Споделена история от Тинейджърски

Как да впечатля момиче
Значи аз много харесвам едно момиче, тя е с една година по-голяма от мен на 19г е. Искам да ми дадете съвети как да я впечетля, аз никога ня съм имал гадже и нямам опит в тзи неща.

Коментари

101-150 от 184

127.   хора значи аз харесвам едно момиче но то не ми обръща внимание а казва че ме
харесва разхожда с друг кажете ми как да я спечеля моля ви пишете

129.   Просто и го кажи!!!

130.   Приятели моля ви помогнете харесвам много едно момиче но тя е с една година по голяма и ме е срам да я поканя някъде и нз дали тя се интересува от по малки аз сам на 14 а тя на 15 кво да права

131.   здравеите харесвам едно момиче тя е 6 клас а аз 5 много я харесвам веднъж и предложих да тръгнем но тя каза 4е не отказва но и не приема какво да правя искам да тръгнем, но винаги когато тръгна да я заговарям се сдухвам как да говоря с без да се сдухам и дали да я покана на среща и къде да я покана на кино ли в парка или някъде другаде

132.   Братленце не се тревожи още си малак но щом я харесваш и кажи нещо накарай я да се чувства единствена на света за теб и така след като мислиш че си я спечелил покани я да ходите на кафе и И предложи ако не ти приеме както казваш не и досаждаи но не се отказвай да мине седмица и почни пак да я охазваш и нататака си сам братленце и аз бях 5 сега сам 7 хахаха : ]

133.   Пичове, аз съм на 13 март правя 14 и съм имал 49 приятелки (не че се хваля) просто мен ме е ударил пубертетът по раничко и съм 1, 80 и съм много красив (пак казвам че несе хваля просто споделям) както и да е искам да кажа на всички тези които са нямали приятелки хора бъдете себеси поинтересувайте се малко какво обичат и прочетох по нагоре за един случай че момичето е от компанията на момчето разбери песен която на нея много и харесва и докато сте навън с приятели и с нейно присъствие сподели мнението си за песента без да имаш намеци или нещо и следователно тя ще изрази че и на нея и харесва и ще можете да завържете един разговор поне и да знае че имате общ вкус ( макар и да не харесвате този вид музика) друг случай ако даже неви забелязва момичето аз в момента съм пред тази дилема че харесвам момиче което си има приятел и аз съм просто човека който я утешава когато се скарат така.. ако неви забелязва момичето и изобщо тя да незнае че вие съществувате пробвайте с това на някое място кадето има много хора напримерно ако сте от едно даскало и има събиране на учениците или било то на 15 септември пратете някой приятел който се има малко или много с нея да поприказват уж така и отидете и му кажете че сте го търсили да и направите впечетление а относно до автора пич една година неса никакъв проблем мен най-голямата ми приятелка беше на 20 а аз съм на 13 но поради външният ми вид изглеждам на 19 искам да кажа на автора да се поинтересува какво харесва и успех и да пише какво е станало за напред.. и извинете за грешките

134.   към последните 2 коментара в училище една неина прятелка ми каза, че в тази седмица има вероятност да тръгнем искам да благодаря на тези които ми ми писаха как да се справя с това момиче

благодаря ви!!!

135.   Най важното: бъди себе си и не се бий в гърдите че си голям мъжкар

136.   Започни от най-малките жестове. Комплименти, усмивки, намигвания. Не се дръж като идиот за да се направиш на важен. Бъди мил и нежен с нея, защитавай я... После започни от по-големите стъпки купи й нещо дори и да е дребен подарък тя ще го оцени, целувай я по бузата и т. н. Успех!!

137.   Хора на 16 години сам и искам да ви кажа че момичетата не хапят. Отпуснете се, и деистваите.

138.   Хора много харесвам едно момиче тя е от моя клас, но винаги ме е срам да и кажа какво чуствам, моля ви кажете ми какво да правя?

