Абе Black Sabbath, колкото и да си различна (а всички сме! ) живота си казва своето и още си твърде млада. Авторе, изобщо не те съдя и тези нелепи коментари не ги разбирам. На 33 съм. Жена, имам дете. Повечето ми познати напитки нямат деца и съжаляват за това, поради ред причини. Мисля че много жени биха се съгласили, само че да сте приятели да си имате доверие и стигнали този етап. 24-25 годишните още не им е уврял акъла, но станат ли около и над 30 жени с майчински инстинкт, които нямат дете биха се съгласили, но това трябва да ти е до болка познат човек и в никакъв случай някакво случайно запознанство в нета или забежка.

49.   Black Sabbath е на 26, доколкото разбирам, не е за съчувствие, на нейните години много хора още нямат семейство и деца и аз нямах на нейните години, ще й дойде времето. Да е на 38-45 да й съчувстваш, но още е малка.