Споделена история от Тинейджърски

Как да му кажа, че го харесвам?
Здравейте.. Харесвам едно момче, но незнам как да му го кажа.. Движим се в една компания, няма ден, в който да не сме се виждали, като изключим някоя събота или неделя. Понякога се държи така сякаш наистина ме харесва, а друг път си мисля, че съм му безразлична и ми говори само заради това, че съм по-умна от него и иска да му подсказвам.. Попринцип е много мил и винаги, ако забележи, че някой се чувства зле, говори с него и му помага.. Но така се държи с всички, не само с мен. Охх, просто не мога да разбера нищо.. ! Не искам да му кажа по скайп за чувствата си, защото поне аз мисля, че това е невероятно тъпо и някак си незряло.. (всмисъл, може да си помисли, че се базикам или нещо подобно) Просто смянам, че най добрия начин е да му кажа лично.. Но много ме е страх от отговора .. А и незнам как да подхвана темата, и какво точно да му кажа.. Страх ме е да не го забубя и като приятел .. !! ;с

Коментари

51-100 от 171

63.   Може ли един съвет.
Има едно момче, което много харесвам и му казах, че го харесвам, но той не ми каза дали ме харесва и сега какви сме. Моля ви помогнете ми!

64.   Аз също ИМАХ този проблем, но го реших. Просто накарай някоя своя приятелка да му каже, както аз направих и да разбереш, вместо да седиш и всеки ден да се чудиш и да се маеш дали те харесва. Това момче, което харесвах, като му признах вече го преодолях. В смисъл, че просто вече не го харесвам, и разбрах всъщност какъв е. Съветвам те да направиш същото! Надявам се да съм полезна. И ако не се получи с него - времето лекува всички рани.

65.   Здравейте .... ето и моята история..моля ви помогнете...На 12 съм едно момче ми предложи да ходим...аз много го харесвам..имам чувства към него..но ми говорят какви ли не неща за него...В добри отношения сме...Той ме харесва ..аз също ..но се страхувам..Моля ви какво да направя..постоянно сменям темата когато ме попита ..

68.   аз имам един проблем на 11 години сам и харесвам едно
момиче тя е с един ден по-малка от мене и двамата сме родени през декември 2002 година аз сам 7 тя е 8. Та както и да е виждаме се през събота и неделя и аз я харесвам и чух че и тя ме харесва но как да и го кажа и ако не испитжа същите чуства като какво да направия кажете. благодаря предварително

70.   Аз също имам проблем още харесвам бившото си гадже.... причината поради която скъсахме не е ясна, но общо взето си общувахме повече по facebook, отколкото на живо :( Това беше преди малко повече от година, но още го харесвам поне малко и е единственото момче, с което си се представям... Преди време ми пишеше неща от сорта на "обичам те" и после се правеше, че нищо не е станало и аз тъпата на някои дори не отговарях (не бях наясно харесвам ли го или не), но вече спря и да ми пише, премести се в друго училище и сега се виждаме рядко (добре че живее на същата улица и все пак понякога се виждаме) и дори "здрасти" не си казваме :/ Как да му дам някакъв не чак фрапиращ знак, че го харесвам (от по-срамежливите съм)?

72.   До 70. Започни да го поздравяваш като се видите, започнете да разговаряте с неща от сорта: как си, какво правиш, как мина училище... После разговора ще тръгне сам :)

73.   Здравейте, сладури и сладурковци! И аз имам един проблем... Харесвам едно момче. На еднаква възраст сме но сме в различни класове( той е, , б'' а аз съм, , а''). Говорили сме съществено два пъти( нещо по- различно от здрасти-чао). Нямам си никаква представа дали изпитва нещо. Двуомя се дали да му призная. Моля за съвет!
Сега малко помощ да други любовчии като мен. :D
Първо поискайте съвет не от кого да е друг, а от майките си. Звучи смешно но те са по- запозноти с живота от вас инаистина има на какво да ви научат. Знам от личен опит! Второ действайте по- смело! Или и той/тя ви харесва или повече няма да ви проговори. Не губите почти нищо! О и живее се само веднъж, не му мислете много!
Стискам ви палци на всички дано нещата да се получат! И умната!

