Споделена история от Тинейджърски

Как да си намеря сериозна приятелка
Tака искам да попитам за съвети за това как да си намеря приятелка защото съм на 16 и тук в стара загора поти всяко момиче е префърцунена, курва, или всякви такива които само като си пиша 1 час в skype вече са влюбени а аз искам сериозна приятелка и мисля че проблема ми е че изглеждам мн добре и се обличам добре и сам в добри и забавни компании и никои не си е и помислял че може да искам сериозна връска с момиче и всяко момиче си мисли че само за секс става въпрос в днешното ежедневие и никоя не сеща че някое момче просто може да иска спътник с които да можев абсолютно всичко са сподели и някой който да те подкрепя винаги..... та как да си намеря истинско момиче не фръцла която става да я изчукаш само и как да я позная?? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Коментари

1-50 от 89

2.   Приятелю в трудно положение си! За сериозната връзка не се икса само намиране, иска се любов. Ако се влюбиш в някоя мацка и тя е свободна не го крий! Сподели веднага! Туку виж тя отвърнала на чуствата ти и.. Готов си ама е лесно на приказки!.. На мене ми отне 3 години това намиране тайче... Да намериш половинката си е такова ценно и трудно нещо, обаче. Да намериш някой, който ще обичаш... Всичко зависи от теб! Съдба, необратимост и малко добра карма и ще имаш някой до теб. Хайде УСПЕХ.

3.   Имам същия проблем :) На 16 съм (почти 17), изглеждам добре, умна съм и отлична ученичка, но искам сериозен приятел, дори да е само за кафенца, да имам момче с което да споделям... Но уви, или искат само да спят с мен или дори не смеят да ме заговорят, щото нямало да им пусна :D:D:D Ми много ясно, като си леке...

Спокойно имаш време, ще намериш някоя :p

4.   Какъв тип момиче харесваш... слаба .. много слаба... пълничка.. по - пълничка.. сяква... ?
Каква.. :)

5.   Виж сега приятел... отговора е във въпроса ти... самия ти казваш, че винаги си в забавни компании, сигурно и по дискотеки, сигурно винаги обграден от мн хора..... трудно ще намериш истиснката точно в такава среда... Наистина си прав, че в момента е пълно с безмозъчни чалгарки, силно нагримирани мадами с изкуствени коси .... Е къде да намериш истиснка жена...

Ами има ги и не са толкова малко сериозните момичета.. просто трябва да се поогледаш по добре.. и то отвъд твоята среда само... Може би ще откриеш, че не толкова отворена и нападателна, а на пръв подлег тиха вода е момичето за теб... Повярвай ми има мн момичета които могат да се забавляват без да се напият, да са красиви без да се обличат като к**ви... и да можеш наистина да си кажеш нещо с тях защото имат ъкъл.....Огледаи се повече... Успех...

6.   Знаеш ли какво мисля: №3 ти намеква нещичко, (извинявайте, но неможах да се здържа).

Така да приемем че съществуват 100 момичета.
15 от тях са много малки
15 са много големи
15 са в затвора
други 15 са курви
15 се правят на Емо (ужастно смешно и грозно да гледаш някакви си депресирани пикли с кофти прически, викоки токчета т.н.)
а други пък 15 не са по твой вкус.

И такаааа остават 10 момичета, само 10!
Еми потърси една от тях, отърви се за малко време от тази твоя компания. Седни на някоя пейка в парка и се огледай. Ако постоянно си с някакви момчета, който са пълни противоположнисти на теб мн ясно, че никой няма да те забелязва!

7.   Аз съм в много по-кофти положение... Уж бях намерил момичето, исках само да й дам още малко време да ме опознае... Уж всичко потръгна, но някакви нейни "приятелки" й промиха мозъка и я направиха кифла. Щеше да стане човек от нея, а сега е :X
Такива фермани й бях изтипосал, а деба.... нищо. Едва ли тоя дето ходи с него сега ще й казва или пише такива работи.... На всичко отгоре взе че ме и блокира -.- " ..... А страшно се радвах че бях намерил ЧОВЕЧЕТО.... Не търся в момичето да е някаква супер надарена. Искам по-земничка и по-тихичка... ей това...

