Споделена история от Тинейджърски

Дами, къде отидохте?
Здравейте!

Имам въпрос към Вас момичета.
Остана ли момиче, което да не се интересува единствено от дебелината на портфейла и марката на колата на някой гъзар.
Остана ли някоя която не я интересува само секса?
Остана ли поне едно момиче което иска истинска любов както в приказките?

Не ме разбирайте погрешно, но вече губя надежда за такива момичета. Не може да си под 18 години и да не помниш с колко хора си спала. Сексът не е плътско удоволствие.

Вярно на 16 години съм, живота е пред мен, но за мен партньора е много повече от удоволствие. Ако не е сродна душа, то по - добре въобще да го няма.

Коментари

1.   Да, има такива..аз съм една от тях..Лошото е, че свестни мъже (момчета) няма! Напомняш ми много на един човек между другото....и няма сродни души - започни го от мен. Хората са лицемери (поне повечето)..не вярвай на такива думи!!!!
Lovely Bones

2.   Аз съм такава

3.   Все още има такива момичета, но повечето както каза ти просто не ги е грижа за нищо друго освен за собствената си изгода, което наистина е жалко. Аз съм момиче на 15 и точно обратното не съм срешнала до сега момче, което да може да обича истински, а не да бъде с момичето само заради секса.Недей да губиш вяра, може би все някой ден ще откриеш своята принцеса :)

4.   Здравей! Аз съм момиче на 14. Вярно е, че вече не са много тези момичета но аз познавам дори и малко такива и аз съм от тях. Не ме интервсува дали момчето е богато или секса. Мисля че за това си идва в един момент времето и би било с някой който наистина обичам. Аз много пъти съм си мечтала за любов като в приказките и съм се обедила че я има. Надявам се да има и други такива момичета :) !

5.   И аз това се чудя. Къде ли отидоха?

6.   Хехе едно изключение от всички момчета.Е да може да сме рядкост,но останахме момичета,които не ги интересува нито парите,нито външната красота.Аз съм на 15 :) и съм такава мечтая за романтично момче,което да ме цени и уважава както аз него,а не да има кола и пари и да се прави на кой съм аз :)

7.   Здравей! Аз съм момиче на 18. Много неща бих могла да ти кажа по темата. В живота няма лоши мъже или лоши жени- има просто лоши ХОРА! За жаласт, те преобладават!

Така както ти си задаваш въпроса дали вече има свестни момичета, така в момента доста момичета си мислят, че няма вече достойни момчета, че вски са гадняри, боклуци, които изневеряват, егоисти и какво ли не още.. И повярвай ми наистина го мислят, някои от тях защото са ги наранили, други защото не могат да имат някого, поради най-различни причини! А тези момиченца, които не си знаят бройката и се интерисуват само от секс... те просто друго не могат да предложат! Мислиш ли, че една 14-годишна пикла би могла да изпита истинското удоволствие и нужда от секс.... Едва ли?! За някои от тях пък това става, например когато човекът когото са обичали се е подиграл с тях и те започват да мислят, че всички са еднакви! А не се замислят, че може би един.. двама или трима ще са грешните и след това ще дойде и подходящият! Замопни, че всяка жена има сърце, всяка една иска да бъде обичана и да обича, но не всяка е способна да запази любовта, да има достойнството да се изправя след като падне и силите отново да продължи, след като я предадат!
Ти си едва на 16 години и мислиш доста правилно, повярвай ми "За всеки влак си има пътници!". :)))

8.   Погледнато под друг ъгъл темата изглежда по следния начин - Останаха ли момичета, които биха ми обърнали внимание, въпреки ниското ми самочувствие?
Не целя да обиждам, но поработи върху себе си и самоувереността ти, и ще забележиш веднага положителната промяна и в тази област.
Прегледах коментарите и оставам изумен как хората се опитват да се самозалъгват, понеже не са срещнали подходящия човек. Не търсили красавец, не търсили някой по заможен, а гледали само вътрешното аз. Ето това е пример за ниско самочувствие. Защо трябва да се задоволяваш с малко, когато можеш да имаш всичко! Има хора притежаващи всичко изброено по горе, но до тях с ниска самооценка няма да се класирате дори за флирт. Вероятно вече мислите контрааргументи, с които ще кажете, че такъв тип мисли само как да вкара някоя в леглото и до там, и жестоко се лъжете. Това ви е едно от оправданията да признаете пред себе си, че не се чувствате достойна да сте с такъв човек и ако случайно се получи нещо помежду ви, то ще го задушите от ревност и рано или касно ще се разделите.

А от мъжката страна - не мислите ли, че един мъж с висока самооценка и материално осигурен не търси нещо по различно и от другите - основно външна опаковка. Естествено, че когато може да подбира ще иска да е умна, красива и свястна, въпроса е дали вие ще сте достатъчно добри да го убедите в тези условия(може да има и други) и дали ще докажете незначителността на вашите недостатъци пред тези на другите?