74.   Ами, ако той подхване темата за любовта.. започни да разказваш, че много харесваш едно момче.. ти в смисъл говориш за него :), но се правиш, че е друго момче и така ще разбереш дали те харесва и той :)! ..

75.   Здравейте ! Страшно много си падам по едно момче по - голямо от мен с 1 година. Миналото лято имахме нещо като връзка, но дойде есента и се наложи да се разделим, понеже живеем в различни населени места, а той беше тук само за през лятото. Та се чудя как да го попитам дали иска да сме повече от приятели..как точно да го попитам..иска ми се да пропуснем варианта с отхвърлянето. Той дали ме харесва и какво да правя?

76.   Единственото нещо което ще ти кажа е, че ако момчето е свястно и държи на теб дори и, като само на приятел няма да си развалиш приятелството с него а и признай чувствата си няма нищо страшно! :)

77.   Здравейте, извинявам се че се намесвам но и аз харесвам едно момче но е с 3 години по голям и сме компания през лятото заедно и с други приятели. Познавам го от 6-7 години и сме много добри приятели. От две години той проявява интерес към мен, поне така мисля закача се с мен и ме гъделичка и е много мил с мен особенно когато не е с неговия приятел. Тази година бяхме заедно у тях и валеше дъжд и накрая вдички си тръгнаха и когато реших да си тръгна с другите неговите родители ми казаха да остана докато не ме вземат понеже валеше и нямаше ток а и беше късно вечерта те без това имаха гости и ни оставиха и тои почна да се закача, да ме хваща за ръката и др и нали аз му отвръщах и той по едно време ми каза сигурно съм ти много досаден а аз му отговорих че не ми е.. И стана 12 през ноща и тате дойде но и него поканиха и аз вече заспивах на леглото му докато той не легна до мен и като чели се опита ме гушне и накрая си тръгнах и една седмица бяхме заедно и тои пск де закачаше но по малко и почнах да се питам дали найстина ме харесва а миналата година ме пита дали съм мастурбирала и аз му отговорих. Баба ми беше у тях на гости и аз бях с нея и тя ми каза че го е забелязала да ме гледа влюбено и проблемът ми е че го виждам само лятото за малко а аз живея в друга страна и ми е много тъпо защото ми липсва много винаги апак когато сме заедно не знам как да му кажа че го харесвам и искам от вас съвети и какво мислите дали ме харесва? ;(

78.   Към 77-тук имат значение годините, защото ако ти си да кажем на 12 или 13, а той на 15 или 16, той ще е по-внимателен с теб защото си по-малка и да не те стресне и да го отблъснеш. А според мен преди повече се е закачал с теб, защото е искал да разбере дали го харесваш, а сега когато вече знае е решил да действа по-бавно (както казах, за да не те уплаши). А за проблема с разстоянието единственото, което може да направиш е да му поискаш тел., фейсбука, скайпа и т. н., за да си комуникирате. И според мен той те харесва, а как да му признаеш, има различни начини. Може да му кажеш директно или да започнете да играете на истина, процент или предизвикателство и тогава да започнеш да го питаш различно въпроси от сорта на Харесваш ли някое момиче? , Тя в тази компания ли е? и други подобни, а също така може и да му предложиш някой път да се поразходите и тогава или да му даваш знаци или да започнеш да го разпитаваш. Също може и ти да му разкажеш, че харесваш едно момче (без да му казваш кое) и да го попиташ как да признаеш на това момче или без да го питаш може да видиш дали той ще те разпитва за въпросното момче и като те пита дали се държи ревниво или е просто приятелско любопитство. Е това е, което аз бих направила и дано с съм ти помогнала.

80.   Здравейте, аз имам почти същия проблем. Харесвам едно момче. Той е с 1 година по-голям от мен. Аз съм на 12, а той е на 13. Днес се засякохме, опитах се да му го кажа, обаче не успях! Беше ме много срам и майките ни бяха с нас. Всяка нощ го сънувам и все изпитвам някакви угризения. Кажете ми как да му кажа че много го харесвам, помощ!!!