9.   Леллеелее тея жени ще ни довършат направо и на мен ми писна хораааааааааааааа направо ми се повраща като усетя смардящ парфиум от 20м и веднага се сещам че някое курве се приближава !!! Ужас на 22 съм не съм от бг но съм израстнал тук имал сум приятелки но никога СВЯСТНА !!! ЗА ЖАЛОСТ Е ТАКА А СИ ТУРСЯ ОТНОСНО ДО МЕН РАБОТЯ ТРЕНИРАМ И ДЖЕТЕ НЕЩА УМНОЖЕНИ ПО ДВЕ !!!! АКО ИМА ТАКИВА "СВЯСТНИ И ТВАРДЯТ ТОВА НЕКА МИ ПИШАТ НА ТОЗИ СКАЙП zorr_87 ПЪК ЩЕ СЕ ВИДИ ДАЛИСА ИЛИ НЕ СА ТАКИВА !!!! ВСИЧКОИ НАЙ НА ВСИЧКИ КОЙТО СИ ТЪРСЯТ НЕ СЪМ ДАЛ СЪВЕТ ПОНЕЖЕ НЯМАМ ТАКЪВ А ЗАЩО НЯМАМ АМИ ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА ЧЕ НЯМА ТАКАВА ТОВА СЕ СЛУЧВА ПРОСТО ТАКА И НЯМА КАК ДА СЕ ОПРАВИ ДОРИ И ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД !!!!

10.   9, който те е наранил, го е направил лошо.
чак такива генерални заключения са прекалени. няма да обяснявам, колко прекрасна съм, обаче смело мога да твърдя, че познавам много СВЕСТНИ девойки. Проблемът е, че никой не ги забелязва- все пак по дрехите посрещат. Всички мъже се оплакват, на колко отвратителни, евтини момичета попадат - ами това си търсите господа. ако не е 1.70 ужасно слаба с ужасно голям бюст и ужасно дълга коса, силно гримирана с нокти като на хищник, значи не е жена..
няма какво да говоря, нищо по-добро не сте заслужили...

11.   Аз пък имам следния проблем:
На 17 години съм и досега съм срещал жени само които да те използват за пари за др работи.....Наскоро намерих едно момиче, което ми каза, че ме обича в продължение на 5 Месеца.,Същевременно един ден ми каза, че ми е била изневерила, много гадно ми стана. ??чна всеки ден да ми казва, че не ме иска. ВЕечерта ми казва "бъзиках се" и така в продължение на 2 месеца и накрая ми каза да се разкарам..
Просто нямам думи. Най-болно ми е от това, че ми каза, че беше девствена и че наскоро е била на купон, напила се и някои я изнасилил....
Дайте ми някакъв съвет, незнам какво да правя.. Нормално ли е да страдам за нея, че някои я е отворил и второ: фатално ли е това за една връзка?

12.   Емии аз досега не знаех, че има момчета, които не искат само секс, а нещо повече....такаче спокс... ши си намериш някое добро момиче, но да знаиш, че и аз съм такава и сме по-притеснителни в началото....аз съм на 12, но имам много опит....твърде много. Просто си знай, че си перфектното момче, а те са на изчезване.

13.   Как да си намеря сериозна приятелка
Tака искам да попитам за съвети за това как да си намеря приятелка защото съм на 16 и тук в стара загора поти всяко момиче е префърцунена, курва, или всякви такива които само като си пиша 1 час в skype вече са влюбени а аз искам сериозна приятелка и мисля че проблема ми е че изглеждам мн добре и се обличам добре и сам в добри и забавни компании и никои не си е и помислял че може да искам сериозна връска с момиче и всяко момиче си мисли че само за секс става въпрос в днешното ежедневие и никоя не сеща че някое момче просто може да иска спътник с които да можев абсолютно всичко са сподели и някой който да те подкрепя винаги..... та как да си намеря истинско момиче не фръцла която става да я изчукаш само и как да я позная?? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
Пич аз не мога да намеря каквото и да било гадже а ти и пробираш

14.   Най- добре преди да обърнеш внимание на сериозните момичета, обърни внимание на правописа.

15.   как да си намеря сериозно момче като всички са еднакви изкат само секс и после те захфрлят ако можете да ми помогнете пишете моляви.

16.   Аз харесвам едно момиче уж и тя ме харесва6е но, нещо превартя.Предложих и веднаж да си станем гаджета , но ми отказа.Сега постоянно ми се смее и се шегува с мен но, но незнам дали да се пробвам пак.
МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ САВЕТ!!!
Предварително ви благодаря.

