Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ме?
Здравейте. Аз съм на 12 години, момиче. От няколко дни започнах да харесвам едно момче, което е на на моята възраст. Той започна да ме дразни, да се шегува с мен, казва, че съм глупава, закача ме и преписва от мен, иска да сяда до мен. Само се дразним и като го попитах защо го прави той каза, че просто искал да види дали се дразня от най-малкото. Не прави така с другите момичета и другите момчета не правят така с мен. Говорих с най-добрата си приятелка. Тя ми каза, че всичко сочи към това, че ме харесва. Говорих и с една друга приятелка и тя ми каза същото. Но пак се чудя, защото ми каза, че "просто е искал да види дали се дразня от най-малкото", също така мисля, че ме харесва, защото ме закача. Не знам какво се случва. Моля кажете вашето мнение.

Коментари

1.   Бягай го тоя изнежения гей, такива дето все се дразнят с момичетата са адски смешни и жалки. Смешно е да ги наблюдаваш отстрани как се мъчат да се харесат на някоя.

2.   Еххх да ти имам проблемите

3.   Стегнете се на 12 стее кви гажета кви пет кева???
Ходете си учете уроците.07-08 набор големите жени до вчера седяха с пръст с уста,ся почват да стават к*урви

4.   Ми излъгал те е! Не го прави "за да види дали се дразниш от най малкото",а наистина те харесва и се опитва да ти го подскаже по индиректен начин,защото се притестява да ти го каже директно. Не е ли очевидно?! Всички ти казват,че това сочи към една очеизвадна посока а ти още се чудиш... Той така се опитва да привлича вниманието ти не се безпокой,не ги мисли сериозно тези неща,че си глупава и т.н.,просто това е момчешкия начин за флиртуване. На тази възраст момчетата са глупави и не знаят как да направят комплимент на една жена и в крайна сметка бълват... глупости. Но това не значи,че той не те харесва,нито че си "глупава". Попитай го директно дали те харесва,и ако наистина те харесва и ти също го харесваш,можеш да предприемеш първата крачка и да му предложиш да излезете заедно. Ако ли не,кажи му просто да спре да те закача и да се опита да те разбере,че така те дразни. Каквото и да решиш,пиши тук след развръзката! Успех,миличка!

5.   От авторката до номер 4:
Много благодаря за милите думи и за съветите. Искам да му го кажа, но искам да бъдем сами, защото него също го е срам както и мен. Обаче днес...
Моята ндп ми каза, че е щяла да го пита, но преди това той и е казал, че не ме харесва, след това ми каза, че знае всичко, защото ндп му е казала. Аз се ядосах и веднага отидох при нея (моята ндп) и точно тогава той каза "тя нищо не ми е казала, шегувам се...". След това тя му каза, че аз никога не бих го харесала и той каза същото...

6.   "Той започна да ме дразни, да се шегува с мен, казва, че съм глупава, закача ме и преписва от мен, иска да сяда до мен." това е тормоз! Родителите ни грешно ни казват че като някой прави така, означава че ни харесва.

Не мамо, бях тормозена :)

ЛИЧНА ИСТОРИЯ:
А и си малка да разбираш от тези неща, но за тези неща възраст няма. Един път се влюбих в едно момче което не ми обръщаше внимание, а понякога ме обиждаше. Тогава и аз бях на 12. Един път ме попита дали иска да сме гаджета и аз се съгласих. Радвах се за едното нищо. Той ме игнорираше и аз го блокирах след месец. После негови приятели ме тормозиха и всички ме намразиха. А той ме наричаше курва. Не се забърквай с него за да не свършиш като мен.

Сега като се замисля съм го харесвала наистина. Отне ми дълго време да го преживея. Не се филмирах както повечето момичета правят, защото е досадно. Само аз си знаех как се чувствах, но пак ти казвам, малка си. Учи си уроците. Те сега са по-важни.

-Кристен