81.   Здравейте, много харесвам едно момче което е с една година по-голямо от мен аз съм на 14, а той на 15 той един ден ми писа и ме попита дали го харесвам и аз му казах че не го харесвам защото бях притеснена. От скоро постоянно се виждаме в училището ми, и той постоянно се закача с мен мисля, че ме харесва, но няма как да съм сигурна сега ме е страх да му кажа какво чувствам към него, защото много ме е срам. Днес го прегърнах и той ми се усмихна но нищо повече. Моля, посъветвайте ме нещо и също така ако може ми кажете да му разкрия ли чувствата си към него, защото знам, че той няма да го направи първи. Благодаря предварително!

84.   Аз съм на 15 и съм казвала на 2 момчета за 1 година, че съм ги харесвала, с единия си останахме приятели, а с другия... е с него не си говорим, защото ни беше неловко.... Така, че при всеки е различно. Аз сега живея в Германия и много ама много момчета ме харесват, но за жалост аз тях -не. Липсват ми момчетата от България. Даже обичам едно момче от България, той е на 22 и с него ще ми е 1вия път. А в същия момент се зарибявам с един от Германия, моето е много сложно... :/
Както и да е... та казвам, че всички имат различен вкус... аз всъщност съм хубава, с тъмно руса коса съм, сини очи, 161, 50кг, имам хубаво лице и т. н.... Според мен трябва всички да рискувате.... някои ще ги огрее други - не. Малко грубо се изразих, но все пак ме разбрахте :)

85.   харесвам момче на 13 съм а той на 15 понеже той дойде малко при баща си се запознахме и един пат ме покани да излезем да пием кафе излязохме но не ходихме да пием кафе а се разхождахме из парка после заваля дъжд и се скрихме под едно дърво и той ме прегърна и когато спря дъжда пак тръгнахме и както вървяхме той ме хвана за ръката и аз също всеки пат се засичахаме в коридорите но нещо сега неми се обажда и не ме търси и ми е гадно но ме е срам да го извикам аз ако може съвет какво да правя и дали според вас още ме харесва.

86.   направо ги питайте не мислете ,защото може да ви отхвърли

89.   Здравейте бих искала и на мрн да ми помогнрте от извесно време съм влюбена в едно момче префи се наричахме зло и тем подобни но една вечер аз и моята компаня бяхме с него и неховата оъ тогава не се наричаме ама по късно вечерта всички си тръгнаха останахме аз една моя приятелка той и негов приятел аз бях на колелото и се подпирах за него а той ме държеше здраво.Вчера си писахме по фейса но ме е страх да си призная чувствата а ако ме отблъсне ако приятелството ни се провали просто ме е страх.Моля помогнете ми.

91.   Аз имам подобен проблем като на номер 5.. но той е колкото мен.. благодаря ти номер 6 :)

94.   Здравейте. Искам да кажа на едно момче но една моя съученичка го харесва. Той говори с мен но и с нея как да му кажа? винаги когато мине все по нещо казва е по някои път не казва нищо. Още от първи клас си го харесвам. Просто толкова го харесвам че си пиша името по тетрадката си просто толкова съм се влюбила че мисля само за него. Моля ви помогнете ми как да му кажа. Много ме е срам и ме е страх от отговора.
моля ви помогнете ми кажете ми как да му кажа

95.   60 както искаш аз го направих сега ме псува и ме отбягва

96.   Здравейте, трябва ми съвет за едно момче в един клас сме и напоследък се движим в една група, но нямам представа дали ме харесва.
Моля помогнете!

97.   Здравейте, аз също съм с този проблем. Аз съм 7клас, а момчето което харесвам е 8 клас.Не знам как да му го кажа. Дори честно да ви кажа не знам как се казва, а и той сигурно не знае за съществуването ми.Моляяя помогнете миии

99.   Помогнете ми имам проблем . Харесвам едно момче от моя клас . Не знам от къде да започна всичко е толкова обърканоо. Моля ви помогнете ми до понеделник трябва да взема решение. Та това момче всички мои приятели казват ,че той ме харесва и затова реших да му кажа ,че го харесвам ,направих опит в Петък , а той каза ,че не иска да говорим насаме . Всички твърдят ,че го е направил от срам ,но аз не знам . По- лошото е ,че той ми написа в facebook ,че иска да знае защо съм искала да говорим насаме и аз се съгласих да говорим в Понеделник . Много съм объркана заради още нещо той говори с най-добрия си приятел за мен и беше казал ,че не може да ми каже . Моля ви помогнете ми трябва да взема решение до обяд Понеделник . Помощ!!!!

