Споделена история от Тинейджърски

Преди години бях така да се каже леко момиче
Аз съм момиче на 19 години. Преди години бях така да се каже леко момиче. Носят се всякакви слухове по мой адрес. Може би несъм била в подходяща среда и съм правила мн грешки. Сега съм напълно нов човек, не правя нищо което неправят др момичета даже съм станала мн притеснителен човек, не излизам много и се старая да мисля повече за моите интереси и как трябва да се държа в обществото, за да бъда уважаван човек.

Проблема е че всички знаят каква съм била преди и никой не вярва, че наистина съм се променила и никога няма да направя нещо с което да се злепоставя в очите на хората. Един път тръгне ли слух за момиче е много страшно!

Много ми е болно че никой не ми вярва и вътрешно се съсипвам и плача постоянно, знам че е трябвало да мисля на време за действията си, но сега да умра ли или да се постарая всичко да ми е наред.....

Искам само всички да разберат, че съм способна да държа на хората и да ги ценя, но колкото и да съм добра не се получава, това ми остава до живот.... Искам също да кажа на момичетата, които ходят напред-назад да се замислят, как изглеждат отстрани и дали утре момчето, което си харесат дали ще ги иска за сериозна връзка или само за секс...? Моля ви пишете ми, какво ви е мнението за такива момичета като мен! Все пак съм се променила може би малко късно, но е завинаги...... Има момичета, които никога не го осазнават. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Лошо ми е мението за такива като теб, защото след това страдат и свестните момичета. Истината е, че си се чувствала много добре по това време, защото са ти обръщали внимание и си се имала за невероятната мъжемелачка. После обаче (пак добре) си осъзнала, че не всичко се върти около единия секс и това да забиеш поредната бройка.

Единственото което ме дразни е че е пълно с такива леки момичета и хората са предубедени, че и малкото които не са - са такива.

2.   Здравей
Мъж съм на 22 години. Има една приказка "вълка козината си мени, но нрава не " дано да си се променила. Все още си млада и нищо не е изгубено ... хубаво е че сама си се сетила че след време с тоя курвенски имидж мъжа който искаш няма да те иска за нещо сериозно. Осъзнатия проблем е половин проблем. Незнам от каде си .. НО ако си от София примерно едва ли всеки те знае ... ако си от малко градче/село сега си на такива години можеш да отидеш да следваш в някой по голям град .. да завържеш нови запознаства и да бъдеш нов човек. Няма безгрешни хора всеки прави някакви грешки през живота си ... така се калява, добива опит и т.н... И още нещо много е важно да не ти е много интересно мнението за хората ... винаги ще има такива които няма да си им цвете за мирисане ... Важното е ти да знаеш каква си и хората около теб за другите да не ти пука. Това е от мен, умната и ще видиш че всичко ше се оправи!

3.   Мила, нали знаеш по-добре късно отколкото никога!!!Ще ти кажа върви напред и нагоре, ти ще се срещаш с много хора,които няма да познават миналото ти и ще си такава в техните очи каквато си сега!Имаи търпение всичко ще се нареди.Апък и нали знаеш че хорските усти никога не спират да бълват...да не ти пука.Аз бях същата понеже съм доста чувствителна и който каквото кажеше по мой адрес и аз веднага плача гадно ми е...но разбрах че няма смисъл!Ти знаеш че си друга хората ще разберат че си не тази,която си била...може би сега няма да го разберат,но след време...Искренно ти желая успех!

4.   Личното ми мнение :)
ако се запозная с такова момиче, ако го харесам и ако видя че е приключило с простотиите, наистина - няма никакво значение какво е правила преди :) пък хората да си говорят каквото искат:)

5.   Като си само на 19 това "преди години" звучи ...страшничко... :)
По това, което пишеш...се предполага, че си от малък град и всики се знаят - единственото ти решение е да се преместиш в друг по-голям, където да започнеш наново.

6.   Не си споменала от къде си. Щом толкова те тормози това, което другите знаят за теб и твоето минало, си правя извода, че си от малък или най-много "среден" град. На мен ми се струва, че най-доброто решение, ако нещата действително са толкова зле, е да напуснеш града си и да идеш да живееш в някой друг, по възможност по-голям град. Така ще видиш, че изведнъж ще започнеш да дишаш свободно...
А що се отнася до моралната гледна точка, нямам намерение да те осъждам - било каквото било. Истински важното в момента е, че си постигнала нещо, което МНОГО МАЛКО хора успяват - изведнъж си спряла и си си задала въпроса - "Какво по дяволите правя?!?" Освен това си дала отговор на този въпрос, даже си направила съответните заключения, а пък отгоре на всичкото си и предприела конкретни действия. Хм, браво момиче!

