Споделена история от Тинейджърски

Има ли шанс?
Здравейте. Като за начало ще помоля историята ми да бъде качена, защото е истинска и наистина ми трябва съвет. На 18 съм. Нормално момиче съм, харесвам момчета. Проблемът е, че от около година харесвам момиче, а още по-голямата пречка е, че момичето всъщност е жена- учителка. Тя е на 24-25-26 (не съм сигурна за възрастта ѝ, но е между 24 и 26). Млада е, красива е, умна е, забавна е. Като цяло е мечтата на всеки, независимо мъж или жена. С нея си говорим от време на време, но за някакви по-общи теми. Няколко пъти сме задълбавали в по-лични въпроси. Искам да се сближа с нея. Ако не като нещо по-сериозно, то поне искам този човек в живота си. Наистина е невероятен събеседник и приятел. Харесвам я. Изпитвам някакво влечение към нея, към външността и характера ѝ - и като човек, личност, и в интимен план. Та.. искам съвет. Има ли шанс да стане нещо повече между нас? Ако да- как да го постигна, как да допринеса за задълбочаване на отношенията ни? Ако не, то какво да направя, за да поне да се сближим в приятелски аспект? Предварително благодаря за съветите!

Коментари

1.   Тази млада учителка по какъв предмет/и ви преподава? Щом изпитваш влечение към нея и в интимен план, какви интимни отношения си представяш между вас. Готова ли си на всичко в интимно отношение. Първо трябва да разбереш дали тя е отворена за интимни отношения и дали в момента има интимна връзка с мъж. За себе си казваш, че си нормално момиче, че харесваш момчета, ами тогава как си представяш и интимни отношения с нея. И на двата ли стана искаш да тъчеш. Проучи я доста добре.

2.   Описваш ми няква Факе персона. Имай предвид, че ако се "сбЛижите", може да се разочароваш. Ма кво знам, аз... Ти си знаеш! Всичко го зна3м...
Лек ден.