139.   първо кои клас си

141.   аз също искам да кажа нещо, аз сам на 15 години и досега никога не сам имал гадже, не разбирам. ГРОЗЕН ли сам, затова ли нямам гадже, може ли да ми кажете как да си нaмера гадже плс..

142.   Аз имам една приятелка, ама се срамувам да я поканя на среща , но вече научих, че когато я каниш някаде не трябва да се срамуваш , когато се срамуваш някой ще те изпреари.

144.   Ей хора, аз харесвам едно момиче от класа. Тя се казва Виолета и незнам как да я впечатля и искам да я заговоря но ме е срам. Тя е от моя клас и сам на 12 а тя е на 11. Моля помогнет!!!

HELP!!!???...

145.   Хора, и аз имам 1 проблем. Значи аз съм на 10 години и тя е на 10 (момче съм), много я харесвам, много, но аз не знам дали тя ме харесва. Има едно друго момче където също я харесва и техните отношения са по-близки, много я ревнувам. Срамежлив съм, и ме е срам да и кажа, че много я харесвам и че я ревнувам много (тя знае че я харесвам но не знае че я харесвам много ) Посъветвайте ме, моля :-(

147.   значи тези дни доидя луна парк и има и се чудя ако и предложа дали ще каже да не сам секси 2012 ама имам самочувствие и дано да каже да

149.   Ако може някой да ми помогне. Харесвам едно момиче на моите години (12 год. ), но не знам да ли тя ме харесва. По характер е мила ако не я дразниш, но дойде ли съученичката ни момичето, което харесвам става като роб и се скрива зад сянката на другата. Моля ви помогнете ми. :-(:-(:-(:-(:-(

150.   Вижте! В момента аз си имам гадже за което много се радвам. Ако не сте от срамежлижите просто излизаите по често с нея и когато според вас е времето и кажете какво изпитвате към нея. Но ако сте от срамежливите просто трябва да го преодолеете и да бъдете себе си! Аз не ъм от срамежливите и и казах за моите чувства към нея. За да я впечатлите вметваите по някоя шега, но гледаите да не я убидите защото всеки човек приема шегите по различен начин. Ако моите савети са помогнали на някого ще бъда много радостен! Желая ви късмет!

151.   Към номер 53:
и аз съм на 11 и съм момиче, познавам момичетата и начинът е да не се държиш като идиот с нея, т. е. - да си романтичен-
да и подариш цветя
да я поканиш да излезете
да и правиш много комплименти
а на свети валентин да и подариш хубав подарък, който да изразява чувствата ти!

И като казах да и правиш комплименти, не започвай с "много си секси, скъпа" и тем подобни идиотщини! Започни с нещо по-романтично и както някой беше писал по-горе:
престори се, че говориш с някои то приятелите ти, върви на зад и се блъсни в нея, после се уснихни чаровно и я заговори, но трябва да знаеш че нямаш много време и имаш само един шанс! АРЕ УСПЕХ!

За всички други момчета, които писаха че харесват момичета и не знаят какво да правят:
не се страхувайте и предложете на момичетата, защото ако чакате прекалено дълго, момичетата ще изгубят интерес и никога няма да ги спечелите!

За всички, които писаха, че ги е страх да предложат на момичетата, защото те харесвали или ходели с техни приятели:
обмислете добре ходовете си и действайте докато е време или може никога да нямате този шанс!

152.   Аз съм 5 клас на 12 години, и харесвам много 1 момиче на 13 години 7 клас,
какво да правя за да я спечеля аз съм по-малък от нея как да и взема вниманието какво трябва да направя?
моля ви пишете много ще съм ви благодарен!!!

153.   Номер 152:
Аз съм колкото теб, но имам опит с това.
Не искам да ти свалям самочувствието, но няма да стане!
Не се отчайвай има много момичета и просто трябва да си намериш друга! Това е от мен! Успех!

156.   Аз имам подобен проблем само че момичето е на моята възраст и знае че я харесвам, но не знам дали тя изпитва същото към мен. Как да постъпя?

