Споделена история от Тинейджърски

Гадняри в училище
Имам един голям проблем.В класа ми има три момчета,които не престават да тормозят мен и най-добрата ми приятелка.Преди месец едно от момчетата си измисли история че сме го обидили и след училище тримата ни преследваха,блъскаха и обиждаха.Те имат голямо самочувствие обаче без покритие-постоянно казват тъпи затапки и шеги ,на които сами си се смеят.Та тези тримата ни пратиха и в педагогически съвет защото ние сме ги били "обиждани".Направихме всичко възможно,но те не спират,колкото и да не им обръщаме внимание.ПОМОЩ!!!
И за уточнение:аз съм в пети клас

Коментари

1.   Ами щом те се оплакват от вас за обида, вие се уплачете от тормоз.
Може да получиш съвети и за бой, ама боят е прекалено крайно, а и само слабите посягат, въпреки, че понякога е неизбежен.

2.   Те просто ви харесват. И за това се правят на интересни. Но и да ги попитате, те няма да си признаят. Не вие, а те трябва да вървят в педагогически съвет. Разиграйте една сцена пред учителите, колкото да ги провокирате, и ще си покажат кой е истинския виновник.

3.   Кажи на вашите и после отидете при директорката, а ако няма ефект подайте жалба срещу родителите им в съда или прокуратурата. Ако пикльовците пак продължат най -добре смени училището! Разбирам те и мен ме тормозеха в този период, ако ми беше сестра щях да да дойда и да им хвърля един бой. ж. 23

4.   Викнете родителите си незабавно! Ясно е, че учителите нищо няма да направят. Родителите ви са длъжни да ви подкрепят и да застанат зад вас дори ако трябва да са много твърди, строги и да стигнат до крайности. Защо криете от тях? Едно посещение от ваш баща и пикльовците ще спрат да се занимават с вас моментално! Знам го от личен опит.

5.   От авторката до номер 4
Проблема е, че майка ми е учителка, както и майката на едно на момчетата и са много добри приятелки. Освен това вече съм казала на родителите си и те казаха да не им обръщаме внимание, което все пак е невъзможно като ни скачат постоянно

6.   Тегли им една майна и да се приклучва.

7.   Да гадно е но се възползвайте от ситуацията. Гледайте ги пранпрежително и застането до някоя влиятелна г-жа и тя ще види за хкакво става дума. При това те не могат да кажат гледаха ни лошо.

8.   Аз съм приятелката на момичето, което написа коментара. Наистина непоносими са и колкото да се опитваме да не ги нападаме става по зле. Обиждат ни ей така за кеф.

9.   Всичките такива лайнари спират да те занимават с глупости като разберат, че ходиш на боен спорт или изкуство. Мислила ли си да се запишеш? Аз самия познавам момичета, които дори ходят по състезание, съответно от спорта, ако треньора ти е треньор (дано ме разбираш), ще се научиш и да се контролираш, съответно не да се сбиеш, ами да сдържаш емоцията или по-скоро адреналина при провокация. Повярвай ми на 16 съм, тренирам, и мен са ме дразнили едно време, паля се лесно ми е единствения проблем, но се научих да се сдържам. Така, че лятото идва, отдай се 3 месеца на тренировки и ако ти хареса пък кой знае, може да прославиш България :) ! Треньора винаги ни е казвал - "Боя пречиства" и след всеки спаринг съответно - сега вече сте пречистени. Пак ти казвам, не те задължавам да почнеш, но повярвай ми дори с мисълта, че тренираш ще ти се изгради и малко самочувствие, останалото е до ходене на тренировки и хъс. Поздрави :)

10.   От авторката:
Много благодаря за всички съвети.