Споделена история от Тинейджърски

Нищо не е както преди...
Здраврйте.. :))
Нека споделя и моята история.. Преди година се влюбих в едно момче.. меко казано е ''влюбих''.. Това беше нещо доста по-силно, караше ме да летя в облаците като го видя, мн го обичах.. В продължение на една година не го виждах, защото живее в друга държава.. През това време докато го нямаше не ми излизаше от главата... , страдах че той не проявява интерес към мен.. Но аз през тази една година е промених доста, той се влюби в мен... В момента сме заедно, мн ме обича... Но аз нямам тази тръпка като преди, нямам същите чувства.... Но как може такава любов като мойта да изчезне... Докато го нямаше мислех повече за него.. Усещам че ако го оставя ще съжалявам цял живот.... Може би това е временно.. Никой не ми вярва че не го обичам както преди... Всички ми казват че съм го променила, че постояно им говорил за мен... Той е на 18 и аз съм му първото гадже ;дд.. Аз също съм на 18... Доста е хлътнал по мен.. , той е страхотен.. Всичките му прятели се чудят как така той се е влюбил в момиче... Това ми беше мечтата.. , дори не съм си и мечтала да ме обича толкова много.. , но нищо не е както преди... Няма ги тези пеперуди в стомаха ми ;[[.. Дано всичко да в временно.. :)
Моля дайте коментарите си.. :).. Извиняавам се ако има правописни грешки.. :)

Коментари

1.   "Той е на 18 и аз съм му първото гадже ;дд.. ". "Всичките му прятели се чудят как така той се е влюбил в момиче... "
Ти не да се радваш, че си по-специална от останалите момичета, щом си е позволил да се влюби в теб, а му се присмиваш, че си му била първото гадже...

2.   Понякога обичаме представата за обичта или за човека, а не самия него. И през тази една година, когато си била далеч от него, си го разбрала дори подсъзнателно. Баба ми казваше - очи, които не се виждат, се забравят.

3.   Доколкото разбрах, ти не си обичала него, а представата за него! Имала съм подоби случай нормално е :)) Ако изобщо не го харесваш го зарежи и т'ва е, но по-внимателно!