157.   Аз съм 5 клас на 12 години, и харесвам много 1 момиче на 13 години 7 клас,
какво да правя за да я спечеля аз съм по-малък от нея как да и взема вниманието какво трябва да направя?
моля ви пишете много ще съм ви благодарен!!!

158.   Просто бъди себеси

159.   Хора помогнете харесвам си едно момиче от моя клас с нея се знаем още от децката и ме е срам да и кажа че я харесвам к'во да правя, за да не се изложа?

160.   Здр. Аз съм моми4е на 11(5 клас) искам да ви кажа 4е харесвам много едно мом4е той е 8 и е с 3 години по голям а незнам дали ме харесва -преди ме харесваше но аз него не какво да правя !!!!! помогнете ми

162.   аз харесвам едно момиче. Казва се Ани и е от моя клас много е секси но и аз незнам как да я целуна

163.   Аз съмсамо на 13, но знам какво искат момичетата.

1-во:Някой мил, разбиращ от какво имат нужда момичетата тип.

2-ро:Някой обичащ ги и носещ им супа когато имат настинка.

164.   Имам един проблем. Харесвам едно момиче което е с 2 години по голяма от мене, а аз съм на 14. Не се притеснявам много от това че годините имат такава разлика, защото тя е малко по ниска от мен. Тя не е от богатите хора, както и аз. сега да не си помислите обаче, че сме бедни. Отскоро я срещнах сигурно от месец и незнам как да направя за да я попитам, а и съм срамежлив. Държа се така както се чувствам тоест такъв какъвто съм си. моля ви помогнете ми

165.   към 164 забравих да допълня ,че сега е на село и като се върне незнам как да и направя така да и е хубаво

166.   От автора!!! Благодаря ви много!
Получи се връзката но беше много бавно!
Благодаря отново!!!

167.   Здpaвeйтe нa вcич?и иc?aм дa ви пoмoля зa пoмoщ. Aз cъм мoмчe нa 17 гoдини и oт o?oлo 9 мeceцa мнoгo oбичaм eднo мoмичe нo пpoблeмът e чe нe знaя ?a? дa ce зaпoзнaя c нeя(пpимepи)зa нeя знaя ?ъдe yчи и e ?oл?oтo мeн. Bиждaм я caмo пpeз лятнaтa вa?aнция и пoчти винaги e c пpиятeл?и и нe иc?aм дa ce зaпoзнaя c нeя ?oгaтo e c тяx. MHOГO Я OБИЧAM. Блaгoдapя ви пpeдвapитeлнo. A?o имa въпpocи пишeте ще ви отговоря. И пропуснах да кажа че си има приятел и това много ме притеснява и ТЯ е с 1 година по-голяма от мен.

168.   Аз съм на 13 години и харесвам едно момиче което е на 10. Когато я погледна тя винаги ме гледа, смее се на шегите ми и когато ме види ми се усмихва.
Кажете ми какво да направя, плс.

169.   Набий си чекия. Къде си тръгнал по гаджета на 13? Пък и тя все още е дете (както и ти).

Venjus

170.   Хора аз съм на 12. Вчера с един приятел се прибирахме заедно и по пътя видяхме едно момиче, което е от класа на въпросния ми приятел. С нея не се бяхме виждали от година-две. Още тогава я харесвах, сега вече... Та въпроса е, че тя е наистина красива и някак имам чувството, че тя ми е над възможностите.
Въпросът ми е как да постъпя. Блгодаря предварително

175.   Най-лесния начин да вкараш най-красивата жена в леглото си е като се научиш да използваш думата "не". Просто демонстрираи на момичето, че не се интересуваш от нея, че не ти дреме за нея, а на шантавите и прищявки просто казваи "не". Това ще побърка всяка кукла и скоро ще се моли да легне в леглото ти.

179.   Здравейте, аз съм момиче. Много момичета харесват момчета, които са сладки, които не се потят като свине след час по физическо, не псуват... Тези, които са забавни, но и леко загадъчни. Да не са надувки или клюкари. Може би аз бих се впечатлила най-много ако момчето дойде и ми каже в очите. А пък нали сте кавалери, не трябва да чакате момичето да ви предложи.

