Споделена история от Тинейджърски

Кой беше този сериал?
Здравейте! Съжалявам, че това е поредната такава статия!
Когато бях дете( сега съм 12) по супер7 даваха страхотен сериал за един рус младеж, дето го набиха едни. Дойде мъж с червени брада и мустаци( казваше се Данте) и го отърва. После му разказа за някакви вълшебни животинчета, дето събирал. И момчето тръгна с него и едно младо момиче по археологически забележителности да търсят животинчетата. По едно време дойде висока чернокоса жена, с която Данте имаше връзка. Девойката все караше Данте да разкара онази. Песента беше готина и се виждаше младежа да бяга през пазар и да бута хората, бягаше от някого.
Благодаря за четенето! Знаете ли кой е този сериал? Питайте въпроси, ако искате!
Момиче.

Коментари

7.   Извинете ме, но някой няма ли да отговори?
От авторката.

8.   Виж дали не е Хънтик.

10.   БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ! Благодаря ти много, Хънтик е!

11.   Радвам се, че съм ти помогнала! :) Това ми беше едно от любимите детски ❤❤❤

12.   А, между другото, сетих се за още един сериал: даваха го по Супер 7 и беше за една руса тийнейджърка от някакво фантатично семейство. Казваше се Тара и най - добрата ѝ приятелка беше брюнетка с розова шапка. След края на епизода, по време на надписите, показваха някакви места, ама празни, само предмети и без хора. В един епизод тя отиде да пее, но гласът ѝ беше изчезнал: една русалка го беше взела, за да общува с дъщеричката си.
От авторката.
П. П. Гледам Хънтик сега и е супер!!! Пак ти благодаря сърдечно!

13.   Сериалчето се казва Тара Дънкан

14.   Боже, той е! Благодаря ти много, номер 13. Просто бях малка, когато ги даваха тея работи...
One girl

15.   На 12 все още си дете миличка.

16.   Номер 15, не знам ти в кой век живееш, но сме вече 21 и хората се развиват по - бързо. Пубертетът започва на 8 - 9 години, независимо дали така искаш или не. Не можеш да промениш нищо! Вече сме в ново време с нови хора и точка! Мисля, че е крайно време повечето възрастни да разберат, че това, че на тях пубертетът им е почнал на 12 - 13, не означава, че и при днешните деца ще е така! Светът е вече различен и всички трябва да свикнем с това. Това е всичко от мен. Надявам се да съм ти била полезна, миличък ми номер 15! И си забравил запетая!
От авторката.

17.   "Пубертетът започва на 8 - 9 години, независимо дали така искаш или не. Не можеш да промениш нищо! Вече сме в ново време с нови хора и точка! Мисля, че е крайно време повечето възрастни да разберат, че това, че на тях пубертетът им е почнал на 12 - 13"

Ама разбира се...

18.   Разбира се, да.

19.   18 - Ок, говориш за възможно най-крайните и долни граници, в които е възможно, да започнат дадените процеси. Случаите, които са толкова редки, колкото и пубертета, който е почнал на 16-17 годишна възраст. При момичетата е между 11-13 години, а при момчетата е 12-14 години. Самото започваме на пубертета, не означава, че дадения човек е достстъчно емоционално и ментално съзрял, та да не бъде считан за дете. Дай да сменим закона, и ако някой изкара пубертета до 12 годишна възраст, да го считаме за пълнолетен ...

20.   Моля те да не спорим, номер 15!
От авторката.

21.   От авторката: Сетих се за още няколко...
1. По супер 7 беше, анимация. Разказваше се за момче и момиче, дето ходиха в библиотека и оттам - до животинско царство. Момичето имаше голямо черно кокче и се казваше Зоуи.
2. Този игрален филм го гледах преди години. Няколко души попаднаха в колиба по време на снежна буря. Имаше чужденка, много ги забавляваше. Когато излязоха, момчето установи, че баща му излиза с чужденката. Имаше и котка на име Лили с оранжева козинка.
3. Друга анимация по супер 7 за дребен злодей, облечен в червен костюм и имаше епизод, в който клоун, повикан за рожден ден, едва не уби него и приятелите му.
Благодаря предварително!

22.   А, и за едно момиче - вампир, което веднъж заключи родителите си в плевнята и отиде на купон. Това най - много искам да разбера! Благодаря предварително!
От авторката.

23.   Дай по твоята логика тогава момиченце недорасло, щом е така децата да започнат да правят секс още на 8-9 годишна възраст! Едно дете може да се развива по - рано физически, но това не означа, че автоматично е пораснало като възрастен и на акъл! И мен цикълът ми дойде на 11, но продължих да правя нормалните неща за децата на моята възраст, а не тръгнах да се хвърлям веднага в света на възрастните.