17.   Ами пробвай, аз с едно момиче така ми се дърпаше, но почнах да се прибирам с нея след даскало да я изпращам до тях да се шегувам предложих й втори път и ..... ВОАЛА !!! Сичко си стана.

20.   Аз също съм от стара загора и наистина повечето момичета от тук са доста надути и мн им знаят устите защото са уж много желани. Аз съм на 14г. също търся сериозна връзка но не мога да намеря подходящото момче защото повечето приличат на момичетата а тези които умеят да ме разбират ги е страх от обвързване...

23.   Хора, не мога да ви помогна, но аз съм на 14 чукам се, обичах наи-добрата ми приятелка оказа се че, и тя ме обичала, правихме секс и чуствата отминаха

25.   Вижте, наскоро и аз имах този проблем с намирането на приятелка. Допуснах огромната грешка да и кажа в прав текст че, я обичам. После говорих с една неина мн. близка приятелка и тя ми сподели нещо което ще споделя с вас
" Никога не казваи на момиче в прав текст че я обичаш, осве ако не излизате вече. Да се бе допитал до мене аз щях да ти помогна"
Затова савета ми е, ако имат мн. добри приятелки и се разбирате с тях поне до някаде, питаите тях преди да сте направили някоя глупост.

27.   не мога да повярвам че има такова момче мен всички ме използват за тая цел.. Ех да познавах такова момче... Само в мечтите ми в моя град вс момичета са нае..ни и зарязани.
На мен ми се подиграват, че не пускам но ме е страх не изкам да сам използвана първо покажи чувствата си и ако тя иска само тогава го направи

28.   Абе хора на 16 год за какво ви е приятелка (сериозна) може да ви преобърне сърцето на 360 градуса. Да чукаме сега пък по късно ще видим :) Щом се ебат да дават ами ако ги нямаше курветата някакфа мадама 5 месеца да ви казва че не е готова я заебете тая работа и отивайте при чалгарките! Там е силата :Д

29.   Хора.. на 11 год. сам искам да намеря подходящото момиче. Искам тя да е хубав човек например да споделя с мен да не и знае мн остата да не се лигави... Вижте може би съм малък за приятелка, но искам да си имам гадже не обичам никак лиглите това ме кара сякаш да спирам да я харесвам хора през тези 11 год. Не съм намерил подходящата всички са пикли! помогнете :S Благодаря мн. предварително! :)

30.   Малееее, ужасссс! Много бързо се развивате бре :) Аз съм толко дърт вече и още не съм имал дълга и сериозна връзка, а само кратки, но не съм се отчаял. Продължавайте да търсите, не е лесно, жените са курви, така си е, бъдете готови да ви разбият сърцето поне 2-3 пъти и после няма да ви пука много и ще им разбивате вие сърцата, явно така сем сутроени хората. Забравете за любовта, тя не съществува! Може би 1 на 1 млн да има някой да срещне и да се влюби, другото е само секс и използване, свиквайте, това ви чака занапред за цял живот!

31.   Съгласен съм с 30 (коментар). Е АЗ не сам дръд а много много млад. 2 пъти ми го разбиха и аз спрях да си търся. Вече нама свестни момичета

33.   Аз съм момиче и съм по същия начин искам сериозен приятел но всички около мен момчета искат само курви

34.   здравей, аз съм Габи, на 13 съм..

...напълно съм съгласна с номер 33!

момчетата вече не търсят умни момичета, или поне да се занимават с нещо. Те търсят само к*рви и безмозъчни кухарки!

38.   Аз, съм момче почти на 16 години и не съм имал приятелка все още, харесвал съм момичета но винаги съм се издънвал. Дайте някакъв савет защото мисля, че съм погубен завинаги. :(

39.   Честно казано като прочетох че имало някои ,който търси сериозна връзка и то на 16 ... Еми ако е вярно ,ЕВАЛА .Момиче съм и съм по голяма от теб ама до сега не съм попадала на такива които да търсят сериозни връзки а само секс и курви,така че наистина браво че на такава възраст си готов на сериозна връзка.Но нали се сещаш,че не става просто така,като на конкурс търсиш-избираш и готово.То това любовта не е лесна работа.А и не си много голям ,още колко момичета ще срещнеш.Да ти кажа по-добре по малко но свестни връзки,от колкото да се прехвърляш от клон на клон като маймуна , да сменяш гаджета ,то от една страна така се намира правилния човек ,но от друга ако ги сменяш като носни кърпички и започва да ти се носи слава,така се лепят само момичета които търсят единствено секс,но не и сериозно обвързване.Еми пожелавам ти да намериш твоето момиче и да не се отчайваш,животът продължава ;)

40.   От Стара Загора съм и мога да ти кажа, че тук има много момичета, които не са "префърцунени" или "курви", но за да намериш такова момиче трябва да се огледаш извън тези среди.

