Споделена история от Тинейджърски

Крие нещо от мен
Здравейте,
Става въпрос за мен и приятеля ми. Аз съм на 18, а той на 19. Живея с родителите си /докато завърша/, а той живее сам.

Снощи си бях сама в нас, тъй като наще са на почивка. В 2 през нощта се позвъни, точно бях гледала страшен филм, та можете да си представите в какво състояние бях. Погледнах през шпионката и го видях него.. Отворих му и цялата лявата страна от лицето му беше в кръв. Изкарах си акъла. Седнахме, дадох му някакви хапчета /обезболяващи/, сложих му лед. Сигурно 15 минути не сме говорили, понеже виждах, че не иска да говори за това. Накрая не издържах и издрънках едно бързо: "Искаш ли да поговорим? Какво стана? Кажи ми всичко. ". С това главоболие, май само му предизвиках ново и още по-силно. Каза ми, че нищо не е станало. Разбира се, че не повярвах, да не съм идиот. Но видях, че му е зле и не исках да го разпитвам повече. Качихме се горе, в стаята ми и за пръв път спахме в едно легло /подчертавам- САМО спахме, все още съм девствена и НЕ, не съм някоя смотанячка, имам си принципи, а и все попадах на разни Кретени.

Той не е девствен, знам, че ще е той, но сме заедно от месец и ми се иска да изчакам още мъничко, абе.. отделна история/. Цяла нощ го зяпах като психар и се чудех, какво може да е станало.. Отделно, че си умирах от страх да не ме нападне някоя кукла /гледах "Гробна тишина", ужасен филм/. И така изкарах цяла нощ, зяпам си го, ама нищо. Преди няколко часа си тръгна, а аз пак- "Ще ми кажеш ли? ". Последва едно "Не. ". Поне тоя път беше с усмивка.

Обикалям като луда вкъщи. Не знам- някаква идея? И защо, по дяволите, не иска да ми каже?

Коментари

1.   Какво има да е станало? Сбил се е някъде или е паднал от колелото. Както виждаш жив е, здрав е. Като му дойде времето,ще ти каже какво е станало точно,до тогава си мълчи и това е.
Лола

2.   Щото са го набили вероятно. Или е участвал в побой, но не одобрява по принцип подобни неща. Не пишеш пие ли и беше ли пил? За по-сериозни неща като трева и дрога се надявам, че няма защо да питам.
Остави го - сам ще ти каже, ако прецени. мъжете не обичат да показват слабост. Но щом е дошъл при теб, значи е имал нужда от теб, което не значи, че ще го признае поне на първо време. Така, че спокойно - явно е свестен, не се е опитал да се възползва т.да се каже от ситуацията. А щом си готова за повече интимност тогава ще го направиш естествено.

3.   Понякога пие, но никога не се напива /всичко с граници/. Не мисля, че беше пил тогава. Благодаря!
Авторка