Споделена история от Семейство

Изгубих детето си.
Здравейте!
Моята история е следната:
Преди дни изгубих своето дете. Едва влязох в третия месец и го изгубих. Казах на годеникът ми и той много се разстрои. Имам чувството, че ще се разделим и искам да съхраним връзката ни, но имаме малък проблем и той е, че в момента сме разделени от едно голямо разстояние. Не зная как съхраня връзката ни с това разстояние. В момента не можем да сме заедно, защото и двамата имаме лични задължения в различни градове и може да се видим чак след 20 дни. Дайте ми съвет как мога да съхраня нашата връзка и да пламнат чувствата ни един към друг.

Коментари

1.   Единствения съвет за който се сещам е да не губите надежда че отново ще имате дете заедно.

2.   Нямате ли телефонна връзка? Не обсъждате ли взаимно проблема? Какво каза той, като разбра че бебето го няма? Нямате ли желание за друго?

5.   Много съжалявам за загубата ти! Искренно съжалявам. Не ми се е случвало до сега, но най-добрата ми приятелка го преживя и то два пъти... Аз бях до нея когато това се случи.
Искам да изкажа мнението си от странична гледна точка, дано да ти помогне.
Да, съкрушително е, ще тъжиш и ще плачеш, но имаш възможност отново да забременееш след време и нещата да се оправят.
А колкото до въпросът, който си задала, тоест как да съхраниш връзката си, извинявай.... но ако един мъж, те напусне защото ти си пометнала и защото сте в различни градове, то тогава не бих нарекла това същество МЪЖ и в такъв случай няма какво да правиш с такова същество. Не е нормално мъжът, от когото очакваш рожба да те изостави, само защото си изгубила детето си... Това е жалко, егоистично и изключително коварно. На твое място бих гледала себе си и бих се опитала да се възстановя психически заради мен самата, а мъжът до теб трябва да е до теб морално въпреки, че физически сте далече в този момент. Кураж, всичко ще се оправи!

6.   Мила, първо приеми моите съчувствия. Имам приятелка, която 2 пъти губи дете и знам какво е, но пък 3 път беше успешен и сега няма по-обичано и по-глезено дете от нейното. Казвам ти го за да не губиш надежда и да вярваш, че и ти ще имаш дете. Колкото до това, че в момента любимият ти човек е далеко и за това има решение. Живеем в ерата на Интернет, whatsapp, viber и т. н. така, че има начин да се във връзка почти денонощно. Преди няколко години с моя бъдеш съпруг бяхме разделени цяла година и въпреки това връзката ни оцеля и сега сме женени. Така, че използвай максимално съвременните технологии. Дори и през деня да сте заети, никой не ви спира вечер да си правите дълги видео чатове от по няколко часа и да си обсъждате на дълго и на широко всичко, което ви вълнува. Почти същото е когато живееш с някого. През деня и двамата сте на работа, а вечер имате време да си споделяте как е минал денят ви. Единственият проблем е интимната близост. Камерите все пак няма как да заместят истинския физически контакт. Обаче пишеш, че става дума само за 20 дни, така че все ще ги изкарате някак. Пък после като сте заедно ще наваксате. Успех, мила! И най-важното е да вярваш! Когато любовта е силна и истинска разстоянието не е пречка.

7.   Възможно е връзката ви да не е била истинска...И да не издържи на изпитанията.В такъв случай това ,което се е случило е било е било естествен ход на нещата...

8.   Какво стана миличка,не се ли оправихте,не говорите ли по телефона ако не можете да се видите?

10.   За това не си виновна ти, и на нас наскоро ни се случи в 12гс. Но той беше плътно до мен и веднага след кюртажа си ме прибра. Той не показва чувствата си, но още не може да го преживее и без това до този период не беше лека, много ни е тежко и незнам дали скоро ще се решиме пак. ..ужасно болно ми е!