7.   Здрасти да ти кажа нещо което знам и вече съм убеден и несамо от приказки ами вече съм на 26 и от година се занимавам с бизнес в сферата на рекламата и като набирах персонал осъзнах че: курва, кръчмар и търговец се раждат. т.е няма бивша курва.

8.   Хората се променят - факт. На скоро се опарих от момиче като теб. Беше се променила и аз се опитвах да и вярвам и да не обръщам внимание на това, което ми казваха за нея. Хората обаче бяха прави за съжаление. Осъзнавам и, че не са много момчетата, които ще се хванат сериозно с такова момиче, но все пак ги има. Когато намериш някой който обичаш направи всичко, което се изисква от теб да му бъдеш вярна и той да ти вярва, тогава всички ще спрат да имат такова мнение за теб. Трябва само да го намериш, това ще е трудното.

10.   Мило момиче, напълно те разбирам и съчувствам, че лепнатото веднъж "петно" трудно се изтрива, но пък е добре, че все пак си се осъзнала, ако наистина е така или само си взела решение да се промениш.
Моето мнение и съвет е, иди да живееш на друго място, там хората, не те познават. Заживей порядъчно, покажи се в друга светлина. И ако наистина си се променила и резултата няма да закъснее, ще бъдеш обичана, уважавана и желана и за сериозна връзка...

11.   Според мен не трябва да се притесняваш. Всички правят грешки когато са в пубертета. Не слушай какво говорят за теб и най перфектната да си все ще се намери някой който да говори лошо. А и всяко чудо за три дни. Скандалното ти поведение ще се забрави само време трябва да мине. Предполагам, че си от по-мальк град и това те притеснява. Ако имаш вьзможност иди да учиш или работиш на друго място. Даньк обществено мнение не плащаш нали? Изобщо не им се впрягай. Когато намериш човек който да те обича наистина няма да го интересува какво говорят месните клюкарки по твой адрес, а ако те попита му кажи че си била по-буйна в пубертета но вече си сериозна млада дама.

12.   Все си мисля, че всеки трябва да си изсърба попарата, която си е надробил, независимо на колко години е бил и в каква среда. Не се оплаквай от недоверието на хората и не очаквай лесно да промениш отношението им към теб. И ако опита ти да се промениш ти коства прекалено много усилия и вътрешна неудовлетвореност, и ако ти се струва,че нещата стават прекалено бавно или съвсем ти се изплъзват, просто си остани курва. Не винаги леко момиче е равно на лошо момиче. Има христоматийни примери в подкрепа на последното ми изречение, описани от класици, например , героинята от "Лоената топка " на Мопасан, Мадам Бел от "Отнесени от вихъра ", Мадам Бовари, Анна Каренина и още дузина леки жени или най-откровенни проститутки, възпяти и увековечени заради способността си да обичат. Та значи, пак стигаме до там, ако обичаш някого или нещо истински, безкористно, от цялата си душа, няма начин това някога да не бъде забелязано и оценено от някой. Просо бъди търпелива и последователна в действията си и нека нещата да излизат от душата и сърцето.

14.   Ами и аз бях същатата преди... всички момичета ме мразеха и говореха как с еди кои как с тоя как с оня но когато покажеш че нети пука и че си караш живота и имаш една вярна приятелка и всичко се връща само комплексарите си остават и слуховете но ако найстина си се променила и всички го видят това няма да ги интересува ти кфо си праила.

15.   "Вълка козината си мени, но нрава не."

17.   Еми ако си си лягала с много момчета е нормално да мислят така!

18.   Няма бивша проститутка...

19.   Лошо!
Номер 15,не винаги е така!
Има и друго- ''С желание всичко се постига''
Вярно,че няма как да изтриеш грешките,но поне можеш да не ги повтаряш след като си го осъзнал.Никой не е идеален.Наистина е вярно,че е много лошо да се носи такава слава за момиче,но все пак щом момичето съжалява,явно акъла в главата и е дошъл,макар и не много на време!

20.   ами аз лично съм момче на 18 години с малкия си житейски опит се гордея с това че съм успял да променя 3 момичета от курвенси живот до живот на нормални и прилични момичета дори без да правим сеь просто ги държах близо до мен ако някои се интересува нека ми пише на скайп : сасхи_92 (както четете така пишете )