Споделена история от Тинейджърски

Той ми изневери
Аз съм на 16 имах връзка с едно момче за 2 години, бяхме неразделни всеки ден си говорехме с часове той ме подкрепяше и даваше всичко за мен наистина свикнах с него страшно много, най е най добрия ми приятел, но изведнъж е един "щастлив" момент се скарахме и почнахме да се караме в продължение на 2 дни, попринцип сме се карали много по лошо. Когато вече затихнаха нещата и се поуправихме той ми се обади и ми каза че повече не можем да се заедно (като се има на предвид че предния ден ми каза че ме обича ) каза ми ще си останем най добри приятели че винаги ще остана в сърцето му и винаги ще бъде до мен. Когато го попитаха защо се разделяме той ми отговори че ми е изневерил без да иска и че когато сме се скарали той е потърсил помощ от негова приятелка и тя го е целунала и така той бил спал с нея. На следващия ден той дойде и почна да ми се извинява и да плаче и да ми казва че още ме обича и че не е искал да го направи и отново да сме заедно, но аз му казах че ще ми е много трудно да асимилирам какво се случва защото съм много наранена и той ми отговори че на момичето родителите се разделят и на нея и е трудно на го приеме и иска да остане с нея да я успокоява защото не можел да гледа как едно момиче е наранено а тя е на 17 и е достатъчно голяма за да го приеме. Не не смятам за хубава и не знам кога ще дойде следващия но ми е много трудно да свикна без него той сега ми звъни от време на време и ме пита как съм защото имам проблеми със стомаха и накрая с него се разбрахме да се чуваме от време на време и да си помагаме както преди но вечер когато му пиша да го попитам как е той не ми отговаря или като го попитам защо той казва че я е бил успокоявал или си измисля някакво извинение само за да не ми пише но когато има нужда от мен ми звъни виждаме се за малко да го изслушам и да му дам съвет да му помогна, но когато аз имам нужда от ми отговаря с едно изречение и това. Аз наистина го ценя като човек защото е много добър. Сега като се съм свикнала без него се чудя какво да правя просто е ужасно, започнах да спортувам да излизам с приятели да се разсейвам но нищо не помага ако помогне ще е за 2 часа но много ми е трудно за съм без него а не искам да се връщам при него защото пак при него може да стане същото а не искам да преживявам същото отново (изживях раздялата много тежко ). Това бяха 2 години изпълнени неразделност постоянно заедно и сега е ужасно сякаш нещо се е откъснало от мен. Много ми е трудно.

Коментари

1.   Няма такова извинение като:"Ами извинявай, но без да искам спах с нея "! Лъже те, първо спи с някаква, после иска пак при теб...

П. С Абсолютно неграмотна си, на тези години правиш елементарни грешки

2.   Като се абстрахирам от граматиката и правописа.. изобщо всичко.. значи, момиче, СПРИ да се виждаш с него. Няма такова нещо като без да иска. Чуваш ли го изобщо? Никой не го е вързал там да му зависи живота от това. Най-вероятно той го е предприел. И какво като се разделят родителите й? Ти какво с виновна, че да трябва да си отстъпваш гаджето. Голям мухльо. Колкото повече продължаваш да се виждаш и да си пишеш с него ще си по-наранена. Имах подобен случай, само дето ме зарязаха без причина и бяхме заедно 1 година. Със сестра му бяхме най-добри приятелки. Беше ужасно, че постоянно слушах тя да ми говори за него, а не исках. Бяхме се разбрали да си пишем след време с него, но 2 месеца не ме потърси. В крайна сметка бях забравила някак за него, не ми пукаше. Ии ето че той се върна точно като минаха около 2-3 месеца от раздялата. Беше напълно приятелско. В повечето случаи му изписвам толкова големи романи, че чак не ги четеше. Изпадах в паника молех му се дори. Но този път се държах нормално ии така в продължение на седмица си пишехме, но пак се почна. Пак мислех за това. И когато исках да се съберем той ме отпрати пак с думите "обичал ме, не искал да страдам". Всякакви тъпотии и спря да ми пише отново. Просто го остави. Кажи му, че не можеш така, че не се чувстваш добре и просто го забрави. ЗАБРАВИ ГО! Така само ще се нараняваш. Знам, че не искаш и знам, че ако четеш това си казваш "глупости, не мога" и т. н. но след време ще си благодарна. Аз също не исках да се отделям от своя принц. На всичкото отгоре ми беше първата любов и до сега друг не намерих, но се чувствам добре.

Момиче на 15 години

3.   извинявам се за неграмотността но бързах страшно много и бях ядосана (плаках) наистина като го прочета направо ме е срам .

благодаря за мнението

автор

4.   Номер 1 е прав/ва,неграмотна си ужасно много,чак не ми се искаше да чета историята.
Заедно с неграмотността ти идва и глупостта ти.
Ако те обичаше наистина нямаше да ти изневери и после да те оправдава.
Спри всякакъв контакт с него,избягвай го.
Нека научи,че всяко нещо си има последствия.