Споделена история от Тинейджърски

Изневерих на приятелката си.
Момче на 17 години. Имам приятелка от която се гордея че притежавам. За мен тя е дефиницията на думата "Ангел". Наскоро се изкуших и преспах с една нейна добра приятелка, но напук на това правих секс с 3-та която беше привлечена само от външността ми. Чувствам се отвратително гадно за тези мои постъпки. Мисля, че и тя започва да го подозира, тъй като напоследък се държи по-студено. Изневярата стана преди 4 дена. Тя е всичко за мен, но явно заслужава по-добър и верен до нея. Ако някой има съвети, нека ги сподели с мен. :)
Мерси!

Коментари

3.   Трябва да й признаеш. Много е важно как ще й го кажеш, по-скоро покажеш, че наистина тя е на първо място. Постъпил си грешно, първо защото си изневерил с нейна приятелка и още повече защото си повторил грешката. Но това не е фатално, ако наистина се обичате, би трябвало да премине. Аз поне бих простила, ако виждам, че приятелят ми наистина ме обича.

9.   Да беше мислил за това преди да се метнеш в леглото с някакви си други. Тук освен такива коментари като моя друго не можеш да очакваш. Тва е все едно да пишеш "Хора сгазих куче с колата по неволя, то загина, сега се чувствам тъпо, как да го съживя? " Не става така приятел, ако тази те зареже друг път се сети за тая история преди да предаваш най-ближния си.

13.   Сам си си виновен, приятел. Каквото и да ти кажем, ти вече си го направил. Виж, ако се беше допитал до хората тук преди това можеше нещата да се развият по друг начин, но... станалото станало

14.   Aми сгaфил си и го знaеш. По-добре не и го кaзвaй, зaщото сигурно. е скъсa с теб. A дори и дa не скъсa ще зaгуби доверието, което ти е имaлa и винaги ще те подозирa. Ще си имa едно нaум и в крaйнa сметкa пaк ще я зaгубиш. Помисли сериозно нaд постъпкaтa си и си помисли дaли в бъдеще би постъпил отново тaкa. Приятелкaтa ти всичко ли е зa теб? Откогa сте зaедно? Готов ли си дa жертвaш някои сексуaлни удоволствие в името нa връзкaтa ви? Aко тя нaистинa ти е много скъпa си обещaй зaнaпред дa не я лъжеш и дa не и изневерявaш. Винaги съпостaвяй-зaслужaвaлa си дa причиня болкa нa човекa, който обичaм, зa 5 минути удоволствие?
Стaнaлото, стaнaло. Хорa се, допускaме грешки. Особено aко сме млaди. Нямa идеaлен човек. Вaжното е зaнaпред дa се стaрaеш дa бъдеш по-добър.

15.   Какъв съвет искаш? !?

Първо - ти НЕ притежаваш това момиче! Тя не е вещ, че да я притежаваш! Не можеш да притежаваш никое момиче - можеш само да спиш с нея! Ясно ли е това?

Второ - ти си просто един разгонен глупак без морал и ценности. Сигурно и тя е видяла само външността ти... Защото в главата си нямаш нищо, момче!

И трето - кажи й всичко и я остави да скъса с теб! Признай си просто, няма смисъл да я лъжеш повече.

А за това, че тя заслужава по-добър е така!

И последно - научи се да уважаваш жените! Те не са нито аксесоари, нито вещи, нито играчки! Ясно ли е и това? !!! Ние също сме хора! И сме много над вас! Не си мисли, както и всички останали, че щом имате пишки сте богове! Щото не сте. ;)

Пише ти го момиче, година по-малко от теб!

16.   Мии съвета ми е първо да разбереш от кого какво искаш.
Второ е да се разкараш от момичето - явно не си за нея.
Влюби се в някоя и няма да ти минава през акъла да изневеряваш.

18.   "Притежавам"????
Хаха... успех в живота, момченце ;)
p. s -никой никого не притежава в този свят! 169

19.   Първо, не я притежаваш, второ не ти е времето за сериозна връзка. Бройкай си момите колкото щеш, само че не лъжи никоя, че си и верен. Не е проблем да си женкар, проблем е да си подлец.

24.   Да, наистина си постъпил зле, но може би след като самият ти виждаш грешката си, най-добре да признаеш на момичето. Би било по-добре да научи от теб отколкото от своите "приятелки". Ако я обичаш истински и обясниш как стоят нещата, може да ти прости(но все пак си зависи от човека де) не всички са готови да простят изневяра особено когато са били силно наранени.

25.   Остави я! Аз така направих.

26.   Кажи истината, защото на това стъпало се гради сериозната връзка! Признай и, че съвестта ти те мъчи - опиши емоционалното си състояние, разкрий и се изцяло. Дори да те напусне, ще помни мъжкото ти поведение. Успех

27.   Като мислите само с долната си глава,
ще си блъскате горната след това.!

Най-добре си признай - поне за това бъди мъж тя ще разбере все някога дали тая седмица, дали след месец или година тя ще разбере такаче по-добре сам си признай, имай поне малка капка достойнство и не я лъжи.
Първо, че не заслужава такъв човек до себе си - да, прав си найстина не я заслужаваш, но и най-нагло да криеш, и да я лъжеш това вече е жалко.
Ако я обичаш иди и си признай а след това на колене ли ще падаш, ще се молиш ли и т. н. няма значение ако я искаш ще се извиняваш а тя дали ще ти прости не знам, но ти сам си си го направил.
От твоето поведение си личи колко "много" държиш на нея, затова поне не я лъжи, защото така или иначе тя ще разбере а тогава няма да имаш шанс да се обясняваш и извиняваш вече.

28.   Кажи и и дай възможност да си намери някой друг, който наистина ще я цени, защото ти миличък, не заслужаваш това момиче!

29.   Оле какви лекета има, после отиди кажи на това момиче да очаква нещо добро.
Поне и кажи и вече както се развият нещата, ама тoва ако не го направиш не знам какъв трябва да си.