41.   Благодаря много на 39 и 40 и аз се надявам на същото :))

42.   Да ти имам проблемите! Чукай ги и се радвай на живота, другото само нерви и пари ще ти хаби!

43.   А ти си ми съгражданин, аз съм момиче и съм по-малка от теб обаче около приятелки и съученици имам доста наблюдения. Първо едната половина са курви, кучки, кифли... да, ама другата са свикнали, че на повечето момчета им харесва другата група и плюс минус няколко ужасни връзки са загубили доверието в момчетата. Как да я намериш- ами гледай онези момичета, който дори да са откачени и само да се бъзикат си спазват принципи и не се натискат на всички. А колкото до това как да я свалиш просто бъди себе си и не се притеснявай от провал... сближавай се малко обаче без да я лъжеш иначе веднага ще се загуби доверието.

44.   Здравейте,
Аз съм момче на 14 години от София. Тук има много момичета които не са курви и съм ги забелязвал, но винаги съм се притеснявал да ги заговоря, тъй като съм прекалено дебел. Бих искал да попитам дали 1. 86, 95 килограмов човек като мен има шанс с момиче и сериозна връзка. Хващал съм се с 2-3 момичета. Не съм правил секс и възнемерявам да не правя още дълго време. Доста хора са ми казвали че съм чуствителен и неезнам какво да правя. МОЛЯ НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ! МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

45.   Аз сам момиче от Стара Загора, не всички са к.. ви... ноо е трудно да намериш момичето и то за сериозна вразка... аз се опитвах и успях, дано и ти да успееш касмет!

46.   Ами и аз сам на 14 години и също търся момиче с което да имам сериозна вразка уви всички съученички са несериозни и к***и... Колко ли тарсих и все не намерих момиче което да изслушвам и да и давам обич :(... Но още несъм отчаян все пак за мен живота едва сега почва :D А и надеждата умира последна :)

47.   Еми значи пич по-малък съм от теб, но имам опит. Първо се постарай да изглеждаш добре, в дрехите си и най-вече формата на тялото ти. Ако не тренираш ще ти дам съвет, ходи на лостовете с прави набиранки кофички всичко с, което раполагаш, защото мацките се лепят на мъже с мускули а не с шкембета ;). И аз търся усилено моята половинка, но за никъде небързам, защото все някога ще я намеря.

48.   Първо - кво се учудвате че има такива момчета, търсещи сериозна връзка, а не предимно секс? То требва да се поогледате малко по-добре и ще откриете тези свестните момчета.

А тоя 28-ми номер, ти ако не изтърпиш 5 месеца, ако искаш на първата седмица едно момиче да ти се отдаде, и ако ти се не отдаде за тая 1 седмица, или даже 3-4 до 5 месеца, ти как ще си намериш свестно момиче, те според мен требва половин година да си почакат, да се опознаят влюбените и да видят дали си наистина се обичат и дали си заслужава връзката, и от тогава да стават по-интимни. Не знам за какво всички бързате.
Бързате, после съжалявате и просто не виждам къде е смисъла на бързането.

Ако ви се прави много секс, поръчайте си проститутка, много по-евтино ще ви излезне, отколкото да излизате с едно момиче в продължение на месеци и тя накрая да ви не пусне и да се отчаяте и да я зарежете.
А и проститутката ше ви прави кефа на вас, а и вие нема кво да внимавате с нея, да я не заболи или некви такива. Помислете, не мислите ли че е вярно тва?
Така че бегайте по проститутки, а не да лъжете момичетата и да им разбивате сърцата.

49.   Моят проблем е подобен постоянно съм с момичета всеки ден, но сме само приятели, но пък и аз не ги харесвам смисъл такъв харесвам ги но искам любов искам да ме обичат влюбен съм в едно момиче но няма смелост да и призная, имах шанс с нея но го изпуснах, но искам втори шанс защото сега наистина я обичам но ме е страх да и призная защото не знам как ще реагира и дали след това ще си останем приятели..??? ПОМОЩ

50.   Както 28 ( и мн мои приятели) казва '' чалгарките'', не мога да разбера каква роля има музиката в цялата тая работа. Примерно аз обичам по-тежката музика и просто не ми харесвам чалгата, има ли някакав проблем, и знам че най-вероятно няма хубави и свесни ( така да се каже ) момичета които слушат да кажем metal и hardrock и rock ( само прмер ), трябва ли да си променям вкуса само заради нея ???

