Споделена история от Тинейджърски

Има ли нещо лошо да го направя на 13?
Аз съм момиче на 13 и си имам приятел на 22 (сега съм сигорна че всички ще кажат леле много си малка за такъв мъж той искоа от теб само да те наебе но моляви некоментирайте годините ни).

От скоро искам да му се отдам но ме е страх от това че съм прекалено малка и че после ще съжелявам но пък в същотото време му имам голямо доверие кажете има ли нещо лошо да го направя на 13.

Коментари

51-100 от 106

53.   Мила,а сигурна ли си че това ще е последната ти любов?Я се замисли!И разбери не може да не се гледат годините-той вече улегнал мъж,ти още дете,дето до вчера е играло с куклите си!Играта с по големи мъже и стигането до секс не е игра!Дане рониш сълзи после и да съжаляваш,че тогава връщане няма!

54.   Вие с всичките тези коментари за какво и за кого се хабите и защо се очудвате?! ИМА ЛИ СМИСЪЛ? -НЕ! Нищо няма да промените нито като я упреквате,нито кат казвате колко е зле и всички останали като нея...Вече е късно-тя сама ще си осъзнае грешката след време,така че не се хабете в празни приказки,а я оставете да си живее в нейните фантазии..Колкото по от високо паднеш-толкова повече боли..

55.   :D Боже мой, ти да пишеш неможеш секс ще правиш ! накъде отива тази държава ... Съвет : Хващай се за учение, пък то има време за всичко!

56.   Другите пишат, че си малка, но ти трябва да слушаш единствено сърцето си :) Прави каквото ти е на душата ;) но все пак първо помисли какви ще са последствията :) и чак тогава го прави ;)

57.   Ти нормална ли си??Те тва е!!Кво ви става вее някви на по 12,13 и питат дали е лошо да го правиш??Майкоо..аз съм на 15 и не ми е минавало през акъла!!Нямам думи..пълно е с курви навсякъде!!

58.   Недей се занимава с такъв зарежи го и си намери някой на твоята възраст и си още малка за секс

59.   ТИ СИ НА 13! Все още си дете, а той е може би зрял! Не прави неща за които после ще съжеляваш! : )

61.   много съм сагласна с номер 7 като бях на 13 и мен ме караха да правч секс не го направих и сега се радвам на 15 съм но не съм пускала на никои.. Първо искам да ме попитат дали сам готова а не да ми заповядват.. Да ме обичат първо а да не искат да ме преебат и краи тва е от мене

62.   Мила, ти дори не си се развила изцяло мислех, че ще изтърпиш поне до 15 години, обаче ти направо ме изуми какъв е тоя педофил, слез на земята, той НЕ ТЕ ОБИЧА, ако те обичаше щеше да изчака да пораснеш малко, не се самозалъгвай 'Ама той ми е казвал милон пъти! ' Съжалявам ако накрая ти донесе куп проблеми.. Аз съм на 16, и още не съм го правила.. като го направи ся кралица ли те накара да се почустваш?? ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ ;хх Нямете акъл, ако майка ти разбере ще те убие, една моя приятелка направи същата грешка забременя и сега е у нас, защото родителите и я изгониха от тях.. Знаеш ли, че ако е болен от СПИН или друга зараза, после какво те очаква!!?? Глупаво момиче си ти!!

65.   авторке тотално забудена си сладка тоя е тръгнал с теб само защото момичета на неговата възраст не му пускат (N) чак ми се плче след време ще съжелиш да знаеш
да не мислиш че ще се жениш за тоя е на 13 му пуснала ХА! иу какво след 2-3 месеца най - много ще скъсате и какво ще си вземеш вибратор защото ще искаш секс и като няма с кой да се (извинете за грубите думи) изчукаш ще тръгнеш с първия който започне да се зарибява с теб и така н. и т. н. :Х

66.   Е аз съм на 14 и представете си все още не съм се и целувала и не мога да си го представя какво ще е а тая пикла (не че и аз не съм) тръгнала на 13 на ми прави секс ;х аз искам да си изживея детството и после на 17 18 да правя секс

67.   Ама то тоя батко знае ли,че ти е гадже?нали се сещаш детските истории-аз ходя с него,но той още не знае,че ходим

68.   ОМГ ТИ ЛУДА ЛИ СИ НА 13 СИ? !

