Споделена история от Тинейджърски

До всички момичета и момчета
На 17 съм, той на 20. Всичко започна миналото лято, много спонтано. Не се познавахме преди с И. Знаех го от мои приятели. Просто не знам какво ми стана и реших да му пиша. Още в първите изречения той изказа впечатленията си за мен как не съм била добавила целия град бла бла... И постепенно почнахме да ставаме близки. Пращахме си сърца, целувки. Излизахме. Бяхме приятели с привилегии. Бяхме така около месец и половина, докато не се сетих за бившият ми Г. Казах на И, че искам да си останем само приятели. Естествено знаех колко много ме харесва, но му разбих сърцето. Така около месец и няколко дена. След рождения му ден пак започнахме да си пишем с И, и му показах че съжалявам за това което съм му причинила. След месец и половина просто спря да ми пише. Попитах го какво става и той каза че не иска да общува с мен и не иска сериозни отношения (като от началото ми повтаряше че иска сериозна приятелка). Бяхме до там. И вече 10ти месец не ми излиза от главата. Не спирам да се обвинявам. Мисля си, че ми е отмъстил по този начин. Абсолютно всички ми казват, че вече нямам шанс със него. Постоянно си задавам въпроса как съм могла да изпусна такова момче, което много ама много трудно се намира в 21ви век.
Просто исках да "разкажа" моята история и да накарам някои хора да се замислят какво имат, и да го ценят. Защото идва ден, в който само ни остават спомени от този човек.

Коментари

2.   Ами нека ти е обица на ухото, и със следващия подобен човек - умната!
Това хората не са парцали да си играеш с тях на иди ми-дойди ми, днес с единия утре с другия, ползваш, захвърляш, после пак се присещаш...

3.   Да ти е за урок. И аз имах едно такова момиче, което 2 години какво ли не правих да сме заедно, но накрая вече ми писна и казах край и след няколко месеца, тя ми писа че иска да сме заедно, аз само и казах, да беше се сетила на време. Оценявайте хората, докато е време.

4.   Авторката: номер 2, прав си... просто исках да споделя това, за да покажа на другите, как хората които искаме се изплъзват измеждуръцете ни, когато не ги ценим навреме