Споделена история от Тинейджърски

И какво като съм лека жена ?
В днешно време явно , когато се забавляваш и когато живееш живота си по свой собствен начин и както ти е кеф ти излиза име на курва е да обаче аз вече не се обиждам от тази думичка. Пиша тук не за да търся съвет, а да ди поговорим малко на тая тема. Аз съм на 20 години и според мен в живота човек трябва да опита от всичко и естествено да знае мярката. Да опитвала съм наркотици, но пък не съм пристрастена към тях мога без тях и не ми трябват, но понякога когато излезна с приятели и за да разпусна малко употребявам, но пък ми излезе име на наркоманка пък аз не съм не съм пристрастена към това нещо и никога няма да бъда, защото знам кога да спра и това зависима ли ме прави, че опитвам на седмицата веднъж и то за удоволствието, а не защото имам нужда, да имала съм много интимни партньори въпреки скромните ми 20 години и това задължително ли трябва да ме прави боклук и курва според жените в града ми да подчертая живея в малък град не от най малките, но достатъчно за да ти знаят хората дори и майчиното мляко питам се само защо сме станали толкова злобни и защо толкова ни е интересен чуждия живот. За мен това е начина за живот в момента млада съм имам самочувствието и никога досега не съм се бъркала в чуждия живот, а имам чувството че на хората съм им много интересна и не само аз естествено, но на такива като мен, които не им пука и които се забавляват така както им харесва им бива слагано име, а всъщност не съм лош човек и съм страхотен приятел и нима това, че съм спала с много мъже ме прави по-малко човек от някой друг или пък това, че ми е било интересно да пробвам секс срещу пари. Любопитно ми е било пробвала съм не един път, но пък не съм момиче на повикване просто пробвах и това отново ли ме прави по-малко човек от другите или пък това че съм правила 3-ка отново ме прави боклук? Нима можем да лвпим етикети и да унижаваме някого, защото живее така както той си иска и така както му е интересно и това, че съм пробвала тия неща и не съжалявам естествено не означава, че аз няма да бъда страхотна съпруга живот и здраве след години, напротив даже съм много вярна, когато сън с даден човек за разлика от псевдо моралистите, защото точно такива моралисти на 30-40 са вече разведени понеже за изневерили. Как мислите вие и от кои хора сте вие от тези, които гледат в чуждата купичка или тези които живеят за себе си?

Коментари

51-52 от 52

62.   Мило момиче, постъпваш грешно като напълно отхвърляш мнението на другите, хубаво е да си живееш живота, но всичките неща които правиш довеждат до последици, или трябва да бъдеш по-внимателна и да си с хора които не разпространяват или да намалиш бройките си, а нещата като наркотици и секс за пари, въобще не смятам да коментирам, ти сама си знаеш цената и щом смяташ, че това положение е присъщо за една, , дама'', продължавай в същия дух. Няма как да затвориш устите на хората, щом се смяташ за нещо повече тогава го докажи, ако не за хората, то го направи за себе си. За да си намериш сериозно момче с твоята слава ще е трудно вече, може би трябва да започнеш на чисто в друг град, ако много те притеснява мнението на другите, а щом можеш да го понесеш тогава продължавай, щом това те прави щастлива, но след време ще съжаляваш. Успех.
-P&K

63.   Малко късно пиша по темата. :) Но такива като теб никой друг не може да ги унижи освен самите те. Помисли малко за децата си за вбъдеще. Няма как наркотиците да не ти станат зависимост. Почнеш ли веднъж няма спиране. Запомни го от мен. Не съм нито един от двата типа, старая се да ги разбирам и двата. Не друсам, не взимам наркотици все още съм девствена и смятам дълго време още да е така. Живея за себе си и не гледам в чуждата купичка. Не мисля че пътят по който си тръгнала е правилен. Но ти не искаш съвет а мнение за това ти го давам.

51-52 от 52