Споделена история от Семейство

Искам второ дете
Здравейте! Просто искам да си споделя какво ме измъчва. Много искаме с мъжа ми второ дете, от година се опитваме но няма резултат. Преди месеци ходих на лекар, имала съм сраствания и това било причината, пет дена бях на системи, изписа ми и алое да пия и след прегледа според докторката всичко беше наред, но резултат няма. Много ми е криво, нямам и много време-на 33г. съм. Това е. Ще се радвам ако някой сподели нещо или ми даде съвет. Благодаря!

Коментари

1.   отидете някъде за някой ден само двамата и мисля, че ще стане и ще си по спокойна, не се вманиачавай в идеята, не мисли само за това и ще стане...

2.   Не мисли постоянно за това, просто се наслаждавай на любовта, а не по часовник и постоянно мисленени. Ще имаш резултат, когато най-малко очакваш, има жени, които раждат и над 40 години.

3.   Успех

4.   Ами освен стриктно да следваш съветите на лекарите и да се опиташ да се успокоиш друго не знам какво да ти кажа. А и не се панирай, че си на 33, особено когато не става дума за първо раждане. Имаш поне още 10 години пред себе си. По-важното е да си здрава физически.

5.   Ами щом след година опити не се получава единственият шанс е чрез ин витро. Честно казано много ми е странно как се премахват сраствания чрез системи и пиене на алое? ! Намери си свестен гинеколог, който се занимава с асистирана репродукция и двамата с мъжа си го посетете, за да се установи истинската причина. Той ще ви каже възможностите. Успех!

6.   №5 ти как разбра, че ще стане само с инвитро?
Може и с по - леки стъпки да стане.

7.   номер 5, точно с инжекции алое ми излекуваха сраствания след първото раждане. надупчиха ме, но спря да ме боли. по принцип е подсилващо за организма, но помага в такива случаи.
към авторката: 33 г. не са нищо когато става дума за второ раждане, аз на толкова родих първото. след това правихме опити за второ, но не се получаваше по неизвестни причини. накрая ми писна и казах, че няма да се занимавам с изследвания, имам 1 дете и толкова. по някое време обаче взе че се получи. родих второто на 39 и имат 6 г. разлика.
така че една година опити не е много, не се отчайвай, това не е точна наука :-) не слушай как еди-коя си забременяла едва ли не от раз, всичко е индивидуално.
Ж43

8.   Много ви благодаря и бъдете здрави!