69.   Ти добре ли си! Малка си! Гледай си детството и не си мисли за такива неща...

70.   Да ти кажа преди години имах една приятелка, която се отвори на 12, защото приятелят и искаше!!! Нямаше и нищо на тялото, но много съжеляваше!! За това те съветвам да почакаш. За всичко си има време.

73.   аз съм момче на 14 и много искам да го правя :Д предполагам, че ще е прекрасно... ;Д

77.   Какво значение има възрастта бе хора??? Ако момичето е готово и го иска защо да не го направи?? какво значи тялото ти не е готово?? ! Всички се развиваме различно и по различно време.. Всичко зависи от нагласата на човека не от възрастта, ръста и килограмите.

80.   Ти не си добре, можеш да бъдеш сигурна! Как можеш да си хванеш такъв? Той може да ти бъде баща, как можеш да желаеш секс с някой които може да е на годините на баща ти? ! Детенце на 13 годинки да му се ебе на къде стигна тоя свят направо не знам разврат и хаоуст навсякъде! И да малката лошо е тва е ТРАГЕДИЯ!
Разделяй се с този защото може да те расипе качо личност хвани си НОРМАЛНО момче а не някъв закорял за ебането! А и ти си го решила какво питаш? Загорели децица ;ххх

81.   за номера от 32 до 80.
ВЕЧЕ Е СПАЛА С НЕГО, пише го в номер 31!!!!

83.   Здравей! Аз съм на 21 години. Имах си приятел, бяхме сгодени и щяхме да се оженим. Бях девствена! И аз като теб си мислих, че ме обича. Мислех, че ще ме чака! Един ден, бях излязла с приятелки на дискотека. Казах му че ще спа в Галя /една от приятелките ми/ обаче тя беше с приятеля си и не исках да им преча. Прибрах се и. какво да видя. Той ми изневери.. а после си търсеше правдания.. само и само заради това че бях девствена. "Изчака ме". Е, сега съм щастливо омъжене, знам че този човек /с който съм в момента/ ме обича, защото той ме изчака, направих го за пръв път с него.. и бях готова! Не знам какво си мислиш но послушай ме, НЕ ГО ПРАВИ!

84.   Момиче аз съм на 14 години и много добре знам че това е грешка не виждаш ли че това е педофил. А знаеш ли какви болести се предават по полов път >? ХИВ това е най-лошото нещо няма лек за това. Съвета ми е не се занимавай с този! Ще съжаляваш много! Чувала ли си за педофили? познавам момичета на 15 години, но те са споделяли че още е рано! а ти на 13 години искаш да правиш такива неща. Не гледай момичетата на 15, 16 години който имат приятели на 20 или 25 години дори те не се занимават с това, защото знаят че още е рано! Надявам се да вземеш правилното решение!

85.   Преди малко видях че темата е доста стара. Съвета ми към момичетата е да не правят такива неща на 14или 15 години , защото има голям риск за вашия живот. аз съм на 14години и не мисля да правя това на тези години когато стана на 18или повече години да, но сега ние децата на 14 години се развиваме и ако мислим, че ранния секс е нещо хубаво то реално не е така. Дано момичетата не правят тези глупости и да не се хващат на въдицата, защото много ще съжаляват. Ако мислите че е модерно да правите тези неща на тези години ооо не е така... Педофилите гледат малки деца не им пука за вас а само за секса....

86.   Хорра момичето вече ще е на 17 какво коментирате каква голяма грешка ще е направила при положение че са минали толкова години и вече е по-голяма и ще е осъзнала може би някой неща и при положение че го е направила с въпросното момче. Четете преди да коментирате ако може защото изглежда нелепо. Авторке надявавам се че в наши дни да не съжеляваш за това което си направила и да си заедно с въпросното момче.

87.   Това е от преди 5 години бе, стига го коментирахте вече!

