Споделена история от Тинейджърски

Моля ви помогнете ми
Ще избягам от вкъщи и незнам къде ще отида... Просто ми дойде до гуша от Тея моите родители... Нищо не ми дават... Баща ми тъпата пиянка само пие и пуши, а майка ми само се прави на интересна... Преди баща ми беше в Италия, ама сега си седи вкъщи пие, пуши

Коментари

1.   Чакай малко, ти не си дал/а достатъчно иформация. Само ще ги притесниш, ако избягаш, а и доникъде няма да стигнеш. Ще отидеш при приятели и какво? Ще те пуснат за издирване по-нататък, ако продължиш така. Може и да ти запишат нещо в досието...

Ако нямаш при кого друг да живееш, помисли и сподели тук подробности, защото не си казал/а много. За социалните, предполагам, няма да стане дума. На колко си години и проблемът в баща ти ли е само? Той ще остава ли при вас?

2.   Навън кой и какво ще ти дава, мислил(а) ли си? Започни да четеш книги и да си оползотворяваш младите години. Навън освен пропаднал нещастник друго няма да станеш. Ако си момиче - проститутка. Тогава родителите ти няма да забраняват нищо, забраните ще са от сводника.

3.   Познати твой хора за тебе няма ли?

4.   Смисъл приятели братовчеди дядо леля баба и тнк.

5.   Ще избягаш, ще се поразходиш малко и ще се върнеш.

7.   Какво искаш да ти дадат, пари или шамари по врата. Толкова си оскъдна в приказките, мисля че, такъв недостатък имаш и в ума си.