Споделена история от Тинейджърски

Та нима може да харесва една дебеланка
Здр. на всички! Искам да се допитам до вас (момиче на 18 съм), защото започвам да се замислям за следното нещо.

Преди време един познат ме запозна в скайп със свой приятел (Б на 21г.). До тук нищо особенно, в началото не си пишехме никак често с Б, но с времето той започна да ми пише все по често. А на мен ми беше много приятно да си говоря с него. Един ден си разменихме телефоните и той ме попита кога ще му звунна да го поканя на кяфе. Аз естественно се очудих и го попитах той защо не се обади след като има желание, а Б отвърна в кръга на шегата,защото сега е модерно момичетата да канят на първа среща.

Но както и да е излязохме сигурно 1 час обикаляхме и си говорихме, а бяхме тръгнали към едно кафе което 3 пъти подминахми без да разбирем. Седнахме във въпросното кафе стояхме там около 2 часа като не спирахме да си говорим, накрая той плати сметката въпреки моето недоволство от този факт и си тръгнахме. Когато наближихме до спирката вместо да поеме в дригата посока в която живее Б тръгна с мен и ме изпрати.Този път обаче тролеят като по чудо доиди необичаино бурзо и прекъсна разговора ни. Аз бурзайки се качих, а той стоеше на спирката и ме глидаше докато се скрих зад хоризонта. След тази наша среща, започнахме още по често да си пишем и да се чуваме. Аз ходих на почивка извун страната, а когато се прибрах и му се обадих, за мое очудване той не ме беше забравил.

Б ходи на работа и не стой мн време на компа, но винаги когато влезе в скайпа ми пише. Отзи ден ми каза, че негови приятели са се прибрали от чужбина и ще правят купон, каза че надали ще ходи, но ако ришал щял да ме викне с него. Аз мн се зарадвах, да обаче той реши да не ходи и слидователно не ме и викна. Същата вечер си писахме в скаипа. Вече беше станало късно, а той трябвяше да става на другия ден и ми каза, че ще ляга и мога да му пожелая лека нощ. Аз ест. му пажелах, а той ме попита, а целувка няма ли да му дам. Аз го попитах дали иска, а той отвирна, че винаги иска да го запомня, аз му изпратих една и той отиде да спи.

Тук е момента да отбележа, че аз съм доста пълничка и правя всичко за да променя това и успявям, но имам мн комплекси. Та чудех се дали е възможно Б да ме харесва и да изпитва нещо към мен или просто се заблуждавам и отношението му е чисто приятелско? Та нима може, да харесва една дебеланка? Много бих искала да ми дадете съвет, как да привлека интереса му, защото мн го харесвам-и го искам само за мен? Ще съм ви много благодарна!

Коментари

1.   Може би си пада по теб, но може и само да иска да спи с теб, тъй че внимавай, но за да не се измъчваш..защо не подпиташ твоя познат какво мисли за него и дали той нещо е казвал за теб? И все пак на този "познат" трябва да му имаш доверие.. Иначе по-добре се постарай да разбереш от самия него.

2.   По разказа ти съм почти 100% сигурна, че те харесва. Но...ако не е така в никакъв случай не се депресирай. За всеки влак си има пътници...
Дръж се самоуверено...това е най-добрият начин да спечелиш един мъж... !!!

3.   Същите комплекси имам и аз, но при мен са много по сериозни, защото се страхувам и не вярвам, че някой може да ме харесва наистина въпреки това. От това не печеля, напротев губя... губя... Не бъди като мен, мисля, че те е харесал наистина и това, че си по пълничка не му пречи. Дай му шанс да ти го покаже/докаже, комплексите не водят до нищо добро, бъди щастлива заради всички пълнички :) Вярвам, че човека си заслужава и ще те направи щастлива, успех!

4.   Здрасти, пише ти мъж. не питай ккак да привлечеш интереса му. Това отдавна е станало. Щом е предпочел и скайпа пред купона няма място за съмнение. А и дебеланки те и дебеланковците могат да бъдат харесвани. Тук има и момчета в аналогична ситуация на твоята, но не си набувайте комплекси в главичките. Хайде една приятелска целувка от мене, радвай се и не се съмнявай, ч те харесва и иска. :)

5.   Ами миличка защо така се мъчиш не мога да разбера. Аз също съм пълничка леко, но имам страхотен приятел хубав с перфектно тяло умен, мил нежен и сме заедно от 2 години на него не му пречи факта че съм пуфкава както казва той. А и визията не е важна, важното е какво има под обвивката, а аз си мисля, че под твоята обвивка има един прекрасен и мил човек. И че твоето момче е забелязало точно това, прекрасната ти същност. Затова вдигни гордо глава и си казвай всяка сутрин в огледалото "Да той е точно и само за мен" и нищо повече не ти трябва. Моето лично мнение е че си му привлякла вниманието, но ако аз съм на твое място ще седна и ще поговоря с него. Ето той ти е казал, че жените в днешно време са по-настъпателни :) бъди тъква и ти. Аз съм на принципа Бори се за това което искаш / за щастието си! Желая ти много ама страшно много успехчета, както в любовта така и като цяло в живота

6.   Бъди такава каквато си. Ако те харесва ще бъдете заедно ако ли не ...не е единствения на земята няма да ти е първата и последната любов.. ;] и всеки си има комплекси по себе си и аз имам но ... не мисли за това...

7.   Виж мила.. И аз съм момиче и както всички от нашето племе и аз се чудя "защо точно мен?", когато някое момче ме харесва.. Но ако продължаваме да се чудим може скоро мъжките същества да се отдръпнат...

Това, че си пълничка и имаш комплекси нищо не означава.. Всъщност е показател, че въпросният Б. е свестен мъж и разсъждава със собствената си глава.

Много поздрави: Поли (:

8.   Ако продължаваш да пишеш с такива групи правописни грешки (а си вече на 18!) изобщо няма да те харесва.....

9.   Може и да си пада по теб. Познавам двама, които харесват именно по-пълнички. Въпросното момче може да има същия вкус към жените.

10.   Според написаното той здраво е хлътнал по теб! А ти не се наричай дебеланка ... няма такова нещо като дебели хора не си избивай комплекси гледайки модни списания, а гледай това в огледалото и го обичай, обичай себе си момиче не се стреми към идеала няма смисъл да си поредната с "перфектната форма" (скелет с облицовка), която не може да се наяде един път като хората просто бъди себе си и това е :)

11.   Не искам да те заблуждавам, но според това което си написала определено те харесва. Комплекси не бива да имаш. Обичай се такава каквато си! Няма нищо по-хубаво от естественото! Съдейки по това което е написано с Б. имаш шансове... и то големи! Успех! ;)
поздрави : SunBaby :}

12.   Според написаното те харесва . Неразбирам само защо се комплексираш от това че си дебела ? Щом вече те е видял и не те отблъснал ....

13.   Може да те харесва! Всяко момче има различен идеал за момиче! Едни харесват едрички.. други слаби.. трети тъмнокоси! Зависи! Може да те харесва.. няма нищо лошо в това :)

14.   Миличка аз също съм пълничка, но до себе си имам едно сериозно момче, което много ме обича и това изобщо не го притеснява нито пък му пука какво говорят хората... Не се комплексирай моля те! Какво си мислиш, че като си пълничка и не можеш да си имаш приятел ли? Едно ще ти кажа аз: Да не ти пука той си те е харесал такава каквато си и това може само да те радва!!