Споделена история от Тинейджърски

Много съм сама ..
Постоянно съм сама никой не ми обръща внимание опитвам се в училище да си говоря всеки казва по нещо аз като искам да кажа нещо и никой не ме слуша. Има и един проблем с едно момче вече страдам заради него 1 година и няколко месеца опитвала съм се 1000 пъти да го забравя но не става .. миналия ден му пиша смс липсваш мии а той ми отговори : коя си ти аз му написах коя съм и той спря да ми пише. Стана ми много гадно след като са прибрах от даскало му писах в скайп и пак не ми отговори след 10 мин си написа сърце на профила като го видях направо се насълзих веднага! Той си няма и на представа кво ми причинява, не му пука за мойте чувства знам, че не ме заслужава както и моите сълзи но не мога да го забравя.. Не искам да бъде така и аз искам да имам някой до мен, някой да ми каже, че ме обича от много време търся такъв човек запознавам се и с момчета държа се добре но нищо не става.. и с момичета си пиша с надеждата, че може да се сприятеля с някой но не явно за мен няма такъв човек.
Някой имат много а други НИЩО !!

Коментари

1.   Спокойно.. и аз съм като теб. И аз нямам много приятели. Имам само 4 приятелки и понякога и те не са много добри. Аз също харесвам едно момче, но то дори не ме забелязва, а сме от 1 училище, 1 махала, но в различни класове (аз "б", а той "а"). Опитвам се да го забравя, но все не става. В махалата като сме повече ми обръща внимание, но в училище изобщо - все едно, че не съществувам, и аз съм по-затворена...сигурно е затова, абе не знам. Спокойно, все някога ще си намериш приятели и човек, който да те обича.

2.   Здравей :) Първо искам да отбележа,че аз се занимавам с едно момче от 2 години и половина.Най-интерсното е,че той не си признава,но търси моята,а не чужда компания.Взаимоотношенията ни са никакви-градят се на физическото привличане.И аз искам да го изтрия от живота си,но не става :) Просто си харесай някой друг,започнете да общувате и току виж си намерила заместник на този въпросният ;) освен това спри да му пишеш и говориш,защото по този начин му показваш,че ти пука за него :) това е от мен.

3.   Така е .. живота нали знаеш че "Това което не те убива, ти е*ава майката".......няма справедливост!

4.   И в крайна сметка :) Приятели ли искаш или гадже?
Трябва да знаеш, че в съвременното общество рядко се срещат приятели, ИСТИНСКИ приятели.А, явно още по-рядко се срещат и свестни момчета и мъже, ако съдим по броя на историите за разбити сърца :)

*Syndrome

5.   Според мен рано или късно някой ще те отцени, за това което си. Сам ще дойде при теб, така че недей се отчайвай. Попринцип и аз си падам самотник и нямам късмет в любовта но това не ме демотивира, гледам гордо напред и вярвам че всичко ще си дойде на мястото.

6.   от авторката до номер 4: искам и гадже и приятели искам и аз да разбера какво е щастие поне 1 път .. но сигурно е невъзможно от миналата година търся приятели и си пиша с момчета но нищо не става ..

8.   И аз сам така, никой в училище не ми обръща внимание. Даже понякога се опитвам да направя нещо по въпроса но не става, но когато за нещо им потрябвам веднага ме викат. Истинските приятели се срещат много рядко. Доколкото мисля поне семейство имаш така, че и на това се радвай. Споделяй всичко с майка си или с госпожите в училище, те ще ти помогнат.

9.   Това ти е проблема - търсиш си приятели. Защо си ги търсиш? Да не мислиш, че те са като стотинки, вървиш си по улицата и "А, кинти". Не става така! С приятел можеш да се шегуваш и да се забавляваш, а ти ги търсиш. Да не би някой да се е сприятелил с друг като е разлепил обяви по стените. Съвсем не! Това става от само себе си.
Доколкото момчето - явно си го уплашила или той не изпитва никакви чувства към теб. И това го има. Това "липсваш ми" е било много глупав ход. Да не сте женени, и той да е в друг град, че да си липсвате. Ето какво си мисля аз като мъж ако ми се случи такава ситуация: значи навън съм и получавам смс. "Липсваш ми". Непознат номер. Абе това грешка ли е или какво? Почвам да се озъртам, няма никой братче! Пиша "коя си ти". Тя отново ми пише. Абе, к'ва е тая аве да ми се маха от главата, к'ви са тия глупости.
Знам "много е окуражаващо", но ти изреждам фактите.

10.   Аз искам да ти кажа, че 6-7ми клас бях същата като теб, че и по зле. Ноо... После дойте осми клас, смених училището и срещах правилните хора. Не се отчайвай и за теб има някой.

11.   И аз бях така спокойно, не ме оценяваха достатъчно като човек и харесвах едно момче от даскалото, което беше една година по - голямо от мен той беше 92 аз 93. Харесвах го , пишех му винаги като го заварех онлайн, но той така и не ме отговори на чувствата, а и се познаваше с баща ми. След това нямах друг избор освен да приема, че ще бъдем просто приятели, но и не съм се надявала на повече. Сега след като съм студентка и учим в различни ВУЗ - ове избощо не се сещам за него, даже се чудя какво толкова съм му намирала преди. Така, че да не ти пука за хора на които не им дреме изобщо за тебе