Споделена история от Тинейджърски

Живея в страх
Здравейте! Започвам направо. Брат ми е изрод. Когато бях малка ме изнасили. Преди няколко месеца също се опита, но за щастие успях да се измъкна. Два дена след това казах на нашите. Реакция - почти никаква. Не са го докоснали и с пръст. Говорили са нещо с него и дотам. Първия месец се беше спрял с намеците, които преди това подхвърляше. След това пак почна. Гледам да не оставам сама с него или поне телефона ми да е под ръка. И ето снощи най-добрата ми приятелка ми прати чат на едно момиче, което и е казало, че брат ми вмомента мастурбира и и праща снимки и клипове. Както и говори и някакви пълни извращения. За съжаление беше вярно. Клипове, снимки и всички тея глупости... по време на учебната година беше направил опит да изнасили едно момиче в училището си. Добре, че и тя се измъкна. Не мога да го гледам вече. Знам, че някои от вас ще кажат, че това е нормално, но не мисля, че е нормално да е такъв извратеняк. Ако мислите, че да изнасилиш сестра си е нормално или да пращаш на непознати момичета подобни клипове, не знам. Въпроса ми е какво да правя? Не мога да кажа на родителите ми, защото той ще ги излъже, а те винаги му вярват, ще ме вкара в нещо което изобщо не съм правила, както миналия път. Но не мога да продължа да живея в страх. Моля ви за съвет. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Отиди веднага в Закрила на детето незабавно трябва да те изведат от вас !Лошото е ,че трудно ще докажеш деянието му вече .Такива изчадия са за затвора !

4.   Незабавно се свържи със социалните, за да те настанят в приемен дом (ако си под 18 години)!!! По-голям ужас от това няма накъде! Вече се чудя що за изроди съществуват на този свят! Свържи се с полицията и подай показанията срещу брат си, не слушай родителите си, защото и те са същите изроди, за да не го накажат. Ако имах брат и беше направил така с мен, баща ми щеше да го разстреля публично сигурно! В какъв цвят живеем само... Ако си над 18, веднага да се изнасяш!

ELSA

5.   Първо на колко си и той на колко е? По дай жалба или отиди в социалните. Не можеш да седиш и да страдаш.

6.   Не е нормално, разбира се. Надявам се, пе си направила преглед със съдебен лекар след изнасилването. Ако имаш трудност да говориш с родителите си, обади се на телефина на службата за жени, жертви на надилие на "Анимус", ще те ориентират как да постъпиш, за да се защитиш.
Ако си непълнолетна - имаш вариант да говориш с училищния си психолог или да се обърнеш към отдела за закрила на детето.

Ако пък си пълнолетна, важно е да се изнесеш от дома на родителите си час по -скоро.

7.   Няма ли как да намериш снимките и клиповете? Като ги видят черно на бяло няма как да отричат. Освен това можеш да намериш и другите момичета и да ги убедиш и те да потвърдят думите ти. Изнасилването си е сериозно престъпление! Не е детска лудория, че да я подминеш ей така. Вашите трябва да знаят какви ги върши брат и да вземат мерки! Защото с времето съвсем ще се изврати и не се знае какви ужасии може да причини. Щом още като ученик прави такива неща, сама си знаеш, че на 30-40 ще е завършен изрод! Можеш да говориш и с училищния психолог, ако имате такъв. Защото и ти си жертва и не се знае тези неща как са ти се отрази на психиката. Това, което ти е причинил брат ти не е нормално! Освен това можеш да го запишеш на телефона си, ако пак почне да говори глупости и после да дадеш записа на вашите. Знам, че не искат да повярват, че синът им е такъв, никой родител не би го приел, но трябва!

8.   Това, за което говориш не е нормално по абсолютно никакъв начин! Щеше да е по-разбирамо ако ти беше доведен брат например... Но дори тогава няма право на това. Голяма вина имат и родителите ти. Те са хората, които би трябвало да ти помогнат в подобна ситуация, да вземат нещата под контрол. Брат ти има нужда от психолог. Много момчета пращат описаните от теб клипчета и снимки на непознати момичета, просто защото са загоряли, както има една дума. Но изнасилване и то на роднина-това е повече от крайно и определено нормален човек не би го направил. Не ти трябва да живееш в страх, а той. Има всякакви групи за пострадали от изнасилване, жени преживяли същото като теб. Потърси помощ и не се притеснявай да разкажеш за преживяното. Не бъди жертва! Успех!

9.   Здравей, съжалявам за това което си преживяла то е ужасно. Брат ти е извращенец и урод, говори за това с училищния психолог и той да извика родителите ти и да говори с тях и те да го стягат.

11.   Не сaмо, че не е нормaлно, aми нaпрaво си е откaчено. С клиповете прaво в полициятa и рaзкaжи всичко, включително опитa дa изнaсили ТЕБ! Брaт ти трябвa дa влезе в психиaтрия или зaтвор, но по- дaлеч от обществото, зaщото е опaсен.
Нaпрaви копия нa снимките и клипове и покaжи нa родителите си КОПИЯТA, без дa кaзвaш, че имaш и други.
В случaй, че си в опaсност, звъни веднaгa в полициятa и изискaй дa те изведaт от домът ти.
Явно родителите ти сa от онези нещaстници, които просто нямa дa признaят проблем... докaто не се случи нещaстие.