Споделена история от Тинейджърски

Любов по skype? Възможно ли е?
Здравейте и Христос Воскресе! Ще започна направо с историята си, защото ми е за пръв път в този сайт.

Преди няколко години се запознахме с едно момиче в бг форум. Живееме близо един до друг, но сме в различни градове (аз в Сливен - тя в Ямбол). В този форум се сприятелихме и по-късно си разменихме скайп имената. Споделихме много неща и сме си говорили по безброй теми за времето през което сме си чатили. Сега след две години се породиха едни чувства в мен, които ми казваха, че харесвам това момиче. На 17 години сме, не сме се виждали на живо и живееме в различни градове. Както някои хора казват сме си лика прилика.. Знам, че една такава връзка не може да се създаде онлайн, защото това е абсурдно, но знам че ще се срещнеме когато му е време.

Въпросът ми е възможно ли е наистина да изпитвам чувства към нея чрез интернет (чатене, форуми, майспейс)?

Поздрави!

Коментари

1.   не

2.   Да. еъзможно е. Но трябва и да се видите :)

3.   Павел :

Момче напълно възможно е! Аз съм на 18 приятелката ми на 15 и 1 година и половина се занимаваме а сме на 300 км един от друг, така, че няма кво да се чудиш и да се вайкаш а бъди с нея но иска и виждане :)

4.   Колкото и да ти звучи странно, напълно е възможно. Дъщеря ми се запозна с момче от нета и имат много щастлив брак. Както ти го казваш: още когато си чатеха разбраха, че са си лика прилика. Запознайте се и ти пожелавам много щастие и късмет с това момиче. Успех!!!

5.   Ха, възможно е, но е доста рисковано :)
С последната ми приятелка така се запознахме. Във фейсбук. Оттам в скайп и така. Тя беше от Варна, аз съм софиянец. Не питай как беше :) Няколко месеца карахме на чат, разговори и тн. В крайна сметка тя успя да съчетае няколко неща и дойде в София. Първият път беше страхотно. Мислех, че съм на седмото небе. Беше тук за 2 дни и после си замина. След около 2 седмици пак дойде и пак се видяхме. Този път аз бях охладнял. Някак се бях уморил от тази връзка или просто не знаех какво искам. Цялото това нещо отнемаше много време. Трябва да знаеш, че ако с една жена не се виждате редовно, то ще е нужно адски много време да се прекарва с нея на компютъра или телефона. Просто защото си трябва комуникация.
Аз в крайна сметка някак не успях да загърбя хобитата си и глупостите с който се занимавам само за да вися толкова време в скайп. Осъзнах, че само секса ми липсва. Обясних ? всичко и се разделихме. И ето сега, ни секс, ни приятелка, хаха. Но пък с много свободно време :)

*Syndrome

6.   Възможно е, но без проверка наживо, няма как да се разбере дали е истинско.

7.   Не!