Споделена история от Тинейджърски

Прекалено свястна или странна съм ?
Здравейте. Пише ви момиче на 18 години, което е пред дилема дали е прекалено свястно или прекалено странно. Накратно, изгубих си девствеността преди половин година с момче, което ми беше гадже. След него съм спала с 2 момчета, които ми бяха гаджета за късо време. И с тримата беше само по веднъж. Никога не съм имала желание или нужда от секс, направих го само, за да ги задържа, но в крайна сметка виждах какви идиоти са и ги късах. Обличам се нормално, сега лятото си слагам къси панталонки, потник и някакви сандали или кецове. За купони си слагам рокли и токчета, но това рядко се случва. Имам снимки във Фейсбук и по двата начина. Момчетата не спират да ми пишат всеки ден, в интерес на истината не съм си качвала снимки от поне 3 месеца и съм изтрила половината. Нямам предизвикателни снимки. Момичетата, които имам в приятели си качват снимки нагъзени с някакви къси поли и момчетата точат лиги, нещо което е гнусно за мен. Момчетата ми пишат и ми казват, че имам уникално тяло и лице и съм само за грях. Не съм някоя надута кифла, но са прави. Хубава съм и без грим и имам оформено тяло без да тренирам. До тук добре. Да, но не спират да валят секс предложения. Искали да съм им приятелка с привилегии, пращат снимки на пенисите си, искат секс чат и после да се виждаме. В интерес на истината доста от тях съм ги виждала на живо, просто живеем в един град и ги засичам. Аз ги отрязвам и те започнаха да ме подиграват как момичетата на моите години имали по 5-6 гаджета за секс, била съм прекалено скучна. Преместих се в чужбина с цел да избягам от селяндурите, но тук е същото. Постоянно се напиват на купони и правят безразборен секс с който им падне. Казват ми да си живея живота и момчетата тук също започнаха да ми пишат, бързо ме налазиха. Винаги съм имала чувството, че или съм прекалено голяма моралистка или съм по-голяма по акъл. За мен е важно да уча много както до сега и да изградя свой бизнес. Да създам успешна кариера и да си намеря съпруг. Нямам време за губене да съм гадже с някакви деца, които няма да са ми достойни партньори в бизнеса. Споделих проблема с майка ми и тя каза, че съм по-скоро странна. Имала съм 10 години да сменям мъже и да се веселя, а аз се забивам в учене и търсене онлайн на мъж около 30те, който е финансово стабилен и иска деца вече, за да мога да започна да градя живота си. НЕ разчитам на него за пари. Просто не желая аз да издържам някого. Пробвах и аз като останалите да се напия и да се напуша на купон, беше ми забавно, но ме избиваше на танци, не на секс. За мен сексът е само ако ще се създава поколение. Не виждам смисъл това да се прави с различни хора с които нямаш брак или дълга връзка. Хората искат още на първата среща и за мен е безумно. Веднъж направих тази грешка в живота си и до ден днешен момчето ме има за курва, а аз исках просто да видя какво е. Грешно ли е, че на тези години искам да мисля за бъдещето си, а не като всички останали да си качвам провокативни снимки и да си търся ебачи по цял ден? Аз ли не съм нормална или какво? По-добре да започна да се вписвам в простолюдието или да продължа да мисля както сега и да страня от хората? Единствената ли съм, която мисли по този начин? Всички ли са парцали на днешно време?

Коментари

1.   Вероятно все още не изпитала истинско удоволствие от секса или просто такава е сексуалността ти. Иначе няма нищо лошо да мислиш за бъдещето си, даже напротив.
Огледай се за някой свестен младеж около теб. Сис сигурност има и такива, които не живеят да се напият и да свалят мадами. Обаче е важно да търсиш човек с идентични нужди за секс, иначе ще е голяма драма после. И не мисли, че щом някой е на 30 години няма да иска секс.

3.   Споко, ОК си си. :) Даже, мен ако питаш, трима са много за краткия ти житейски път, но ти си знаеш. :) Гледай следващият да е сериозен, иначе и останалите ще започнат да те мислят за курва.
M30

4.   Нито едното, миличка.

"Преместих се в чужбина с цел да избягам от селяндурите"

Как да коментирам? Това е лъжа, избягала си в чужбина навярно защото там си имала повече перспектива или защото родителите така са решили. Майка ти и баща ти (да, те, не ти) не са похарчили хиляди, само защото на детето му писнало от селяни. Нямаш много акъл ако си въобразяваш, че такива евтини лъжи минават. Бая селяндури впрочем срещнах в чужбината, всички "бягаха" от простотията (ама деятелен падеж още не знаеха какво е). До момента не си по-различна от тях.