88.   56, какви последствия ще мисли, та тя е била на 13 години. На 13 е трудно да има разум, нито е по различно от моите 16, когато исках да правя секс с леличка(майка на мой приятел), която беше между 33-35 г. Вече съм на 26, сега се смея от сърце. Онова си беше пубертет и силно любопитство. Сега смятам, че тази жена още става, но има морални принципи, които няма как да пренебрегна(омъжена и майка на мой приятел). Всичко е детско любопитство и вредна информация. Съдържанието в текстовете и клиповете на чалгата, порно преди 18.. Всичко това играе роля за развитието на децата. Когато няма либерализъм, ще има просперитет и много интелигентни млади хора.

89.   Закъсняла си мацка, закъсняла си! На тая възраст трябваше да имаш поне 1 чаве и де си бременна с второто! Сега сериозно. Ти наистина ли искаш да си на едно ниво с тези? ! Аз го напрвах на 16 и сега много съжалявам, че избързах, защото не бях готова за това, нито физически, нито емоционално, ти на 13... и после ще съжаляваш и ще те е срам до края на живота ти! Да не говорим, че може да имаш неприятни последици за здравето и не не ти говоря само за бременост има и куп други неща, та на 13 ти тепърва започваш да се развиваш! А и отделно приятелят ти могат да го съдят за педофилия, защото в закона пише, че сексът с лица под 14 години е забранен, дори и да е със съгласието на детето! Та, ако искаш да навлечеш куп неприятности и на двамата и всички да те имат за по-светла мангалка...

90.   Ще ти го кажа чисто и ясно...не

93.   Недей че да ще се забъркаш в неприятности а и това е против закона и е престъпление.. казваш да не гледаме годините но колкото и да се обичате не е нужно да си като другите изчакай поне на 15-16 а не на 14 защото просто... недей..

98.   Мисля че си малка да го правиш все пак на 13 си. Пробвай да правиш секс като станеш на 15

99.   Здравей аз съм на 14г не мисля че връзката ти изобщо е позволена ако родителите ти не знаят ако разберат това много ще ги нарани. Вашата връзка е напълно недопустима извинявай, но така стоят нещата не е хубаво малко момиче да излиза с зрял мъж освен това знам, че може да го обичаш адски много разбирам го, но както знаеш любовта каквато и да е колкото и да е силна при нас трае не повече от два месеца да речем, та понякога дори и по-малко. Ако ти правиш секс с него не мислиш ли че това допълнително ще усложни живота ти. Аз ти предлагам изобщо да не се занимаваш с него защото си малка, макар че и аз съм почти на твоята възраст смятам, че всичко това е абсолютна безотговорност и допълнително нерви. Някак не е хубаво да излизаш с толкова зрял човек.

100.   Определено не. Недей да си проваляш живота.

101.   Минали са 5 години, но и аз реших да коментирам. Преди е било напълно нормално да се ожениш(омъжиш) на 13, но все пак сега сме 21 век! На 13 ти си все още дете. На 13 аз губех млечните си зъби, не девствеността си! Първия ми приятел "хванах" на 15 години, той беше на 17. С него си прекарвах чудесно - излизахме, говорихме си... Разделихме се след няколко месеца(5-6), но още смеприятели. Сега съм на 17, имам приятел на 20 - студент в КСТ, много го обичам, но още съм девствена, както и той. Не бързаме, но се радваме на младостта и връзката си: често ходим на кратки екскурзии, на театър, на изложби, музеи, кино... Обичаме се. Той ми посвещава стихове, снимаме се, а после аз прерисувам снимката. Не бързаме - животът е пред нас.

102.   Мисля, че трябва да поотраснеш малко. Тялото още трябва да се развие.

103.   http://spodeli.net/7/story-567.html ...

105.   Според мен си прекалено малка много хора са на моето мнение , но ако мислиш ,че си готова и искаш да му се отдадеш това е друг въпрсо

108.   Да, все още се развиваш -. -

110.   Аз съм момиче на 17 години и водя полов живот от 15 годишна. Толкова много съжалявам, че съм загубила нещо толкова хубаво в такава ранна детска възраст. Не съм имала много контакти, но се запознах от близо с гъбичките и с гениталния херпес, а съм още на 17. Така че добре си помисли дали има смисал да започваш толкова рано.

