Споделена история от Тинейджърски

Оскубах си веждите некъдърно момче съм !
Имах една вежда и много дразнеше та реших да я махна, но проблема е че оставих много разстояние между двете вежди и сега много грозно. Могат ли да зарастнат наново и колко време ще отнеме? А дали ще растат със по бърза скорост и ще надминат другите на дължина? Моля ви пишете. (Ако ще почвата с тея че съм педал и т. н, запазете го за себе си )

Коментари

1.   друг път дай на някое момиче да ти ги оскубе, но ест гледай да не ги направи женски и тънки

2.   Веждите не трябва да си ги правиш сам, защото няма да ги направиш точно отивай на козметик вече а твоя проблем пусни си бритонче да ти ги покрива друг начин не се сещам трябваше първо да искаш съвет как да си ги направиш сам.

3.   Ами, ще зарастнат да, но малко по бавничко. Оскубал си ги от корена и ще им трябва кам 2 седмици да достигнат предищната далжина. Ако те е срам да излизаш така, пробваи леко с кафяв молив или с кафяви сенки да запълниш там кадето си ги оскубал :)

4.   Според мен ще ти зараснат след 1-2 седмици.

5.   Ха, ха - няма да зарастнат, а ще израстнат изскубаните косъмчета. Е, колко време ще мине - незнам, но поне една, две седмици. Няма да са по-големи, а както са си били. Мъжете са си добре без да се скубят, така, че изчакай и няма да те мислят за педал.

6.   5, на него са му били свързани, затова ги е скубал. То е ясно, че мъжете не трябва да ги оформят, но тук става въпрос за разделяне.

7.   И аз имам същия проблем. Или по-скоро имах. Веднъж се ядосах и оскубах "ключето". Но без да искам взех малко и от едната вежда. След седмица започна да не си личи. Сега вече всяка седмица (по един път) премахвам косъмчетата между двете вежди. Нито оформям, нито нищо. А и не растат много бързо. Просто да не приличам на Бай Ганьо. :} Не мисля, че това е педалско. Педалско е да си ги оформяш и да са ти по-тънки от на момиче.

8.   до месец макс ще са ти пораснали ноо един съвет дай на някое момиче да ти ги оправи, за да нямаш същия проблем след време! Успех

9.   Не се притеснявай, по принцип до седмица започват да се подават наново, а до месец са израстнали максималната си дължина. Няма да променят вида си, но може някои да не пораснат, това е рядко обаче. Ще ги оправиш, спокойно. Но ако искаш да махнеш космите между веждите помоли приятелка или отиди на козметик, ако не се притесняваш.

10.   Няма да надминат другите по дължина, след известно време ще станат както са ти били преди. Незнам дали е добра идея за мъж, но можеш да си купиш молив за вежди има ги в козметичните магазини. Запълни с него местата, на които по принцип трябва да растат косми, но много малко и много дискретно, все пак не трябва да си личи, още по малко на мъж.

11.   Леле" кво правиш бе човече. Едно е да си оскубеш.... А друго е веждите. Другия път дай на някоя мацка. И споко човече ще пораснат. Не се притеснявай. Аз съм(Сис)

13.   Оххх... много се радвам заа темата имам същия проблем.! Реших да се скубя въпреки че нямах една вежда, но просто не можех да се понасям. Оскубах се или по точно се окепазих и много съжелявах, изчаках ги и отидох на козметик. Естествено козметичката ми ги направи ужасн отново ги пуснах беше ад не ги изтърпях и отидох на друга козметичка. Попитах я дали миже да направи с моето бетствие ии колкото можа ги оправи естественоо ;д.. не са както трябва, но тя ми каза да си ги оставя още месец и сега съм в процес ;дд... Надявам се да ми пораснат моя съвет е да ги потърпиш... няма да съжаляваш! Успех на мен и на теб д;д ;*

14.   Ами според мен ако си скоубеш веждите си си пълен гей към главното

15.   14, едва ли ако оскубеш 10 косъма от средата на веждата или не, ще определи каква сексуална ориентация имаш. Гледай да приказваш по-малко глупости..

Аз съм номер 7.

16.   Оф същия проблем, имам вежди като на горила в рода са ми ген! Реших с тримера да ги подстрижа 1 вид, и обърках движението пред огледалото, сега стана на една страна, много ме е срам и изглеждам супер смешно не знам какво да правя.

17.   Ти осмисли деня ми - отдавна не се бях смяла така...

18.   Абе момчета, така така сте ги почнали.. Оформете ги малко, даже и краката си обръснете и ръцете. Пфф.... Днешното поколение от момчета много се изпедерасти

19.   Аз съм момиче и си оскубах веждите ужасно...!!! ама ужасно ви казвам... Бяха много гадно гъсти, ама не дълги... Аз се ядосах и без опит лека- полека започнах да ги скубя... днеска малко, утре малко- и станаха такъв резил, че ме е срам да се гледам в огледалото... едната ми е нагоре, другата надолу! а най-гадното е, че ги направих тънки! Еми толко бех намразила дебелите... моля ви за съвет щот незнам кво да правя??? и да ида на козметик няма полза, та те са чертички! незнаех как се прави, прибързах и ся... резултата е пълна грозота... ПОМОЩ....!

20.   оскубах си веджите много тънко... и искам да порастнат по- бързо, а те растът доста бавно.. прочетох че можело да се ускори растенето като си слагам стимулант за коса икаров.. вярно ли е?

21.   малко молив за вежди ще ги оправи но друг път отиди на козметик

22.   Аз също на скоро си оскубах веждите ужасно, лошото е че направо не оставих и косъмче стоят само едни чертички не знам какво да правя, нито не знам как да излезна навън пред хората, изглеждам много смешно, само за подигравка съм. Моля ви дай те ми някакъв съвет.