Също така, единственото, което споменаваш за себе си, то е тялото. И бъдещия (след много години) бизнес. Образование, хоби, интереси, четива? Йок, и дума няма. Ми като толко предлагаш, толко получаваш - снимки с пишки. Само си търсела мъж след 30-те (и си достатъчно наивничка да мислиш, че там не става същото) и учела. Ми не знам какво учиш (не ме и интересува), но можеш в тая насока да търсиш.
Можеш също така да опиташ чрез приятели (ако въобще имаш) да намериш някой "свестен" (мухльо).
Преди да се опариш по същия начин с мъжете, можеш да очакваш как някой "свестен" 30-тодишен ще те изманипулира, че те обича, ще те ебне 2-3 пъти и после ще ти тегли майната, защото жена му се е върнала. Тия номерца не свършват с юношеството.

Съжалявам ходеща претенцийке, но не си особено стойностна. Не си и странна. Глезена е думата, която търсиш.

5.   Здравей. Категорично заставам зад теб и съм на твоето мнение. Съветвам те да бъдеш себе си, защото в днешно време е рядкост и хората се влиаят от хорското мнение.Ти не си различна,а зряло мислещ човек!Ако ти искаш да бъдеш удовлетворена и успешна,да постигнеш целите си продължи да бъдеш себе си!Не си длъжна да се харесаш на другите,а на себе си!

7.   Попринцип е доста хубаво, че мислиш за бъдещето си, ноо пък това са ти едни от най-хубавите години- позабавлявай се, живей си. Е, не ти казвам да се ебеш с всеки който ти предложи, но пак можеш както казваш ти да се вписваш в простолюбието от време на време

8.   За мен лично 3-ма до 18 години са си много. За година и половина 3-ма... Би ли искала и твоята дъщеря да е такава? Не те съдя, но не продължавай така. Подигравчийте са измет, не ги гледай и слушай. Секс, ще даваш, ако си заслужат с поведението си. Ако със секс, ще ги задържаш значи не са за теб. Ако продължаваш с тая скорост и не ти вървви във връзките ти на 25, ще си била с над 10 човека. Е дали е добре...

9.   Па прави каквото искаш. Не знам какво питаш даже. Не си с повече акъл, просто не ти се ебе.

10.   Така и така е изпусната, защо да не продължава, трима за не знам си колко време, ми такова е момичето, раздава си кокичето, а пък иначе е почти видиш ли ти асексуална.

11.   До номер 8. Хич не е много даже си е много добре. Има пикли на по 13/14 години дето са минли през 10 к*ра минимум

12.   Момиче на 15 години . Все едно описваш мен .Не си изобщо странна ,а си много интелигентна и знаеш какво искаш от живота .Не се опитвай да се променяш заради другите .Бъди каквато си и ще намериш правилния човек за теб ,който наистина ще те оцени .Бъди търпелива и ти пожелавам успех!

13.   Е, добре, де.. ако някой ти лепне етикет "странна".. какво ще стане? Или обратното, да ти каже, че си прекалено свястна.. еми, ще ти кажа, НИЩО. Колкото хора, толкова и мнения, а в крайна сметка, значение има как ти ги усещаш нещата. Както ти не разбираш защо познатите ти правят безразборен секс, пушат и пият, така пък и те не те разбират защо си ориентирана към друго. Кой е прав, кой е крив, нека всеки да избира сам за себе си какво да прави с живота си. Щом не искаш да се държиш по същия начин, значи няма да го направиш и това е. Не е нужно всички да сме еднакви и да споделяме едни и същи възгледи. Има много по-странни хора от тебе, както вероятно има и много по-свестни, но ето, това е само едно мнение по въпроса, нищо повече. Свикни с идеята, че не може да се сблъскваш само с приятни хора, които да разсъждават като теб. Има си тъпаци, използвачи, играчи... колкото искаш :) Пишели ти, налазили те.. еми да, случва се. Ако пък не ти обръщаха внимание, щеше да се дразниш как другите са харесвани, а теб никой не те бръсне за нищо. Няма угодия. Бъди над нещата, като искаш нещо различно, търси го! Разпалила си се прекалено много, пропускай ги тези плейбойчета покрай себе си, да ти се махат от главата и life goes on :)

14.   "НЕ разчитам на него за пари. Просто не желая аз да издържам някого. "

Да видим: каква точно финансова стабилност имаш ти на 18 години? Ако е никаква, но търсиш мъж на 30, който да е финансово стабилен, ще те разочаровам: да, ти търсиш мъж, който да те издържа! Е, неудобно ти е да си го признаеш, но е точно така. Та какво точно му предлагаш на този стабиляга освен "тяло за грях" - приеми, че това е отчетено като крайно недостатъчно предвид факта, че има още доста с такова тяло. Ако и начинът ти на мислене ще бъде "преспах с него веднъж, за да го задържа"... тръпна в очакване на този 30-годишен за теб. Може би ти трябва 60-70 годишен. Е, ще ти е дядо, но пък няма да се налага да правиш секс често (въобще) и ако си го намериш финансово стабилен, остава само борбата с наследниците му (няма голям шанс да нацелиш човек без роднини).

15.   Щом дори за майка ти си прекалено странна, значи имаш проблем. И той съвсем не е свързан с това, с колко момчета си преспала. Според мен си по-скоро асоциална, трудно намираща общ език с хората, без да искам да те обидя. Да, по-добре е на тази възраст е да се впишеш в "простолюдието", както го наричаш.