112.   е ми аз какво да кажа не знам '' мисля че си малка още за тия работи не че само годините ти са малки а просто няма да издържиш на напрежението където ще осетиш но щом си загоряла може да го направиш но с ного голяма лекота! УСПЕХ!! : )

113.   Аз пък съм на 23 и съм девствена и само попадам на лъжци и женкари. Колко пъти съм била зарязвана като не съм пускала или пък като друга развратница е правила онези неща... Питам се защо мъжете толкова някои се оплакват, че искат свестна и чиста жена и като попаднат на нея веднага ходят да правят онези мръсотии? Аз не искам да гледат само външния ми вид искам нещо истинско, красиво, нежно, романтично, което да изпълни моята крехка и ранима душа с блянове. Ти авторке вече си го сторила, но заслужаваше ли си? Замисли се, както и онези уж романтичните мъже, какво искате да постигнете в любовта????

114.   Ще ти кажа какво ще стане ако го направиш сега. Ебете се. Той среща друга след 1 седмица max. Вече те е използвал и не се интересува от теб. Край на "връзката". За голямо съжаление той иска само секс от теб.
LDT^^

115.   Според мен, ако сте готови наистина и ако имате човек до себе си, с който да го направите.. защо трябва да гледате годините? Имам предвид, че повечето момичета искат да го направят с подходящият човек и т. н. Ами вие от къде знаете, че няма да скъсате с вашия след време? Оф бе не ме бива в обясненията, така че карам направо ;д;д Хора живейте си живота както искате, ако сте готови да правите секс, правете.. Не се интересувайте другите кво ще кажат.. :))

116.   ее стига сте писали глупости,това момиче е на 18г вече и може да прави секс с когото си поиска

120.   Оф, направила си една ОГРОМНА грешка, но... ти решаваш!

121.   А как ще завършиш образованието си!? В бъдещето и пари за хляб няма да имаш!

122.   Ако всички започваха на ранна възраст, хората как ще се научат на търпение, едно от най-важните ценности :)
Прави, каквото искаш.. и без това няма да "чуеш" и 15% от изразилите се тук в темата ти :)

123.   Само като видях как пишеш ми стана ясно, че си някакво лапе. Я по добре си стой у вас и си гледай аниметата и не се занимавай с глупости!!!

124.   И какво се оказва?

1. Първо се учиш да пишеш, задължително! И после почваш да се чукаш. Щото ако не можеш правилно да пишеш е невъзможно да се чукаш правилно.
2. Търпението е много важно в живота! Като се събудиш сутрин, в никакъв случай няма да закусваш! Ще потърпиш до вечерта и тогава.
3. То дЕтито вече е пораснало и сигурно се изчукало с кого ли не. Но все пак да отбележим: Ако някой на повече от 18 години чука някого на по-малко от 14, дори с негово съгласие и дори по негово настояване, това е престъпление - блудство с малолетен.

Да отбележа и това - аз го направих на 12, с моя съученичка също на 12. Което не се смята за закононарушение и ни се отрази много добре и на двамата. Повишихме си успеха, станахме много по-послушни деца, по мнението на родителите ни. А да, научихме се и да пишем :)

Y D

125.   Ще си провалиш детството мило дете :) Горчиво ще съжаляваш за напред...

128.   По добре изчакаи да стана поне на 15 ти тои го иска ами ти не е хубаво още от малка аз сам на твоите години

129.   Знам че темата е от преди 4 години.

Не го прави. И аз съм на 13. Сега си а 18 мисля тъй като темата май е от тогава. Не те ли е срам за постъпката ти? Ако го направиш на 13 каква жена ще си като станеш голяма? Всички ще те мислят за лесна. Не съм по различна. Имах си приятел на 18. Мислех ще ме обича. И аз говорех на приятелките ми как не е такова момче че да е с мен само за секс.. Е оказасе че е така. Той искаше да скъсаме. Аз му казах че ще му пусна. И той се съгласи. Бях готова на всичко за него. Но не му се отдаде възможноста да ме чука
И ако ме беше ебал щях много да съжалявам
По добре си намери момче на годините ти. за да имате еднакви желания.. Ние за това се рязделихме. Наистина ще ти е по добре.. Дори да е с 3 години по голям... Просто в тази възраст повече от 4 години е много голяма разликата.. А вие имате цели 11 години...

51-100 от 106