А пък дали е вазможно да накараш момичето да направи парвата крачка, ( защото мн пъти когато херасвам 1 момиче, а друго ме хар., дали от '' толерантност'' дали не ме хар. но ме реже ) заяото ас сам мн срамежлив и се страхувам как тя ще го приеме > тоест какво ще каже а и мн го изживявам кат ме отреже.
13 М

51.   Момчета вие сами сте си виновни.
Още когато бях в 5ти клас, момчетата започнаха да ми се подиграват задето не си изправях косата, не се гримирах, не се обличах като к**ва и не пушех като останалите момичета. Нито съм грозна, нито дебела. Беше ми толкова гадно, плачех всеки ден. Започнах да си изправям косата и да се гримирам. Добре че родителите ми веднага взеха мерки и сега разбирам, че са били прави. Станах 7ми клас и нищо не се е променило. Момчетата още харесват тези кифли, дето всеки ден си носят пресите в училище, да се изправят. Има едно момче от моя клас, което когато сме сами ми казва че съм много свястно момиче, но когато сме пред хора ме обижда. Познавам и друго момиче, на което така се подиграваха и тя стана к**ва. Аз се запазих естествена и вече не взимам много присърце това което ми казват. Надявам се, че в новия клас догодина, нещата ще са по-добре.
Та, момчета, вие сте си виновни.

52.   От София ли си номер 51 защото аз съм точно като теб ;))

53.   Де да бяха повечето като теб но уви..

54.   Не я търси, тя сама ще доиде при теб. Аз също не се фримирам като моите приятелки, нито си изправям косата, нито ходя с късо роклички и т.н. Искам да кажа, че дори естествена аз съм имала повече момчета от онези префърцунени курвички, не защото съм лека, а естествена. А тях ги викат само за някоя сви**а.

55.   38. Не си погубен. Аз съм момиче също
на 16 и все още не съм срещнала подходящо момче , въпреки че момчетата и момичетата на моята възраст са сменили вече по 5-6. Понякога се отчайвам и аз като теб, но не губя надежда и знам, че и аз все пак ще срещна някога любовта. Така че съвета ми е бъди търпелив и не се отчайвай. За всеки влак си има пътници :)

56.   Заинтересована съм от твоята история... и аз съм била така въпреки че съм на 15 и все още не съм срещнала подходящия... Понякога момчетата и момичетата не знаят какво искат вече.. не е казано пример да започнеш да закачаш някое момиче през цялото време да и досаждаш... И аз като тебе често се чудя защо момичетата се правят на такива каквито ти си ги описал по-горе в историята ти...

59.   Аз съм момиче на 17 години и се радвам че има такива момчета като теб
И аз си търся някой който до не мисли само за секс а да имаме сериозна и здрава връзка

62.   И аз си търся момче, което не иска само секс, което ако живее на растояние от менн да не ми изневерява, , ама няма такъф всички се правят само ии са некфи използвачи :( има много курви, да знам сега ще кажеш че може и аз да съм няква такава и да се представям по нета.. та съвета ми към теб е опознай момичето, тези които ти се натискат те привличат знам, но ги подбирай! ;]

63.   само 1 дума : КЪСМЕТ

65.   Аз съм 5 клас и зарязах едно момиче и видях че си говорят две момичета за мен едното го харесвам и знам, че и тя ме харесва. Незнам как да и го кажя и затожа реших да я накарам да си го кажи. Затоза ми трябва едно фълшиво гадже, за да я накарам да си го каже.

67.   Аз съм на 17 от София. Също като повечето момчета тук не съм намерил още половинката си. И имам една идея : който си търси сериозна връзка просто да не тръгва с всяка к**ва която му пусне, защото по този начин те се чувстват един вид желани и ще стават все повече и повече.... и да не забравя Успех на всички които предпочитат сериозната и здрава връзка пред секса за 1 нощ ;)

68.   Аз съм момиче на 16 и също си нямам приятел и проблема не е само в момичетата а и в момчетата :)

1-50 от 89