16.   Не мога да разбера логиката ти, сериозно. Като не ти харесва да правиш секс, просто не прави. Това не те определя нито като странна, нито като свястна. Това си е твой личен избор! Може просто да си от хората, които не могат да се отдадат напълно на някой ей така, без да му имат безрезервно доверие и да изпитват любов. Аз самата съм такава. Може просто да си и асексуална - не е ненормално, има и такива мъже, можеш да си намериш и да си паснете. Не слушай другите, включително майка ти, а единствено и само себе си. Хубаво е, че имаш хъс и ти правя евала, наистина, че се занимаваш с нещо градивно и ползотворно... но възможно ли покрай това и самочувствието ти малко повече да се е надигнало и да търсиш мъже само с идеална външност и по-отракана натура, затова все да попадаш на такива, търсещи секс. Потърси си по-скромно и срамежливо момче, може да сте на един акъл.

ELSA

18.   "Потърси си по-скромно и срамежливо момче, може да сте на един акъл. "

Не мисля, че човек, който използва "ебачи" в речника си, е подходящ за скромно и срамежливо момче. Аз съм загрижен за това евентуално момче повече отколкото за твореца на темата.

19.   Просто на тази възраст мнението на обкръжението е много важно, но с времето ще намалее и няма да се влияеш толкова. Ако странна значи различниа от 90 % от връстниците ти, ок, бъди си странна, но това не е лошо. Да започнеш да правиш секс с разни малко познати, защото всички правят така е глупаво. Освен това удоволствието от секса за жената при тези контакти е малко под съмнение, мъжа знае, че няма нужда да се старае, важно е на него да му е гот. За болести, бременност и тн също е добре да се замислиш. И така. Харесва ми, че разсъждаваш доста зряло за възраста си, отстоявай себе си. Изчакай да срещнеш човек, който те привлича цялостно-физически, емоционално, с него секса ще е страхотен. И имаш доста повече от 10 години, за да се "наживееш", не прави глупости, защото няма време, човек може да прави секс, да се среща с хора, забавлява, пътува и прави всичко, което харесва и на 20, 30, 40, 50 и тн.

20.   Прекалено се надценяваш. Ходиш по купони и пробваш да се държиш като останалите-нямаш собствено мнение, лесно се повеждаш по масата. Въобще не е оправдание да кажеш, че искаш да видиш какво е. Когато имаш собствено мнение всичко е различно и въобще не е задължително да се напиваш и напушваш, за да ти е весело. Но явно на купоните, на които ходиш, се събират предимно селяндури. Може и да учиш в чужбина, но е важно и какво учиш. Образованието ти ти определя средата. "Селяндурите" са навсякъде, но от средата зависи какъв процент от тях са в наличност. Каквато си ти, такива хора и ще привлечеш. Да си свястно момиче в днешно време е рядкост. А щом то ти изпращат неприлични снимки, тогава ти по някакъв начин провокираш тези момчета. Те те възприемат като сексуален обект и това е. Може да си изключително красива, но и с интелигентно излъчване и да вдъхваш респект у останалите. Когато го има уважението, никой няма да посмее да ти изпраща каквито и да било снимки, а дори и да установи нормален контакт с теб, ще се държи подобаващо. Ти си просто момиче от масата. Такива като теб са в изобилие. Българките като цяло са доста красиви. Не поставям на съмнение красотата ти, а само интелекта ти. Пълно е с хубави момичета, а тези с интелект и знаещи какво искат са малко. Никое свястно момиче няма да преспи с някого на първа среща, защото знае, че това "забавление" си има скрити рискове. Никое свястно момиче, няма да преспи с някого само, за да го задържи, защото ще си знае цената и ще е наясно, че момчета има и като не става с един, тогава няма да хаби усилията си за него, а смело ще продължи напред. Съмнява ме да учиш нещо стойностно в чужбина. При условие, че на 18 вече си била с 3-ма. За високите върхове трябват доста усилия и концентрация, а не само претенции. Когато момчета ти се пречкат обикновено нищо не става накрая.

21.   какво значи "прекалено свястна"? никой не е прекалено свестен. по-скоро имаш някакви проблеми с комуникацията с другите или прекалено големи очаквания. като не ти се прави секс, не прави, като срещнеш човека за теб, вероятно ще го поискаш сама. като не ти се пуши / пие, не го прави.
по-скоро ми се струва, че си търсиш средата и мястото сред останалите. потърси си хора с други интереси - спорт, планинарство, колоездене, танци или каквото там те влече
Ж45

22.   Определено си по-смотана от нормалното, щом нямаш стимул да си близка с момчета. Но не е фатално, на 18г. животът е пред теб.

23.   Щом обмисляш дали да се включиш към ,, простолюдието ", то далеч си от свястното .

24.   Честно казано мисля, че пускате тези теми с цел да ви обсипват с коментари от сорта на, , браво, мислиш различно, не си като кифлите в 21 век " И за какво? Да ви се вдига самочувствието още повече?