Споделена история от Тинейджърски

Чуствам се като Аутсайдер
Здравейте, аз съм Краси на 17 години и се чуствам, като аутсайдер. Нямам приятели, гадже, нямам много пари, грозен съм, много съм слаб, момичетата не ме харесват, не говоря с баща си (нашите са разделени) и с майка ми много не говоря... Общо взето за нищо не ставам. Много искам да се променя но е много трудно. Имам много акне по лицето и зъбите ми са адски зле, защото ям много сладко от Депресията и др. Заеквам, но най-много, когато видя красиво момиче. Аз съм истински романтик и уважавам много жените. Правил съм много романтични изненади на момичета, които съм харесвал, но до там. Чуствам се много зле (не на място може би) но имам цели и мечти: свиря на пиано, занимавам се с фотография, миксирам песни, пиша поезия. Написах една много красива песен с едно момиче -"Красива болка", но аз я харесвах, направих и романтични жестове, но тя си имаше приятел и сигорно от страх да него загуби, сега не говори с мен. Не пия, не пуша и не хода по дискотеки. Харесвам много Еминем, Юли Тонкин, Слави Трифонов, а не като другите: Криско, Гери Нилол, Пайнер отбора и други смешници. Мисля, че съм надраснал възраста си.
И не знам какво да правя вече, много искам едно момиче, което да си гушкам, да й напиша песен и др...
Ако можете да ми дадете някаква съвет ще съм Ви благодарен!

Коментари

1.   Слави Трифонов и Криско са комбина. Аргумента ти е невалиден.

2.   Има едно решение и то е да поработиш върху себе си - външно и вътрешно - отиди на дерматолог за акнето, ако е много сериозно поискай Роакутан (! ), почни да миеш зъбите си със сода (кофти е в началото, ама се свиква), не разбрах тренираш ли - ако да, продължи, ако не, започни. След като оправиш вида си следва трудната част. Започни да излизаш, ако можеш все пак с други хора, ако не - сам. Нека хобитата ти да ти носят самочувствие и гордост. Започни да спираш момичетата и да ги заговаряш. Не бъди страмежлив, но и не бъди надувко. Знам, че всичко това звучи много, много трудно и почти невъзможно, но ако наистина искаш промяна, то е нужно. Успех! И помни, че ние сме в пъти по-прекрасни и стойностни, от колкото вярваме.

3.   Щом харесваш Еминем ще те посъветвам с един цитат от негова песен:
„ They can all get f##### just stay true to you! "
Остани си такъв, какъвто си и един ден правилното момиче ще се влюби в теб.

4.   2-Ако си мие зъбите със сода ще си развали емайла, това е много вредно. Не го правете.

5.   Може би трябва да излизаш да говориш с другите. И това с милите жестове, много момичета не го оценяват ( не знам какви жестове си правил, но може и в това да е проблема). Отиди в мола купи си нови дрехи ( с други думи смени си стилът). Запиши се на нещо, което е групово.

6.   Не се променяй. Бъди такъв какъвто си. Аз съм момиче и би ми било интересно да се запозная с човек като теб. Знай че си уникален по свой собствен начин и просто изчакай подходящия човек. Външния ти вид няма значение стига да си добър и мил човек. Намери своето щастие.

7.   Здравей те, аз съм автора благодаря на всички за коментарите и най-много на 6

8.   Здравей! Аз също съм на 17, момиче и досега не съм си имала гадже. И аз не съм една от най-хубавите, но не смятам, че външният вид е приоритет. Отношението на едно момче е най-важното и с него се печели, с него се губи. Бъди такъв, какъвто си, следвай мечтите си, ако искаш започни да спортуваш, отиди на дерматолог, но запази своето добро отношение към момичетата. Учи, развивай се, следвай целите си и правилната ще те хареса точно заради сърцето ти. Относно приятелите... и аз нямам много, повечето ме предадоха, други решиха, че вече не ме познават, затова се научих да вярвам само на себе си и на това, че има все още момчета което теб-които уважават момичето и знаят какво е самотата. Защото самотата на мен ми е много позната. Пожелавам ти успех за напред и горе главата! Иска ми се да те познавам....