100.   Здравейте... ам прочетох доста от коментарите и общо взето всички имат почти еднакви проблеми... Та и аз харесвам едно момче от началото на учебния 1-ви срок.... той е осми клас а аз съм шести... много го харесвам. В училище постоянно се закача с мен и всяко междучасие ме гушка, но не знам дали ме харесва. Един път ме беше хванал на стълбите и ми предложи, но имах чувството че е шега и го отблъснах.... много време мислих дали си заслужава защото не излизаме в една компания а догодина той няма да е в това училище и не знам дали ще се получи... Искам да му кажа че го харесвам, но пък искам той по по сериозен начин да ми предложи... МОЛЯ ви за съвет... спешно е

101.   Здравей , може ли съвет. Аз съм на 8 г.той е на 9 г.той ме харесва и аз също,но имам голям проблем преди няколко седмици ми дадоха да попълвам лексикон имаше един вапрос ,,Имаш ли си гадже,, итой беше писъл за друга.сраме да му го кажа.Никога несме си говорили и тий ме закача редовно в училище.

102.   Номер 60, със сигурност те харесва! :)

103.   Първо моля за да стане по ясно да пишете към кого се отнася за да не става объркване. Честно казано така като ви чета коментарите просто не ви разбирам. От известно време харесвам момче, което дори не ме поглежда и не ми говори. Знам, че е трудно да харесваш някой, който те мосли само за приятел, но никак не е лесно да мислиш за някой, за когото дори не съществуваш и те смята за задръстена.
Той не знае, че го харесвам, но и не искам защото друго момиче го харесва и цяла година страда заради него, а преди няколко дни му призна, че все още го обича.
П. С. Съжалявам за грешките, момиче, 13 год.

104.   Здравейте.. Проблема ми е следния: познавам едно момче още от детската градина (тогава бяхме добри приятели). След това и в училище бяхме заедно но до 4 клас. В 5ти отидохме в различни училища и не сме търсили връзка за да говорим. Сега, той започна да идва на уроци по Английски в моята школа, но в друга група при една моя приятелка. Тя ми каза, че той има същия телефон като моя, и така започнахме да си предаваме съобщения по дъската в групата. Та тази ми приятелка, започна да си мисли че го харесвам, и че той мен също. Аз знаех че не е вярно, но нещо вътре в мен искаше да е. И така един ден той ми писа по Facebook с думите: "Знаеш ли че ***** си мисли че се харесваме? ". И така без причина започнахме да си пишем, 2-3 часа си писахме! Той ми каза че сме най- добри приятели. Питах го дали би могло да сме гаджета. Той не каза не, но каза че сме в различни училища и няма какво да правим. Не знам дали ме харесва, но наистина бих искала да знам... Как да му кажа?

107.   Аз тренирам айкидо. Наскоро се преместих в друга група при същия треньор(там съм единственото момиче сред 13 момчета и 7 мъже). Има едно момче, което е май 3 години по-голямо от мен и е доста по-високо. Харесвам го. Когато работим заедно по хватките, той често ме хваща за краката, приятелски ме събаря, понякога прави физиономии. Друг път просто тренираме, без нищо. Когато бе светеше лампата в съблекалнята ми правеше масажи, но като я оправиха, спря. След тренировката ме вози на конче до изхода. Останалите му казват, че ако ме харесва трябва да ме покани на среща, а той казва че просто ме ползва да прави мускули. Аз само му се усмихвам, просто си нямам идея как изглеждаме отстрани двамата. Много съм срамежлива и ми е трудно да му кажа, но искам да знам дали с поведението си ми намеква, че ме харесва. Може би го прави, защото съм едниственото момиче там...