Въпросите ги оставям отворени...сами да осмисляте отговорите за да може всеки да достигне до своята истина.

9.   Няма жена, която да иска само пари...просто някои мъже само това могат да предложат....

Мег*

10.   има може би незнам аз сам такава но колко други има незнам може би се броят на пръсти

11.   Парите и колите са важни! Ж22

12.   Свестни момичета са останали макар й малко на брой..След време и тях няма да ги има заради боклуците наречени момчета които гледат да се позабавляват с момичето до като е младо и глупаво, а след това го зарязват не мислейки за нейните чувства.След време от нараненото няколко пъти свястно момиче, става ледена кукличка за която любовта не съществува.. доставя и удоволствие да ви кара вас момчетата да страдате или просто да ви взима по нещо било то пари или секс, а след това ви зарязва... Не се оплаквайте понеже вие такива ни направихте , а сега е ред търпите!! А АЗ ДА ПИТАМ ОСТАНАХА ЛИ МОМЧЕТА които да държът на момичетата и да ги ценят като такива не да гледат да ги използват за секс? Има ли мъже които ти казват че си красива а не "мноо си готина" които ти се обаждат отново, след като си йм затворила.. които предпочитат да лежят с часове наред до момичето вместо да излезнат с приятелите си и да се напушат, надрусат или напият като казаци... или мъже които да те наблюдават как спиш.. мъже които да те целуват по челото, които искат да те покажат на целия свят по домашния клин и пуловер, които те харесват и без капка грим. Мъже, които винаги ти показват колко много държът на теб и как са щастливи да те имат. Мъже, които казват смело пред приятелите си - да,това е ТЯ! ???????

13.   Не разбирам, защо под безкористен секс, разбираш дама.

Аз се възпримем като дама, по възрастна съм от теб с 8 години и може би ще ти обясня неща, които не разбираш.

Да си дама е маниер на поведение. Не използваш просташки изрази. Не се обичаш с деколте до пъпа, обличаш се стилно, според възможностите си. Пиеш по чаша вино, максимум две. Не "увисваш" на врата на някой непознат мъж, чакаш, който се заинтересува от теб да те заговори, но и преценяваш интелектуалните му възмоности.

И дамите и курвите се интересуваме от дебелината на портфейла. Докато вторите търсят лесен живот и прочее, дамите знаят, че зад парите се крие интелект, усет, амбиция или поне смелост.

Една дама също се интересува от секс, но знае с кого, къде и какво е правила и никога няма да ти разказва подробности от интимния си живот.
Истинската любов? Една дама знае, че истинска любов е, когато изпитваш обич, приятелство, уважение и доверие към партньора си. Това не е някаква химерична величина.

Мило момче, съжалявам, ако съм те огорчила по някакъв начин, но не питай дами има ли, а питай дали подрастващите са курви. Една дама се възпитава в порядъчно семйство в ценности и се оформя като дама доста като надрастне 16 години. Аз съм юрист по образование, работя, независима съм и от мен зависи дали ще допусна някого или не до себе си. Постарай се да придобиеш добро образование, ще заработиш хубава работа, ще имаш пари и около теб няма да има от онези тъпите меркантилни момиченца, те отпадат първи от голямата надпревара

14.   Аз си мислех че съм единствения Лол :Р досега не съм срещал никой/я като мен :/ :(

15.   Така не са ти виновни готините мацки с късите полички! На 17 съм и съм се ебала само с 3 момчета: Я., К. и гаджето ми!

16.   Да има! аз също съм такава,аз също бях загубила надежда ,че няма да си намери приятел.....но сега съм щастлива ,че срешнах точния за мен човек ,който ме обича и който ме цени ,аз също го обичам страшно много ! Само ще ти кажа да не губиш надежда :)

17.   Аз също не съм от тези ..КИФЛИ.. аз обичам истински и не ме интересува дали момчето, в което съм лудо влюбена, има пари или нещо от сорта... дали с него мога да правя секс... това за мен е тъпо. Повечето момичета не осъзнават колко по-добре могат да се чувстват, ако почувстват любовта...!

18.   Зависи изцяло от подхода ти. Ако си интересен за жените и имаш чар, дори тези които са свикнали да търсят дебелия портфейл и скъпите коли, могат да се влюбят в самия теб и да променят начина си на мислене. Важно е наистина да харесваш една жена не само заради визията и, а и заради красивата и психика. Тогава ще знаеш как да я спечелиш и да имаш истинска връзка с нея.

19.   тука сме.. просто не търсиш на правилното място бих казала,аз съм всичко онова ,което описваш като изгубено..Само дето много си патих от това и поради същото-вечно за хората съм странна

20.   Пише, че имаш един въпрос а те са 3 иначе аз се интересувам дали партньора ми е хубав манекен гутболист да прилича на Роналдо да кара черно бмв и не мисля, че ако имаш такъж до себе си както мен не е лошо аз пак го обичам и ще го обичам много повече от колкото да речем някой грозен бедняк тва е от мен !

21.   има бе! Аз