180.   Хора аз съм влюбен в една от моя клас. преди съм имал 2 връски и потръгнаха добре. признах и чуствата си. много искам да станем гаджета. тя ми каза следното спри да ме гледаш. праштам иимеили с искаш ли да станем гаджета. и от когато и казах че я харесвам тя не ми говори какво да правя кажете ми.

184.   смачкай зелките на тези които закачат момичето което харесваш и тя да разбере че си я защитил

185.   уткъсни зелките на момчетата които закачат момичето което харесваш, не че така ще я впечатлиш но поне така ще я защитиш но трябва да си силен, висок и да имаш маса, иначе ти ако не можеш да защитиш приятелката си или и направят неща тя ще те зареже, така че в добро и зло ти винаги трябва да я пазиш

187.   Здравейте,
Искам да кажа, че съм на 15 години(момче) и харесвам едно красиво, винаги усмихнато момиче. На една и съща възраст сме.. Във фейсбук си пишем само ако се сабираме например: за дискотека, басейн и тем поодбни ДАЖЕ НИКОГА НЕ МИ Е ОТКАЗВАЛА ЗА ДИСКОТЕКА. АКО ХОДИ ВИНАГИ ИДВА С НАЩА КОМПАНИЯ. Ние сме 3-4 момчета и тя идва с толкова момичета винаги. Не иска да идва сама никога и напълно я разбирам защо. Никога не съм и писъл да излезнем навън заедно. ОБАЧЕ има един проблем, който ме притеснява.. И това е, че аз съм турчин, а тя е българка. Не учим в едно училише, но идва при баба и а баба и живее точно до моето училише. 181см съм висок и 87 кг. Моля ви помогнете ми как мога да я хвана тази мацка... Нямал съм гадже до сега.

188.   приятел май тя не те харесва имате само като приятел. не се надявай да те за обича. ирина

190.   Здрасти приятели искам да попитам от 4-5 седмици се познавам с едно момиче. Пишем си по фейса. Скоро време тя ше идва в тоя град дето живея. Въпроса ми е как да и призная че я харесвам, защото много се срамувам. Благодаря ви.

191.   здравей приятел според мен ще е уплашиш със признанието си че я харесваш действай по бавно според мен няма да отговори на твойте чувства. не се надявай да те хареса тя както си мислиш ти. ирина

193.   Така, здравейте, при мен проблема е малко по-сложен. Харесвам едно момиче (дори чувствата се засилват) знам че ме харесва (от сигурен източник), но и тя знае какво изпитвам към нея. Ето какво ми каза наскоро : "аз много те харесвам, даже мисля че започвам да се влюбвам в теб... просто не знам... мисля че нищо няма да се получи, затова не знам да си останем приятели.... "
Как да постъпя, не искам да се откажа?

196.   хора на 13 съм харесвам момиче, което е само с 2 месеца по-голяма от мен. огщуваме си нормално даже се усмихва докато ми говори. на 'косъм' съм от това да станем гаджета, но просто ме е срам да й кажа, че я харесвам много. изобщо голяма драма :Д

плс помогнете и благодаря предварително!

198.   Извинете аз харесвам едно момиче ние учим в едно училище и сме на една възраст(12), но ме е срам да и го кажа защото се притеснявам че всички ще ми се присмеят. Те ще се присмеят защото тя е популярна в училище а аз не съм. Много я харесвам но не знам как да и го кажа пък и тя е все с нейните приятелки. Да се знае тя не е от онея надути кифли но все пак ме е срам. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

200.   здравейте хора, при мен проблема е малко по-сложен. с едно момиче си пишем по facebook, почти всеки ден, но вчера когато се срешнахме беше много срамежлива и нищо не каза цяла вечер, някои ако може да даде някои савет как да подходя другия пат когато се срешнем.

благодаря предварително!

201.   аз съм момиче и най добре ще ти дам съвет много е просто щом е срамежлива значи те харесва.

101-150 от 184