Споделена история от Тинейджърски

Самотна блондинка
Здравейте, искам да споделя какво ме мъчи, не очаквам помощ, а просто искам да си споделя просто така да ми олекне. Историята ми е такава, от 15 годишна не ми върви с мъжете, но не е заради външния ми вид, напротив постоянно получавам комплименти, имам обожатели, не съм и тъпа, студентка съм по Журналистика, но явно имам някакъв проблем, след като привличам само откачалки, с които не мога да започна връзка.
И в секса нямам много опит, имала съм един мъж в живота си, направо съм си полудевствена така да се каже.

Наскоро излизах с един, асистент в университета, в който уча, мислех го за интелигентен, че ще мога да си говоря с него, тоя се оказа някаква откачалка, мразел децата, дори племенницата си, не се учудих -свикнала съм ;)
Не лягам с никой от близо година, не искам да ме използват за да ме ебът, искам да имам сериозна връзка, или поне човека, с който съм да ми харесва и да споделяме чувства.

Много взе да ми тежи вече самотата, единствения, който харесвам е колегата ми, но той има приятелка, която също ми е колежка, а и за това не смея да направя нищо, за да не се озова в по неприятна ситуация.
С удоволствия ще чуя мненията ви, моля ви тези които ще ме опрекнат, че навярно съм луда като, тези кото привличам, ще ги помоля да си спестят коментарите и без това не ми е лесно, мерси предварително :)!

Коментари

1.   Много е тъпо това, че мъжете вече предпочитат лесните момичета, с тоновете грим и разглезеното им малоумно държание, а не истинските красавици, умни момичета, натуралните, естествените и интелигентните... Не се отчайвай, ще намериш принца и аз съм като теб... Просто мъжете не оценяват реалните момичета, какво изпускат, накрая ще съжаляват, не се безпокой... Рядко се намират свестни момчета, но ти не губи надежда.. Вярвам, че който заслужава, ще намери :)

2.   Странно ми е как си студентка по Журналистика, а не знаеш как се пише - "ебАт", "Упрекнат", "по - неприятна"( има тире)... и още някоя друга грешка има

3.   "Много е тъпо това, че мъжете вече предпочитат лесните момичета, с тоновете грим и разглезеното им малоумно държание,"
--- Това не е верно, има си мъже с най-различни вкусове!

"а не истинските красавици, умни момичета, натуралните, естествените и интелигентните.."
--- Какви са тия високопарни определения - красавици, умни, интелигентни ... такива квалификации обикновено дават хората дето не знаят за какво става въпрос.

"Не се отчайвай, ще намериш принца и аз съм като теб... "
-- Хахах, така ли? Ясно. Слушай сега - принцове нема, както и принцеси. Явно не си много в час.

А за авторката, нещо ми е подозрителна, жените обикновено не използват така директно думата "ебане" :))) Ако пък е реална - ми май сама си отговорила :)))

4.   Едно е да искаш, друго е да става. Вземи се в ръце и виж, къде грешиш, другите не са ти виновни. И без това е безсмислено да гледаш чуждите грешки, само себе си можеш да промениш

5.   Всичко е в главата ти. Просто така си си наумила, че нямаш късмет в любовта, най-вероятно без да го осъзнаваш. Обикновено проблемът с всички нас е, че живеем с купища погрешни убеждения, които са толкова дълбоко вкоренени в подсъзнанието ни, че не ги осъзнаваме, а те ни пречат ужасно. Просто си създай добро самочувствие и започни да мислиш позитивно. Знам, че не е лесно да се направи, но ако искаш да си щастлива и да имаш успех, просто трябва да се научиш да живееш с убеждението, че ще бъде така.

6.   Ами незнам къде греша, затова пиша тук за съвет

7.   Най-сетне адекватен коменатар, благодаря ти номер 5 :)

8.   Я авторката да се опише как изглежда/облича обикновено :)

9.   Спортно елегантно се обличам, с руса къдрава коса и зелени очи съм, висока 170, нормално телосложение, защо питаш номер 8:)

10.   Щото може с външния си вид да отблъскваш нормалните мъже :)), де да знам. Ама ти не се описа подробно. Следващ въпрос - не си ли пробвала в сайт за запознанства? (например елмаза)

11.   Може би е начина ти на поведение и изразяване. Аз като жена никога не бих си позволила извън леглото да ползвам такава дума като е??? т. На моменти имам чувството, че пише някоя каруцарка, а не интелигентно и нежно момиче.
Лола

12.   Няма как да ги отблъсквам, понеже съм хубава :), предпочитам живата комуникация, не желая да контактувам по интернет, още по малко в сайт за запознанства, където има всякакви идиоти

13.   "Няма как да ги отблъсквам, понеже съм хубава :) "
-- Има, има.

"предпочитам живата комуникация, не желая да контактувам по интернет, още по малко в сайт за запознанства, където има всякакви идиоти "
-- Ти тука контактуваш по интернет да те светна :) Откъде знаеш какви ги има в сайтовете за запознанства като не си опитвала? Те "идиотите" само там ли живеят - в сайтовете? :)))

"не съм и тъпа"
-- Сигурна ли си? :)))

16.   Номер 11 дори професорите псуват и използват думата ебане!