Споделена история от Тинейджърски

По - подла, отколкото очаквах!
Здравейте! Аз съм момиче на 11 и имах една бфф... от тук започва всичко! Мен ме познавате под прякора *De§§y, тук така се пиша. Не моята бивша бфф ще казваме М а на тази, за която ще говорим се казва И.

И такаа.. бях в 3 клас, когато се преместих в нейното училище. М ме прие за приятелка, докато другите ме мразеха. Бяхме си неразделни.

След това в 4 клас след Коледа тя започна да ме мрази, отегчавах я. Спомням си, когато ходихме на театър с 4б клас имаше (и още има) един психично болен. Държах се лошо с него, защото мислех че съм нещо повече. НО УВИ! (каквото повикало, такова се обадило :S ) Заради лошото ми държание към него тя стана приятелка с най - голямата скръндза в целия клас (нея пък ще я наричаме Д). И такаа... Д преди беше много спокойна, а когато М и стана приятелка започна изключително много да се заяжда, главно с мен (защото и М се заяждаше с мен). И така мина годината.

Сега когато съм в 5 клас, тя не ме мрази, приятелки сме си, но не мога да търпя новата и бфф - И. Веднъж И ми каза нагло: десо, с М ще седим вече двете по информационни технологии. Защото тогава нали, аз бях болна - тя се е възползвала от това. И освен това скоро И си беше тръгнала и ние двете с М седяхме заедно по география. Следващия час по гео, И отново нагло ми заяви: десо, аз седя с М!

Моля ви просто не мога да я търпя, какво да правя ;(?

Само да уточня че веднъж М ми беше казала че аз съм и бфф, но тя не го показва пред другите. Предпочита да ходи с И, защото тя е по - готина от мен. И за да не почна да обиждам ще кажа само - Планината И!!! (защото И е мнооого висока!!! )

Благодаря ви много, за отделените 3 минутки да го прочетете :) Много се извинявам, ако има правописни грешки. Пишете каквито коментари искате, независимо дали се критики, мнения или просто съвети - ще се съобразя с мнението ви, защото искам тя да е до мен, а не до И.

*De§§y

Коментари

1.   Деси, много хубаво е, че си го написала всичко това, моето момиче, за да можеш като го прочетеш след 10 години да разбереш всъщност какъв дълъг път в развитието си си изминала.

И да знаеш - за "бфф" и други подобни си имаме много хубави български думички!

2.   Опасна си - хе хе хе. Ами какво да ти кажем, това е само началото на една редица от фф. и бфф и нови фф и бфф на новите фф. Това са началните „Десо„ и ще има още много. Или се шашкаш, затваряш в себе си, правиш се на разсърдена, или се стягаш и не ти дреме за фф, бфф, нови фф и психично болни скръндзи.
„Десо„ ти си имаш себе си и си знаеш, че си най-готината и точната. Събирай се само с готини и точни и, според мен, трябва да зарежеш тези фф. и да си намериш други фф, които се избиват да бъдат с теб, не да гледат да те изтикат от мястото ти по инф. технилогии.
На мен подобна тъпотия ми се случи даже в гимназията, връщам се аз от боледуване, заели са ми мястото - хич не ми дремеше, седнах до едно момиче, което бяха изолирали и беше само на компа - и така, вместо да се гъчкам (тогава поне по трима на комп) аз бях с тази, ама практически си беше само за мен компа и така страшно напреднах при упражненията и после сами ме викаха да им помагам.
„Десо„ просто не им показвай, че ти дреме, че са нещо повече за теб от последната изолирана от класа, бъди по-добра от тях по всички предмети и бъди просто по-готина и гледай да не се заяждаш с психота и скръндзи... а, и си запиши горното в дневник или нещо такова, ще се спукаш от смях на „проблемите си„ след години, когато горните фф ще са само блед спомен, даже няма да са бфф

3.   Ами не се притеснявай. И аз съм на твоите години и мога да ти кажа, че съм минала през същото! Ако се затвориш в себе си, плачеш и т. н... тези момичета ще те сринат и ще се възползват от това! Затова.. гледай право напред! Тези не са ти нито бфф нито фр.. никави не са ти :)

4.   Чакай,чакай .. сега аз съм на 13 минала съм през същото.Даже и сега съм в това.В училището ми моята най-добра приятелка се казва Д. а тя има две .. аз и М. . Тя ми казва постоядно,че аз съм и била по-добра приятелка но също така постоядно седи с нея в часовете. Казвала ми е колко била тъпа,луха и т.н. но съм сигурна,че на нея и казва същото за мен . Уш само мене обичала (като приятелка),уш само при мене стояла,уш само на мене внимание имало,уш нея я използва,уш ..
Мога още много да изредя.Просто на М. не и обръщам никакво внимание.Ама никакво !

Айде УСПЕХ ! ;)