108.   Аз харесвам едно и също момче от както се запознахме. Бяхме си много близки. Постоянно бяхме заедно. Имахме наши базици. Той ме защитаваше. Всички си мислеха, че сме гаджета. Лятото 2014 година той си хвана гадже. Карахме заедно колела с още едно момиче. Той ме попита наистина ли харесвам едно момче и аз му казах да, защото той си имаше гадже. Тогава ме попита защо не харесвам него. От тогава той се отдалечи от мен. Не излизахме. След това имахме една забавна и хубава случка заедно. Карахме колела, правеше ми пчелички с гумите на колелото и се смеехме без причина, просто когато се погледнем. След това му писах. Отговори ми. Напоследък ми липсва страшно много. В събота се видяхме. Аз бях с един мой приятел Всички мислят, че сме гаджета с приятеля ми. Общуваме с него от априлската ваканция. Той ми казва, че косата ми е перфе, гушка ме, преди да се прибера, изпраща ме, хваща ме за ръцете, праща ми целувки като го погледна, май ме харесва. Не съм сигурна дали изпитвам нещо към него, но ми е приятно като ме гушне. Като сме заедно. Като не докосне. Но, когато видях пак момчето, което харесвах сърцето ми започна да тупти. Притесних се. Той започна да си оправя качулката и да се набира, като ни видя. После ми писа, че имало нещо с приятеля ми. Аз постоянно мисля за него. Дори не мога да се съсредоточа да уча. Плача. Дали и той мисли за мен? Може ли след толкова хубави моменти заедно, толкова време да сме се харесвали, да харесва друга? Помогнете ми?

109.   Аз харесвам едно и също момче от както се запознахме. Бяхме си много близки. Постоянно бяхме заедно. Имахме наши базици. Той ме защитаваше. Всички си мислеха, че сме гаджета. Лятото 2014 година той си хвана гадже. Карахме заедно колела с още едно момиче. Той ме попита наистина ли харесвам едно момче и аз му казах да, защото той си имаше гадже. Тогава ме попита защо не харесвам него. От тогава той се отдалечи от мен. Не излизахме. След това имахме една забавна и хубава случка заедно. Карахме колела, правеше ми пчелички с гумите на колелото и се смеехме без причина, просто когато се погледнем. След това му писах. Отговори ми. Напоследък ми липсва страшно много. В събота се видяхме. Аз бях с един мой приятел Всички мислят, че сме гаджета с приятеля ми. Общуваме с него от априлската ваканция. Той ми казва, че косата ми е перфе, гушка ме, преди да се прибера, изпраща ме, хваща ме за ръцете, праща ми целувки като го погледна, май ме харесва. Не съм сигурна дали изпитвам нещо към него, но ми е приятно като ме гушне. Като сме заедно. Като не докосне. Но, когато видях пак момчето, което харесвах сърцето ми започна да тупти. Притесних се. Той започна да си оправя качулката и да се набира, като ни видя. После ми писа, че имало нещо с приятеля ми. Аз постоянно мисля за него. Дори не мога да се съсредоточа да уча. Плача. Дали и той мисли за мен? Може ли след толкова хубави моменти заедно, толкова време да сме се харесвали, да харесва друга? Помогнете ми?

110.   Има едно супер готино момче от моя клас но не мога да му кажа че го харесвам. Седим на един и същи чин и харесваме едни и същи неща. Моля дайте ми съвет.

111.   Моля Ви ПОМОЩ!!! харесвам едно момче, което е 7 години по-голям от мен. Не знам как се влюбих в него, но стана внезапно и аз много страдам от това, защото той ме има за хлапе и не мога да му кажа, защото много ме е страх от реакцията му.. Дайте ми съвет! Моля Ви!!

112.   Към номер 110. Пиши му по фейсбук да излезете (на кино, може би) и тогава когато започнете да си говорите просто му кажи.. Ако ви е писано и ако те харесва няма от какво да те е страх. Атакувай и успех!

113.   Аз харесвам много едно момче на 11 е и аз но той е с 4 месеца по-голям. Закачаме се с усмивки и др. Но незнам как да му кажа. Има си и гадже. Една моя не близка фр. Как да му кажа. Помощ!!!! Благодаря предварително!

