Споделена история от Тинейджърски

Все още съм девствена, може ли да съм бременна?
Значи аз все още сам детствена но с моито гадже го правихме парвоначално беше без презерватив но после сас. Но пак си оставам детствена не ми скаса ципата.

Проблемат ми е че преди 2-3 дена почнаь мн често да ходя до тоалетна. И слъчаино попаднах на една статия за бременни и там пише че симптомите са честото уриниране.

Аз ходя до тоалетна но не мн често не и мн рядко та се опасявам дали мога да сам бременна. Моля ви кайете ми след като ципата не е скасана и все още сам детствена мога ли да сам бременна?
Моля ви помогнете ми!

Коментари

51-56 от 56

56.   До 54, ако ти е било неприятно в което съм сигурна че е така... нормално да ти е гадно, едва ли е приятно да ти свършат върху лицето...

57.   Ако си гимнастичка или тренираш някакъв подобен вид спорт е нормално да си мислиш, че си девствена. Виж дори аз знам, че това няма как да стане. Аз например тренирам художествена гимнастика и някой ден, ако ми се наложи да отида на гинеколог няма да се учудя, ако ми кажат, че нямам ципа, защото ще е нормално и така де. :)

Йоана

58.   неможе да си бременна ако си девствена защото цирата не е отворена и няма кък да пусне сперма вътре в теб за да забременееш чат ли си

59.   Леле кви глупости чета!!! Хах! Правихме секс девствената ми ципа не е скъсана и съм бременна! Но това е нищо четох на една публикация в коментарите: девствената ципа може да е мн здрава и да се скъса чак при раждането!!! Мила може да си бременна!!!

60.   И аз да се включа измежду тъпите въпроси, но от няколко дена все за това мисля. Имам приятел от доста време и преди няколко дена реших и по точно решихме да пробваме да го направим. И така нали всичко започна, но когато се стигна до проникването той почти не си го беше вкарал и мен ме заболя адски много той спря след това реши пак да пробва, но като опита пак мен пак ме заболя и той спря. Но в този момент свърши и аз не успях да разбера дали всичко е извън в мен или е попаднало и в мен дори и само една капка. И така от тогава насам мисля само за това и се притеснявам.

61.   Със сигурност вече не си детствена, но дали си девствена не знам.

51-56 от 56