Споделена история от Семейство

Майка мисли, че съм обратен
Майка мисли че съм обратен, което не е вярно. От време на време ми намеква, а аз и казвам че това са нейни фантазии и да престане с тези глупости. Вероятно изхожда от една стара случка преди около 10 години когато с един приятел на село на едно легло се боричкахме когато бях може би 5 или 6 клас. вероятно е видяла нещо от някакъв ъгъл, и си помислила нещо грешно. Когато си помисля за това ме натъжава най вече заради нея. Не бих искал да бъде разочарована. Но това е нещо което тя самата си го е измислила и вярва в това, колкото и да казвам че не е вярно.

Коментари

1.   намери си приятелка :) и важното е, че само тя те мисли за такъв :D

2.   Обясни и ситуацията. По добре ще е да знае. :)

3.   Тя ти е майка и ще те обича какъвто и да си

5.   И какво ти казва майка ти?

6.   Като си намериш приятелка ще разбере, че греши.

7.   Ми ако си от тези "момченца", които носят розови тениски, женски очила и женски силиконови часовници, и се епилират нявсякъде и си чистят веждите.... нищо чудно, че майка ти те мисли за обратен. Казармата трябва да стане отново задължителна, за да ви вкара в правия път. Сигурно и една крушка не можеш да смениш :)

8.   За да има някакви съмнения, значи надали е само тази случка от преди толкова много години. Тогава сте били малки и надали жената ще си помисли, че в боричкането ви има сексуален подтекст. Значи има нещо друго, което да я кара да си го мисли, не знам какво е ти ще кажеш.

А ако наистина не си гей, просто й го докажи, ако си нямаш гадже, хвани някоя приятелка и поиграйте роля известно време пред майка ти. Води я у вас, смейте се закачливо, гушкайте се и там нещата, които правят влюбените. Може и да престане с тези мисли, ако наистина ги има де, защото може да са само плод на твоето въображение.