Споделена история от Тинейджърски

Защо?
Здравейте!
Пише ви момиче на 17 години. Става въпрос, че до сега нито едно момче не е проявявало интерес към мен, не съм имала гадже нито първа целувка и знам че звуча като филмарка, но всичките ми приятелки са имали гаджета и просто се чудя къде греша. По принцип се водя симпатична и умна, и тъй като майка ми също е ми е разказвала, че нея също никой не я е заговарял докато са обръщали внимание на нейните приятелки, но някакво момче й казало, че преди да я заговорят трябва да помислят 3 пъти защото е умна и красива
То въпроса ми е вярно ли е, че момчетата/мъжете/се страхуват от умни и красиви жени или ми го казва за да ме успокои.
Също моля и за съвети какво да направя за да ме забележят, тъй като обръщат внимание само на кифли

Коментари

1.   А защо ако си си харесала някое момче, не го заговориш ти и да видиш как ще потръгнат нещата. Не е задължително да чакаш някое момче да те сваля ако ти си го харесваш :) пробвай, предпоалгам, че ще е успешно

2.   Разбира се, че ти го казва само да те успокои. Просто явно не си толкова красива колкото си мислиш.

3.   До номер 2 айде престанете с този хейт! Разбрал/а си ти от красота, явно и ти си някоя от поредните кифли, разума и възпитанието са много над красотата моля, моля...
Аз също имам същия проблем, не съм кифла, нито надувка и когото и да харесам просто не се получава. Хората, приятелите ми и дори непознати са ми казвали че съм много фотогенична и сладка и аз все се питам защо па не мога да си намеря приятел... Може би сме прекалено срамежливи (поне аз, не мога да говоря с момче и тва е)иии рядко се получава, но казват че съдбата обичала смелите ако си харесаш момче пробвай, но ако гледаш да завъртиш някой само за да се изтъкнеш пред другите не си заслужава. Мисля, че за всяко нещо си има време

4.   Малко късно коментирам тази тема, но като момче бих казал за себе си да, ако имам чуства към теб едва ли бих ти ги споделил, много от момчетата са нахокани и действат други си мислят, че нямат никакъв шанс и си траят.