Споделена история от Тинейджърски

Не мога да си го избия от главата
Аз съм на 18 и имам много гаден живот. Харесвам си едно момче вече от 4 години и се измъчвам от мисълта, трябва да го забравя.... той не е за мен. Бях разбрала от един негов приятел, че и той ме харесва. Започнахме да си пишем. След известно време започнахме да се виждаме, държеше се с мен добре, чувствах се ок в неговата компания.

После започнахме да се виждаме само за единият секс... Бях решила да му кажа за чувствата ми, казах му "че си го обичам.. и искам да съм с него" Той ме погледна и каза " да и аз искам да правим секс"

От тогава се заклех да нямам нищо общо с него и да го забравя.... но НЕ МОГА да си го избия от главата. Не мога да се доверя и на други момчета.
По принцип ми е трудно и да общувам с хората. Много приятелки ме предадоха. И ме е страх да се доверявам на хората. Защото разбрах, че хората са ФъЛшиВи и любов НЯМА...

Коментари

2.   Не всички хора са фАлшиви, просто момчетата на твоята възраст и в твоята среда искат предимно да се забавляват, да правят секс, а не да се обвързват и ангажират с любовни истории. Разбира се, има и изключения. След като знаеш какво искаш и търсиш, имай търпение и не губи вяра в хората, някой ден ще срещнеш човек, с който чувствата ви ще са взаимни. С годините ще се научиш на кои хора да се доверяваш и на кои-не, и няма да се чувстваш предадена. Не забравяй, че човек сам си избира приятелите.

3.   Ти момиче не си все оште уравновесено, не знаеш какво искаш от живота.

4.   До #3, и това го казва човек, който не знае че буквата "Щ" съществува....
До автора: Ще го забравиш просто си намери хоби и интересна компания, покрай това начинание и всичко ще е ОК.

5.   Сългасен съм с номер 3 напълно.

(към номер 4.. >_> ) Очевидно е свикнал да пише на латиница

Обаче годините разлика нямат. 99% от хората са тъпи и незнаят нищо. Твърде примитивни са в ума повечето, отблъскват ме направо.

-Death_Blade ^

6.   Аз също харесвам едно момче от 2 години и излизам с него, но при мен е различно! Вместо да иска някви подобни работи /не че аз искам/ той се държи като кретен, пълно хлапе. Вместо да ми даде само 1 прегръдка той идва и ме налага! Така че знам долу горе какво е. Не е лесно да избиеш от главата си някого за когото си мислил толкова дълго време, но времето лекува, макар и бавно:X:X

7.   Знам как се чувстваш и напълно те разбирам какво искаш да кажеш, за съжаление и аз бях в това положение на несподелената любов от която страшно много боли.... Аз съм момче на 21 и харесвах едно момиче в продължение на 4-5 год и не можех да си я избия от главата сигурно и сега подсъзнателно я харесвам макар че си повтарям всеки път когато се сетя за нея че не е така... Хората са казали че времето лекува всичко, а любовта като всяка друга болест се лекува в леглото, мисля че донякаде са прави, защото като се занимаваш с други момичета/момчета в твоя случай ще го преживееш, не казвам че ще го забравиш, но ще спре да ти пука за дадения човек.... поне на мен отчасти спря :) Аз също търся онази изпепеляващата Любов, която ще те разтърси из основи и отказвам да повярвам че няма, просто сме попаднали на неподходящите хора, за да я разпознаем когато я намерим.... :)

8.   Death_Blade, и тук ще ти направя забележка.
Първо, номер 3 очевидно НЕ е свикнал да пише на латиница, защото на латиница оshte се пише така или така- o6te, като и в двата случая клавишите са съвсем различни, на различно място, няма как да сгреши неволно.
Второ, "99% от хората са тъпи и незнаят нищо"- само по себе си изречението ти е смешно, обаче правописната грешка в него го прави направо убийствено смешно.

9.   Ама разбира се... то не е важно какво пише, а колко правописни грешки има.. продължавай в същият дух, интересно ми е до къде ще стигнеш.

И за това към номер 3. Няма значение къде са клавишите.. всеки прави невъзможни грешки от време на време, не виждам какъв е смисълът на това...

-Death_Blade ^

(Можеш да видиш и другата темата, където си си губила времето ;) )

10.   Death_Blade, и тук ще ти отговоря и приключваме :)
Номер 3 съм му засичала и други мнения, навсякъде пише "оште", така че този спор няма смисъл да го продължаваме. Не знае как се пише и това е. Случва се. Хубаво ще е да се научи, обаче.
Ето пак по същия начин се изказваш: "продължавай в същият дух, интересно ми е до къде ще стигнеш. " Какво е това сега? Едно изречение изпразнено от съдържание. До къде трябва да стигна? Аз съм стигнала, за където съм се била запътила.
Не правописната грешка беше важна в изречението ти, а самото то. Грешката само го направи да изглежда смешно, иначе си беше просто глупаво.

11.   Не се закачайте с Death_Blade! Все пак той е от този 1% от хората дето знаят всичко. Той е тооолкова отблъскващо примитивен :))))))))))))))
До авторката: не се занимавай с него ако не искаш да си само секс мишена. Ако не можеш - продължавай, но си имай едно на ум.
Сис

12.   11 - Почти си права ;) Само дето не съм човек.. но това са детайли :Д

"продължавай в същият дух, интересно ми е до къде ще стигнеш. " Какво е това сега? Едно изречение изпразнено от съдържание.

- Имах предвид, продължавай в същия дух да осбъждаш безсмислените грешки на другите вместо да се фокусираш на важните теми.

Поне съм доволен че се опитвате да ми се противопоставяте на думите, все пак ги четете :)

-Death_Blade ^