114.   Здравейте, приятели! Моля Ви за съвет!! Много съм убъркана, харесвам едно момче(първата ми любов), с което и преди сме имали връзка! Всичко беше прекрасно, но един ден нещата се объркаха... това беше преди 3години, когато аз бях 4клас, а той 6.. в началото не го харесвах чак толкова много, но после се влюбих адски много в него! Беше като приказка, но когато се разделихме всичко за мен беше като една драма!! Постепенно спряхме и да общуваме! Подминавахме се като напълно непознати и аз се топях от болка!! След ок. 1година, моята братовчедка също започна да си го харесва о да му пише и за мен това ужасно поражение! А по-късно, миналото лято на 2014г., ние бяхме заедно и отново започнахме да си пишим и закачаме, чувахме се по телефона малко по-късно вечерта и се смеехме заедно!! Една вечер, той ме помоли да го помачкам и започна да се закача с мен.. а аз сее още го обичах и за мен това беше като една мечта! После пак спряхме да общуваме и това се случва в момента! Започнахме да си говорим поради причината, че той е видял хронология на свой приятел с мен и пойска да му кажа какво сме си писали.. аз му казах и когато го попитах защо е тази заинтересованост, той ми отговори, че дори не му пука, а просто така.. караме се за най-малкото нещо, винаги спорим! Понякога на майтап може би ми праща целувки и казва, че са приятелски...!! когато сме навън заедно с нашите приятели, ние не си говорим, но аз забелязвам, че тайно ме гледа и погледите ни понякога се засичат.. Помолих моят братовчед да го пита дали ме харесва, а той отрича, но в същото време се интересува какво мисля за него!!! Много съм убъркана!! Помогнете ми! Страх ме е да не ме отблъсне, ако не ме харесва... как да му кажа, че изпитвам нещо към него? И според Вас, той харесва ли ме?

115.   Здравейте! Има едно момче което супер много харесвам, но незнам дали той ме харесва. Преди 2 седмици разбрах, че най-добрата ми приятелка го харесва. Тогава щях да я убия. Когато отидохме на екскурзия едно момиче ни издаде, но аз казах, че харесвам друго момче със същото име той каза, че харесва най-добрата ми приятелка една вечер на екскурзията играхме на шише и той се падна с мен и ние се целунахме. На връщане от екскурзията той ми каза, че ме харесва и оттогава сме гаджета затова препоръчвам играта шише, хубави дрехи и хубава прическа. Чао!!!

116.   Здравейте. Аз съм на 15 харесвам едно момче което е на 22 години... излизали сме заедно доста често от много време го харесвам и искам да съм с него... преди ден два бях с него и един негов приятел, приятеля му заспа в колата а ние си говорихме беше много хубаво той ме галеше гушка и накрая се целунахме. Почувствах се уникално, но не знам как да му каза че искам да съм с него. Ние имаме уговорка за 04. 07. 2015 но не знам да му го кажа ли или да намекна... дори не знам какво да му кажа видя ли го гълтам си граматиката ;( мисля че съм влюбена в него... искам съвет моля ви

117.   Здравейте!
Харесвам едно момче 2 гудини по-голям от мен. Той е мн забавен и готин. Много често го виждам, тои минава до нашта къща и се опитва да ми привлече вниманието.
Като излизам и се срещнем случайно, тои постоянно ме гледа.

Той да ли ме харесва.

118.   Помощ, харесвам едно момче, с което се познаваме от бебета и сме много добри приятели. Той си малък брат. Доста често се виждаме тримата, или с една моя приятелка, която и негова. Аз, той и тя се познаваме от бебета. От много време го харесвам и не знам какво да правя. Работата е там, че ние и тримата сме на 13 години и би трябвало да сме седми клас, но той е започнал една година по-рано от нас и сега е осми клас. И на всичкото отгоре сме в различни училища и почти не се виждаме. Но по въпроса, аз много го харесвам и не знам какво да правя, защото той си има гадже. Чудя се дали ме харесва, защото се държи с мен все едно ме харесва. Но нали си има гадже ме е страх да му кажа или да го поканя на разходка, защото може да ме отблъсне и да си развалим приятелството си. А ако това стане като се виждаме ще бъде неловко. Затова не знам какво да правя. Моля за помощ. благодаря предварително.

