Споделена история от Тинейджърски

Нужда да обичам!
Здравейте, аз съм момиче на 15 години с хубаво телосложение и визия, но се чувствам самотна, имам нужда да харесвам/ да обичам някого! Излизах на срещи, но нищо не се получи... обвинявам себе си донякъде... може би изискванията ми са прекалено високи, но не... срещах се с не толкова красиви хора, но това не ми пречеше.. просто нямах общи интереси с тях, въпреки това имах симпатии, а сега нищо.. искам да се влюбя, а няма в кого... може би съм малка ( не знам ), но просто имам нужда да давам любов, точно такава любов!
Моля за съвети... какво не е наред, защо не срещам никого?

Коментари

1.   Тези неща не стават по поръчка. Учи си и в един момент ще срещнеш подходящия човек и ще излезеш с него. Безда седиш и да го мислиш.

2.   ''момиче на 15 години с хубаво телосложение и визия''-проблемът е в прекалено голямото ти самочувствие, което най-вероятно е без покритие.

3.   Ти определяш нивото мъжа по красотата, значи мислиш само за секс, а не за любов, което ти пречи във взаимоотношенията. Излъчваш колко си "загоряла" затова ги отблъскваш. Прекалено е животинско това.

5.   С това самочувствие до небесата и повърхностното ти мислене нормално да отблъскваш по -свестните момчета! Върви да си пишеш домашните и не се занимавай с глупости не ти е време още за връзки! Довчера си играла с кукли днес по момчета тръгнала да ми тича пикла!

6.   От авторката:
Благодаря на коментиралите все пак :) понякога критиката е градивна , надявам се да е такава... да, може би проблемът е в моето самочувствие, може би наистина взимам момчешката красота присърце... ще се опитам да го изчистя, да не мисля толкова за това и се надявам някой ден, след време, тези ваши нападки и обиди да се окажат действително полезни!