119.   Има едно момче две години по-голямо от мен което ме харесва но аз не съм сигурна че го харесвам. Какво да правя

121.   Здравейте, тук съм за малко помощ за едно момче. Аз съм на 12, а той е на 15 и се познаваме от около месец, но аз го харесвам ужасно много, дори вече май е много повече от харесване. Започнахме да си пишем нощта преди да се запознаем окончателно. Той сподели много неща за себе си и едното беше, че няма приятелка. След това започнахме да се събираме пред тях и той закачаше най-много мен. Но за моя беда те отидоха на друго място с други хора, които не харесвам особено. Но после всяка вечер ми пишеше и ми правеше комплименти за облеклото и др. Започна да ми праща негови снимки с плочки и аз разбира се пощурях. Поиска и аз да му пратя подобни, но аз отказах. Тогава ги поискал от приятелката ми и тя му пратила и той започнал много да се кефи. Щом разбрах му казах да не се хвали на никого за това и той ми обеща, че ще мълчи. И наистина не беше казал. Каза ми: "Спокс, аз си ги искам само за мен". Сега не знам дали да му призная чувствата си, защото е правил и други неща, с които ме е карал да си мисля, че може би и той ме харесва, но знам ли сигурно греша. Защото ако не ме харесва, то ще разбере и братовчед му и ще ме разправя навсякъде. Но пък искам да опитам, защото момчето след няколко дни заминава за чужбина и ще съжалявам много ако не си пробвам шанса. И ако трябва да се престраша, как да му го кажа? Моля Ви много ми е нужна тази помощ и то бързо. Благодаря предварително!

122.   Здравейте, тук съм за малко помощ за едно момче. Аз съм на 12, а той е на 15 и се познаваме от около месец, но аз го харесвам ужасно много, дори вече май е много повече от харесване. Започнахме да си пишем нощта преди да се запознаем окончателно. Той сподели много неща за себе си и едното беше, че няма приятелка. След това започнахме да се събираме пред тях и той закачаше най-много мен. Но за моя беда те отидоха на друго място с други хора, които не харесвам особено. Но после всяка вечер ми пишеше и ми правеше комплименти за облеклото и др. Започна да ми праща негови снимки с плочки и аз разбира се пощурях. Поиска и аз да му пратя подобни, но аз отказах. Тогава ги поискал от приятелката ми и тя му пратила и той започнал много да се кефи. Щом разбрах му казах да не се хвали на никого за това и той ми обеща, че ще мълчи. И наистина не беше казал. Каза ми: "Спокс, аз си ги искам само за мен". Сега не знам дали да му призная чувствата си, защото е правил и други неща, с които ме е карал да си мисля, че може би и той ме харесва, но знам ли сигурно греша. Защото ако не ме харесва, то ще разбере и братовчед му и ще ме разправя навсякъде. Но пък искам да опитам, защото момчето след няколко дни заминава за чужбина и ще съжалявам много ако не си пробвам шанса. И ако трябва да се престраша, как да му го кажа? Моля Ви много ми е нужна тази помощ и то бързо. Благодаря предварително!

123.   Здравейте. Аз съм на 13 и харесвам едно момче на 14. От различни гдадове сме и той си идва само за лятото. Събират се с негови приятели и излизат да ритат. Когато го погледна той рита или ме гледа и мисля, че и той ме харесва. Проблема е че нямаме общи приятели и трябва аз да му кажа че го харесвам, но незнам как. Моля Ви помогнете...

124.   Аз харесвам едно момче на 13 съм. Преди 2 дена ме целуна по устата и ме обара по гъза аз му казах че го харесвам и той ме цунка по бузата и тръгна без да кажи нищо. Вечерта късно ми писа че му липсвам попитах го дали ме харесва и тои ми писа утре ще видиш. На другия ден излязохме в компания от 8 човека и го попитах какви сме и той каза е че учевидно е прецени сама. Какви сме?

125.   здравейте. ами бих искала някой от вас да кажа на 1 момче с 1 година по малак от мен че го харесвам но просто не мога срам ме е или пак се притеснява и не успявам моля ви помогнете ми

126.   Аз също харесвам едно момче и е мой съученик.
Нямаме супер големи контакти но той е всичко и аз много го харесвам. Отдавна искам да му кажа но ме е срам че ще ме отреже и мяма да ми е приятел. :'(

127.   Харесвам момче с 2 години по-голямо от мен. Аз съм на 14 а то на 15. Живеем в различнш градове и се виждаме рядко. Преди ми звънеше и пишеше много често а сега не. Някой път се държи грубо а някой път адски мило и ми се усмихва. Не знам какво мисли и това ме подлудява...

128.   Абе, какави са, тези години които пишете, мойте
родители имат 6 години разлика обаче за тях няма
проблем.

51-100 от 171